Главная » Новини архів » УРАЛСИБ відкрив кредит Офіцерський і продовжив сімейну кредитну акцію


УРАЛСИБ відкрив кредит "Офіцерський" і продовжив "сімейну" кредитну акцію

УРАЛСИБ відкрив кредит Офіцерський і продовжив сімейну кредитну акцію

21 травня 2012 21:34

БАНК УРАЛСИБ озвучив відразу дві приємні кредитні новини для різних цільових груп своїх позичальників. Перша стосується військових (мова не йде про тих, хто проходить строкову службу, під дію нового кредитного продукту підпадають військовослужбовці за контрактом, а також співробітники МВС і інших схожих структур, військові пенсіонери). Як повідомляє прес-служба Банку УРАЛСИБ, спеціально для цієї категорії позичальників розроблений кредит «Офіцерський», головна особливість якого - знижена процентна ставка, а також мінімальний пакет документів, які Банк вимагає від потенційного позичальника при оформленні заявки.

  Сума, на яку може претендувати позичальник, варіюється від 50 тис. рублів до напівмільйона, а взяти гроші за умовами кредитного продукту «Офіцерський» можна терміном до п'яти років.

Відсоток річних, визначений Уралсиб за цією програмою, становить 17% - з урахуванням страхування життя та ризику втрати працездатності.

При цьому кредит - нецільової, він може бути оформлений позичальником на будь-які потреби, причому без участі поручителів і без внесення застави. Як уточнює заступник голови правління Банку УРАЛСИБ Ілля Філатов, настільки пільгові умови кредитування Банк пропонує, виходячи з потенційно високого рівня відповідальності і дисципліни, які притаманні обраної в якості цільової групи категорії позичальників. Нововведення номер два, анонсоване прес-службою Уралсиб, орієнтоване на фактично діаметрально протилежну категорію населення.

Йдеться, зокрема, йде про продовження термінів дії акції по споживчому кредитуванню для сімейних пар.

Прес-служба уточнює - плюсом позичальники цієї категорії можуть отримати додаткову знижку при оформленні споживчого кредиту - за умови, що це буде зроблено через офіційний сайт кредитної організації (тут можна оформити заявку).

Основна акція продовжується до 31 липня поточного року. Додаткова знижка «за сайт» розміром в один відсоток «плюсується» до вже внесеної в умови акції «Кредит для двох» знижці в два відсотки, на яку можуть претендувати сімейні пари, які перебувають в офіційному шлюбі. З урахуванням усіх пільгових «відрахувань» виходить, що розмір мінімальної кредитної ставки складе від 16,5% річних (розрахунок робиться в рублях).

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

МТС-Банк розраховує до кінця року збільшити кредитний портфель з пластикових карт до 5,5 ... Більше

Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні За обсягом виданих споживчих кредитів Ханти-Мансійський банк входить у тридцятку провідних кредитно-фінансових інститутів країни і є лідером ... Більше

Альфа-Банк в Єкатеринбурзі Філія «Єкатеринбурзький» ВАТ «Альфа-Банк» (м. Єкатеринбург) в цьому році відсвяткував 10-річний ювілей: 24 травня 1999 р. він був зареєстрований ... Більше

Банкрутство індивідуального підприємця, неспроможність ІП Про взаємини банків з ІП ми писали раніше, сьогодні поговоримо про те, що, на жаль, іноді ... Більше

Банк Москви відповів голодуючим позичальникам реструктуризацією 4 березня 2012 10:43 ... Більше

Популярне