Главная » Новини архів » Як банки відзначають Великдень


Як банки відзначають Великдень

Як банки відзначають Великдень

У різних країнах банки святкують Великдень по-різному. У Великобританії, наприклад, є, так звані, bank holidays ("банківські вихідні"), тобто встановлені державою святкові дні. Такі дні, як правило, припадають на понеділок, відповідно, в перший понеділок після Великодня не працює жоден англійський банк.

П'ятниця напередодні Великодня була також визнана вихідним днем, тобто в підсумку англійські банки мають великодні міні канікули.

Традицію не працювати в ці святкові дні підтримують банки і інших європейських країн.

На Кубі банки, школи та магазини в цьому році вперше за півстоліття відзначили Страсну п'ятницю. Однак рішення про те, щоб день напередодні Світлого свята був визнаний неробочим і в наступні роки, поки не прийнято.

Якщо банки інших країн дозволяють собі влаштовувати великодні канікули, то в Росії банківські установи обслуговують клієнтів у звичному режимі, а деякі з них навіть дарують подарунки або пропонують спеціальні святкові продукти.

Так, наприклад, Банк24.ру в переддень Світлого свята радує своїх клієнтів приємним сюрпризом - в офісі Банку виставлені барвисті кошики з великодніми яйцями. Яйця ці не прості. Як годиться за традицією, вони пофарбовані в різні кольори і прикрашені яскравою наклейкою із зображенням "серця" банку.

Будь-який бажаючий може взяти яйце з собою.

ВАТ КБ "Еліпс Банк" напередодні Великодня пропонує срібні монети "Христос Воскрес! - Великдень", на яких зображені святковий паску зі свічкою і крашанки. Також в асортименті Банку - срібні монети Серії "Імператорські яйця". Монети мають форму яйця, виконану зі вставками Богемських кристалів.

Генбанк також оновив колекцію монет зі срібла і пропонує монети наступних найменувань: "Церква Трійці-10", Яйце - соснова шишка, "Христос Воскрес! - Великдень". Монети, пропоновані банками, мають подарункові футляри, тому цілком можуть стати чудовим подарунком до свята.

CreditCardsOnline від усієї душі вітає вас зі Світлим Святом Великодня! Душевної Гармонії вам, величезного Щастя і великих Чудес! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ЮніКредит Банк продовжив до 31 серпня нинішнього року акцію зі зниження ... Більше

Боргове агентство «Пристав»: «З колектором треба йти на контакт» Сергій Шпетер, Старший ... Більше

Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк, філіальна мережа і послуги Відкрите акціонерне товариство «Анкор Банк Заощаджень» ... Більше

Россельхозбанк знижує ставки Напередодні весняної сівби Россельхозбанк значно знизив процентні ставки на сезонні кредити.Яків Дьомін, директор Пермського регіонального філіалу Россельхозбанка, розповідає «Занімаем.Ру» про те, ... Більше

За шість місяців поточного року петербурзькі банки і філії банків оформили 12910 іпотечних кредитів 24 липня 2012 7:03 ... Більше

Популярне