Главная » Новини архів » Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені


Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені

Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені

3 серпня 2012 0:00

Умови споживчих кредитів Ощадбанку були покращені. Банк знизив ставки по споживчих кредитах без забезпечення та під поруку фізичних осіб, а також змінив правила встановлення процентної ставки для кожного позичальника. Споживчі кредити Ощадбанку з першого серпня рпедоставляются за зниженими відсотковими ставками.

Найбільш вигідні умови кредитування банк приготував для позичальників, які працюють на підприємствах, що обслуговуються Ощадбанком в рамках зарплатних проектів. Умови діють для програм кредитування «Споживчий кредит без забезпечення» і «Споживчий кредит під поруку фізичних осіб», - повідомляє прес-служба Ощадбанку Росії в офіційному прес-релізі.

Тепер мінімальні процентні ставки за цими споживчими кредитами складають від 14,4% до 16,65% річних у рублях. При цьому для інших позичальників процентні ставки за даним кредитом складають від 15% до 20% річних. Основною метою зниження процентних ставок за споживчими кредитами в матеріалі Ощадбанку називають формування більш вигідної пропозиції для постійних клієнтів кредитної організації.

В цілому пропозиції за цими програмами кредитування можна назвати лояльними для позичальників.

Терміни кредитування - до п'яти років. Максимальна сума кредитування становить півтора мільйона рублів. Варто також відзначити, що Ощадбанк в рамках цієї програми змінив принцип визначення процентної ставки для позичальника.

Тепер для будь-якого позичальника вона буде визначена в індивідуальному порядку.

Основними факторами, що впливають на умови споживчого кредитування, будуть персональні дані позичальника, кредитна історія, а також параметри кредиту, які позичальник вважає для себе кращими. На сьогоднішній день Ощадбанк пропонує одні з найнижчих ставок по споживчих і інших кредитів у Росії. Основна причина таких ставок - високий обсяг пасивів, тобто забезпечення за кредитами, а також ніколи не приховувана підтримка з боку держави.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит в Ощадбанку, умови автокредиту в Ощадбанку Росії, програми автокредиту Цільове ... Більше

Банк Російський Стандарт відкрив новий офіс в Уфі 2 квітня 2012 16:06 ... Більше

Промсвязьбанк дозволив дистанційно укладати брокерські договори 20 серпня 2012 10:45 Клієнти Промсвязьбанка можуть укладати з кредитною організацією ... Більше

Банк УралТрансБанк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку Про банк Банк «УралТрансБанк», повна назва якого ВАТ «Уральський Транспортний Банк», був створений в Єкатеринбурзі в ... Більше

Нордеа Банк: автокредити без комісій За 2010 рік Нордеа Банк збільшив обсяг видаваних автокредитів більш ніж на 350%.Які процентні ставки по автокредитах Нордеа ... Більше

Популярне