Главная » Новини архів » Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені


Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені

Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені

3 серпня 2012 0:00

Умови споживчих кредитів Ощадбанку були покращені. Банк знизив ставки по споживчих кредитах без забезпечення та під поруку фізичних осіб, а також змінив правила встановлення процентної ставки для кожного позичальника. Споживчі кредити Ощадбанку з першого серпня рпедоставляются за зниженими відсотковими ставками.

Найбільш вигідні умови кредитування банк приготував для позичальників, які працюють на підприємствах, що обслуговуються Ощадбанком в рамках зарплатних проектів. Умови діють для програм кредитування «Споживчий кредит без забезпечення» і «Споживчий кредит під поруку фізичних осіб», - повідомляє прес-служба Ощадбанку Росії в офіційному прес-релізі.

Тепер мінімальні процентні ставки за цими споживчими кредитами складають від 14,4% до 16,65% річних у рублях. При цьому для інших позичальників процентні ставки за даним кредитом складають від 15% до 20% річних. Основною метою зниження процентних ставок за споживчими кредитами в матеріалі Ощадбанку називають формування більш вигідної пропозиції для постійних клієнтів кредитної організації.

В цілому пропозиції за цими програмами кредитування можна назвати лояльними для позичальників.

Терміни кредитування - до п'яти років. Максимальна сума кредитування становить півтора мільйона рублів. Варто також відзначити, що Ощадбанк в рамках цієї програми змінив принцип визначення процентної ставки для позичальника.

Тепер для будь-якого позичальника вона буде визначена в індивідуальному порядку.

Основними факторами, що впливають на умови споживчого кредитування, будуть персональні дані позичальника, кредитна історія, а також параметри кредиту, які позичальник вважає для себе кращими. На сьогоднішній день Ощадбанк пропонує одні з найнижчих ставок по споживчих і інших кредитів у Росії. Основна причина таких ставок - високий обсяг пасивів, тобто забезпечення за кредитами, а також ніколи не приховувана підтримка з боку держави.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банку ВТБ24 збільшили частку в держпрограмі з підтримки кредитування житла 4 липня 2012 19:58 Банку ВТБ24 збільшили частку в держпрограмі з підтримки ... Більше

Золота картка ВТБ24 за ціною стандартної Золоту картку "Мої умови" ВТБ24 тепер можна ... Більше

Національне бюро кредитних історій користується все більшим попитом у російських позичальників 2 квітня 2012 10:16 Національне бюро кредитних історій вивчило поточне ставлення жителів Росії ... Більше

ІНРЕСБАНК дає маржинальний позику клієнтам з брокерського обслуговування 27 серпня ... Більше

Кредит для ІП - як взяти споживчий кредит для ип, індивідуальному підприємцю Індивідуальний підприємець - особливий суб'єкт ... Більше

Популярне