Главная » Новини архів » Як банки відзначають Великдень


Як банки відзначають Великдень

Як банки відзначають Великдень

У різних країнах банки святкують Великдень по-різному. У Великобританії, наприклад, є, так звані, bank holidays ("банківські вихідні"), тобто встановлені державою святкові дні. Такі дні, як правило, припадають на понеділок, відповідно, в перший понеділок після Великодня не працює жоден англійський банк.

П'ятниця напередодні Великодня була також визнана вихідним днем, тобто в підсумку англійські банки мають великодні міні канікули.

Традицію не працювати в ці святкові дні підтримують банки і інших європейських країн.

На Кубі банки, школи та магазини в цьому році вперше за півстоліття відзначили Страсну п'ятницю. Однак рішення про те, щоб день напередодні Світлого свята був визнаний неробочим і в наступні роки, поки не прийнято.

Якщо банки інших країн дозволяють собі влаштовувати великодні канікули, то в Росії банківські установи обслуговують клієнтів у звичному режимі, а деякі з них навіть дарують подарунки або пропонують спеціальні святкові продукти.

Так, наприклад, Банк24.ру в переддень Світлого свята радує своїх клієнтів приємним сюрпризом - в офісі Банку виставлені барвисті кошики з великодніми яйцями. Яйця ці не прості. Як годиться за традицією, вони пофарбовані в різні кольори і прикрашені яскравою наклейкою із зображенням "серця" банку.

Будь-який бажаючий може взяти яйце з собою.

ВАТ КБ "Еліпс Банк" напередодні Великодня пропонує срібні монети "Христос Воскрес! - Великдень", на яких зображені святковий паску зі свічкою і крашанки. Також в асортименті Банку - срібні монети Серії "Імператорські яйця". Монети мають форму яйця, виконану зі вставками Богемських кристалів.

Генбанк також оновив колекцію монет зі срібла і пропонує монети наступних найменувань: "Церква Трійці-10", Яйце - соснова шишка, "Христос Воскрес! - Великдень". Монети, пропоновані банками, мають подарункові футляри, тому цілком можуть стати чудовим подарунком до свята.

CreditCardsOnline від усієї душі вітає вас зі Світлим Святом Великодня! Душевної Гармонії вам, величезного Щастя і великих Чудес! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Вихід з економічної кризи - програми, шляхи виходу Питання «Як вийти з кризи?» Сьогодні є ... Більше

Споживчий кредит без забезпечення в Ощадбанку - умови, процентні ставки Ощадбанк ... Більше

Інтернет банк - безпека понад усе! Клієнту банку, охочому користуватися послугами інтернет-банкінгу, важливо знати про безпеку такого виду управління грошовими коштами на банківських ... Більше

Споживчі кредити в 2012 році - тенденції, ставки, програми Більшість аналітиків сходяться на думці, що ... Більше

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Популярне