Главная » Новини архів » ВЦИОМ з'ясував чи вважається даний час хорошим для кредитування


ВЦИОМ з'ясував, чи вважається цей час «хорошим» для кредитування

ВЦИОМ з'ясував чи вважається даний час хорошим для кредитування

6 квітня 2012 9:36

Ступінь кредитного довіри росіян, а також їх погляд на те, наскільки сьогодні розумно здійснювати великі покупки, проаналізував ВЦВГД. Думки респондентів Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) вивчалися за чотирма напрямками: по-перше, з'ясовувалася оцінка нинішнього тимчасового періоду для кредитування (плюс для здійснення великих покупок), по-друге, уточнювалося, наскільки сьогодні цікавий росіянам курс долара. Нарешті, респонденти опитувалися на тему того, у що вони воліли б вкласти свої заощадження для більшої надійності.

  Опитавши в середині третьої декади березня 1600 чоловік в 138 населених пунктах (опитування охопив 46 областей, країв і республік РФ), ВЦИОМ зробив наступні висновки: за рік кредитне довіру росіян зросла, причому досить суттєво - з квітня 2012 по березень 2012 року відповідний індекс піднявся від 29 до 38 пунктів, при цьому значення, визначене на сьогоднішній день, - найвище за останні два роки. Як показала аналітика Центру, індекс зріс за рахунок того, що в Росії зменшився відсоток жителів, впевнених в «поганому часу» для кредитів (зниження склало 14% - з сімдесяти до 56%). Також досить оптимістичною виглядає картина з ставленням росіян до великих покупок: за все той же рік відповідний індекс, хай і не так стрімко, як у відношенні до кредитування, але виріс - з 43 до 48 пунктів (і ці п'ять пунктів - також найвищий показник за останні два роки).

Як зазначають у ВЦВГД, індекс збільшився за рахунок зниження частки респондентів, які раніше були впевнені, що великі покупки краще відкласти «до кращих часів» (за даними на березень 2012 року, їх частка складає 47% - в порівнянні з 52%, які були раніше).

Що стосується курсу долара, то на сьогоднішній день більше половини опитаних, як і раніше, не надто цікавляться американською валютою і рухами її курсу (53% від загального числа брали участь в опитуванні). При цьому найбільший відсоток «байдужих» - це літні росіяни (70%). Трохи менш нецікавий курс долара малозабезпеченим опитаним ВЦИОМ (65%).

Основний відсоток тих, хто активно цікавиться тим, що відбувається з курсом американської валюти (всього їх 44% серед усіх опитаних), складають росіяни віці від 25 до 44 років (55-57%), а також ті, хто може визнати себе людьми з високим рівнем доходів (65%).

Нарешті, переважним відповіддю на четверте запитання Центру цілком очікувано стала покупка нерухомості - саме її переважна більшість респондентів вважало найбільш надійним видом інвестиції (при цьому відсоток впевнених в цьому зріс порівняно з липнем минулого року на 6% - з 43% до 49% в березні нинішнього року). Далі йде відкриття рахунку в Ощадбанку (тут також зафіксовано зростання на 6%, але в менших обсягах в загальному - до 28% з 22%, зафіксованих у жовтні 2012 року). Крім того, респонденти ВЦИОМ порахували одним з найбільш вдалих способів вкладення своїх заощаджень покупку золота і коштовностей (24%). «Збирати готівку», вкладатися в пенсійні або пайові фонди, а також запасатися акціями підприємств і відкривати рахунки в комерційному банку - усі ці способи за результатами проведеного опитування можна віднести до найменш вдалим способів вкладення грошей. 

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Світова фінансова криза в Росії 2008 рік, умови кризи 2008 однозначно увійде в економічну історію Росії завдяки ... Більше

Росгосстрах БАНК включив «фізикам» віддалений доступ в інтернет-банк 28 серпня 2012 15:58 Росгосстрах БАНК забезпечив своїм клієнтам можливість підключатися до ... Більше

Іпотека в банку ВТБ 24 - огляд іпотечних програм, ставки, умови, вимоги до документів Побіжний ... Більше

Альфа-Банк в Новосибірську Філія «Новосибірський» ВАТ «Альфа-Банк» (м. Новосибірськ) приступив до обслуговування клієнтів в жовтні 1998 р. Головний офіс філії розташований ... Більше

Сергій Шпетер: «Головне завдання професійного колектора - встановити контакт із ... Більше

Популярне