Главная » Новини архів » Як повернути борг - як правильно себе вести і повернути борг


Як повернути борг - як правильно себе вести і повернути борг

Як повернути борг - як правильно себе вести і повернути борг

Ви взяли кредит і не можете повернути. Ця ситуація, в якій щорічно виявляються тисячі людей і причин її безліч: втрата роботи, народження дитини, хвороба і т.д. Як бути в такому випадку?

Як повернути борг - ось в чому питання ...

Спробуйте звернутися в банк із проханням про відстрочку виплат по платежах. Як правило, охочі стягнути борг кредитори вимушено йдуть назустріч позичальникам, надаючи умови щодо часткового або повного «заморожуванню» погашень строком до 6 місяців. Більшість банків на цей період не призначають ніяких додаткових штрафних санкцій.

Але в результаті так званих «кредитних канікул» збільшуються відсотки по кредиту або зростає термін по їх виплатах. Якщо ви довгий час були добросовісним позичальником і основна частина кредиту вже погашена, розгляньте можливість перекредитування або реструктуризації кредитної заборгованості. У цьому випадку банк запропонує вам переоформити старий кредит, знизивши виплати по ньому за рахунок збільшення терміну кредитування. Якщо причиною невиплат по кредиту є хвороба, втрата працездатності та деякі інші причини - зобов'язання з погашення заборгованості переходять до страховика.

Тому дуже важливо застрахувати себе і своє майно, особливо коли берете велику суму в борг. При народженні дитини та кредитуванню за програмою «Молода сім'я» невиплати по кредиту допускаються строком до двох, а в деяких банках до трьох років. Спробуйте зайняти нехватало суму у друзів і знайомих. Домовтеся з поручителями про їх тимчасової оплаті вашого боргу.

Або ж зверніться до свого роботодавця з проханням надання вам позики (досвід показує, що багато фірм йдуть назустріч своїм працівникам). Використовуйте можливість закласти що-небудь цінне в ломбард. На короткий період часу такий крок дозволить вам виручити гроші і залишить шанс повернути річ назад.

Можна взяти експрес-кредит, але вже в іншому банку. Будьте готові до того, що річні відсотки і платіж за обслуговування такого кредиту високі. Реально оцініть свої шанси погасити заборгованість по ньому. І завжди враховуйте, що надалі вам доведеться проводити виплати вже за двома кредитами.

Якщо попередні варіанти не для вас, то шукайте перекупників кредиту. Це люди або фірми, що займаються викупом вашої заборгованості і подальшого погашення виплат. Натомість ви віддаєте їм річ / автомобіль / нерухомість, придбані в кредит.

У цьому випадку ви втрачаєте майно, але і уникаєте загрози притягнення до суду. І найголовніше, пам'ятайте, безвихідних ситуацій не буває! Любов Нуров, спеціально для Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хоум Кредит Банк запустив сервіс голосового пошуку банкоматів Хоум Кредит Банк запустив новий сервіс для клієнтів, яких цікавить розташування ... Більше

ВЦИОМ з'ясував, чи вважається цей час «хорошим» для кредитування 6 квітня 2012 9:36 Ступінь ... Більше

Альфа банк відкрив сервіс з переказу грошових коштів на Одноклассниках Альфа банк впровадив сервіс з переказу грошових коштів на сайті Одноклассники.ru.Тепер користувачі соціальної мережі ... Більше

Як перевести гроші з картки на картку, прості операції з банківськими ... Більше

Банк Уралпромбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство "Уральський Промисловий Банк" було ... Більше

Популярне