Главная » Новини архів » Як банки відзначають Великдень


Як банки відзначають Великдень

Як банки відзначають Великдень

У різних країнах банки святкують Великдень по-різному. У Великобританії, наприклад, є, так звані, bank holidays ("банківські вихідні"), тобто встановлені державою святкові дні. Такі дні, як правило, припадають на понеділок, відповідно, в перший понеділок після Великодня не працює жоден англійський банк.

П'ятниця напередодні Великодня була також визнана вихідним днем, тобто в підсумку англійські банки мають великодні міні канікули.

Традицію не працювати в ці святкові дні підтримують банки і інших європейських країн.

На Кубі банки, школи та магазини в цьому році вперше за півстоліття відзначили Страсну п'ятницю. Однак рішення про те, щоб день напередодні Світлого свята був визнаний неробочим і в наступні роки, поки не прийнято.

Якщо банки інших країн дозволяють собі влаштовувати великодні канікули, то в Росії банківські установи обслуговують клієнтів у звичному режимі, а деякі з них навіть дарують подарунки або пропонують спеціальні святкові продукти.

Так, наприклад, Банк24.ру в переддень Світлого свята радує своїх клієнтів приємним сюрпризом - в офісі Банку виставлені барвисті кошики з великодніми яйцями. Яйця ці не прості. Як годиться за традицією, вони пофарбовані в різні кольори і прикрашені яскравою наклейкою із зображенням "серця" банку.

Будь-який бажаючий може взяти яйце з собою.

ВАТ КБ "Еліпс Банк" напередодні Великодня пропонує срібні монети "Христос Воскрес! - Великдень", на яких зображені святковий паску зі свічкою і крашанки. Також в асортименті Банку - срібні монети Серії "Імператорські яйця". Монети мають форму яйця, виконану зі вставками Богемських кристалів.

Генбанк також оновив колекцію монет зі срібла і пропонує монети наступних найменувань: "Церква Трійці-10", Яйце - соснова шишка, "Христос Воскрес! - Великдень". Монети, пропоновані банками, мають подарункові футляри, тому цілком можуть стати чудовим подарунком до свята.

CreditCardsOnline від усієї душі вітає вас зі Світлим Святом Великодня! Душевної Гармонії вам, величезного Щастя і великих Чудес! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Мікро-кредит від Лівобережного можна взяти з одним поручителем 17 вересня 2012 23:02 Банк ... Більше

Екопромбанк - огляд ВАТ АКБ Екопромбанк г Перм Про банк На сьогоднішній день одним з провідних банків Пермі і Пермського краю ... Більше

Банк ЮГ-Інвестбанк г Краснодар - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний банк« ЮГ-Інвестбанк »(Краснодар) було внесено Центробанком в КГР 05.04.1994.Банк ... Більше

Кредитні карти Абсолют Банку: пакет послуг, переваги, умови Марія Коханюк, ... Більше

РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з «електронний касир» 20 серпня 2012 ... Більше

Популярне