Главная » Новини архів » Яхти в розстрочку


Яхти в розстрочку

Яхти в розстрочку

6 листопада 2009 0:00

Світова фінансова криза вплинула на всі форми ділових взаємин. Звичайно, з'явилося багато труднощів, але разом з тим відкрилися і нові можливості для співпраці. Відносини між виробниками, продавцями і покупцями стали більш відкритими, більш довірливими.

Всі розуміють складності один одного, але також бачать і готовність долати їх, сила в партнерстві, можливості утриматися на плаву серед штормів ринку, а крім того, доцільність взаємної участі у вирішенні спільних проблем.

Таким чином, взаємини стали більш гнучкими. Те, про що раніше не можна було навіть помислити, зараз поступово стає реальністю. Іноземні компанії стали більш лояльними по відношенню до російським покупцям категорії Luxury.

Це пояснюється тим, що російський бізнес на ділі довів свою серйозність, стабільність і платоспроможність.

Як це не дивно звучить, не дивлячись на велику любов виробників і продавців до багатих «новим російським», західні фінансові компанії досі з великим небажанням надають свої послуги з придбання яхт любителям цього виду відпочинку з країн СНД. І тим не менше, ситуація починає поступово змінюватися в кращу сторону. Співробітники яхт-клубу "Зелений острів" багато зробили для того, щоб російські бізнесмени сприймалися як рівноправні партнери, яким можна довіряти і здійснювати операції по кредиту або лізингу з придбання яхт під заставу самих яхт.

Сьогодні яхт-клуб пропонує унікальну програму покупки яхт і катамаранів. Незважаючи на світову фінансову кризу та відмову багатьох російських банків кредитувати покупку яхт, "Зелений острів" пропонує своїм клієнтам не відмовлятися від здійснення своєї мрії, для цих цілей є західні фінансові компанії.

Турецька судноверф REDTEK і ексклюзивний дистриб'ютор катамаранів в Росії і країнах СНД «Яхт-клуб Зелений острів» вперше на російському ринку пропонують програму покупки катамарана з розстрочкою платежу до 3 років при первинному внеску в розмірі 50% від вартості катамарана. Крім того, запрацювала програма кредитування покупців яхт. Для покупки не потрібно заставу у вигляді нерухомості або контрольного пакета акцій компанії покупця, сама яхта стане запорукою для банку.

Слід звернути увагу на те, що процентна ставка складе близько 7%, а сам кредит надається терміном до 20 років! Також, за угодою між яхт-клубом «Зелений острів» з італійської лізинговою компанією, що входить в групу UniCredit Leasing, можна придбати яхти італійських виробників в лізинг до 8 років з початковим внеском всього 10%. Унікальність даних пропозицій полягає в тому, що кредит можна отримати не тільки під готову яхту, але і під споруджувану і брокеражную.

Фактично це єдина програма такого роду для Росії і країн СНД. Свою співпрацю з європейськими банками президент яхт-клубу «Зелений острів» Сергія Гмирі пояснює так: «На жаль, ми не знаходимо підтримки яхтсменів з боку російських фінансових структур, більшість банкірів не розуміють перспективність кредитування покупки яхт, а пропоновані кредитні ставки 23% річних на 3 роки потенційні клієнти інакше як грабіжницькими не сприймають. Це притому, що статусна покупка не здійснюється «на останні гроші», а бізнесмени, які володіють яхтами, «замішані з крутого тіста», на відміну від інших, які здаються успішними підприємцями.

Ніхто з власників яхт не кинувся продавати свої човни під час штормової хвилі кризи.

Вони більш стійкі до стресів і завжди залишаються на плаву ». Кредит або лізинг російським і громадянам країн СНД, охочим придбати яхту, будуть надані банками-партнерами з Італії, Франції та Німеччини. Як і в будь-якій сфері цивілізованого бізнесу, потрібно довести свою платоспроможність документами, але в цій програмі практикується дуже гнучкий підхід до клієнтів.

Перед покупкою, за ексклюзивним пропозицією, можна відвідати близько 10 верфей в Італії для вибору кращого варіанта яхти. За матеріалами прес-служби яхт-клубу "Зелений острів" Сайт яхт-клубу "Зелений острів" - http://www.gi-yachtclub.ru E-mail: info@gi-yachtclub.ru Додаткова інформація за телефонами: в Росії +7 916 157 99 50 в Україні +38 095 270 60 43 в Італії +39 328 584 81 82

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як оформити кредитну карту в банці - де оформити, чи можна отримати карту швидко Сьогодні практично всі банки пропонують кредитні карти - якусь ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Банк "Авангард" Фахівці CreditCardsOnline.ru продовжують проводити ... Більше

Що робити, якщо більше нічим віддавати кредит Біда, коли погасити раніше взятий кредит ... Більше

Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, ... Більше

Що таке ставка по кредитних картах Від чого залежить ставка по кредитних картахЦіна ... Більше

Популярне