Главная » Новини архів » Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом і Газпромбанк


Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом і Газпромбанк

19 серпня 2012 0:00

Газпромбанк надає військову іпотеку вже рік. У кредитній організації підрахували, що за минулий час була надана одна тисяч кредитів на загальну суму 2 мільярди рублів. У найближчому майбутньому банк розраховує збільшити суму кредитування за цією програмою - зазначено в коментарі першого віце-президента Валерія Серьогіна, на слова якого посилається прес-служба.

Також представник організації заявив, що буде виконана друга поліпшення програми. Так, іпотеку в найближчому майбутньому будуть надавати на покупку індивідуальних житлових будинків з ділянками (тобто таунхаусів), а також на придбання квартир в новобудовах.

Поки програма поширюється тільки на вторинний ринок житла. За результатами року, фінансова організація зайняла на цьому ринку частку в 15%. Газпромбанк був першим банком, який розробив такий проект в Росії рік тому і почав його просувати на ринку, що і дозволило йому зайняти незабаром відчутну частку на ринку.

Нагадаємо: «Військова іпотека» надається в рамках державної накопичувально-іпотечної системи житлового забезпечення військовослужбовців. Всі учасники системи можуть починаючи з третього року участі в ній придбати собі житло, навіть перебуваючи на службі в армії.

Умови такого іпотечного кредиту відрізняються від звичайних. Так, існують обмеження на терміни. Позика видається на термін до 25 років включно, причому кошти повинні бути повернуті банку до того, як позичальнику виповниться 45 років.

Максимальна сума кредиту складає 2 мільйони рублів, а первинний внесок складає від 10% вартості житла, що купується. Мінімальна ставка при цьому - 10,5% річних.

Позика видається під заставу квартири, що купується. В рамках програми «Військова іпотека» свої кредити надають і інші великі банки. Зокрема, спільно з даною системою і Агентством по іпотечному житловому кредитуванню такі кредити видає банк Глобекс.

Мінімальна ставка за умовами цієї програми становить 9,75% річних. Інші умови аналогічні діючим у Газпромбанку. Військову іпотеку надають і інші банки, наприклад, Національний торговий банк.

Мінімальна процентна ставка за його умовами також становить 9,75% річних.

Варто відзначити, що Газпромбанк надає іпотечні кредити не тільки самостійно, але і під брендом ГПБ-Іпотека - дочірнього банку. Однак остання фінансова організація не займається кредитуванням на умовах «Військової іпотеки». Тим не менш, банк надає кредит при фінансуванні за рахунок материнського капіталу.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

1 серпня АК БАРС пропонує оформити кредитку всім, чиї витрати в гіпермаркеті «ЕССЕН» перевищили 3 тис. ... Більше

Іпотека Райффайзенбанку - переваги іпотечного кредиту Райффайзен У цій статті ми познайомимося з іпотечними продуктами Райффайзенбанку.Вашій увазі ми представимо декілька пропозицій від банку, з ... Більше

Середня сума «кредиту на відпочинок» в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу - 60 тис. рублів 18 вересня 2012 ... Більше

Банківські карти Агропромкредит: види, переваги використання, супутні послуги Мультивалютна міжнародна банківська карта як флагман напрямки дебетових карток Банку «Агропромкредит».Заступник Голови Правління ... Більше

Банк Кубань-Кредит г Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Банк «Кубань-Кредит» був ... Більше

Популярне