Главная » Новини архів » У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів


У 2012 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

9 квітня 2012 13:33

Агропромкредит підбив підсумки 2012 року з реалізації такого кредитного продукту, як автокредит. Згідно з офіційними даними, темпи автокредитування в минулому році у АГРОПРОМКРЕДІТа виросли майже в три рази - в загальному, Банк видав кредитів на придбання автомобілів без малого на 72 млн рублів (за даними на початок 2012 року, портфель автокредитів склав 419 110 000 рублів). Причин такого зростання в самому банку називають дві.

По-перше, як зазначає заступник голови Правління ВАТ КБ Агропромкредит Павло Ільїн, в 2012 році, зробивши ставку саме на розвиток автокредитування, Банк намагався поліпшити умови вже наявних кредитних програм в цьому напрямку.

По-друге, клієнтам так само активно пропонувалися нові автокредитні продукти, що теж послужило залученню нових клієнтів.

  Г-н Ільїн відзначає: основним поліпшенням кредитного продукту стало зниження базових процентних ставок. Крім того, протягом року був збільшений максимальний кредитний ліміт (мова в даному випадку йде про двох вже діючих програмах - «Автокредит» та «АВТОритет»), а в двох філіях Банку - Тюменському і Сургутском - запущено новий тарифний план «Автоекспрес». До речі, судячи з усього, продукт був визнаний настільки успішним, що на сьогоднішній день він впроваджений у всіх філіях і офісах АГРОПРОМКРЕДІТа - в банку вважають, що цей крок дозволить ще більше збільшити його автокредитні досягнення.

За даними прес-служби Банку, всі програми автокредитування, які пропонує своїм клієнтам Агропромкредит, орієнтовані на бажання позичальника обзавестися новим легковим автомобілем. Якого він буде виробництва - іноземного або вітчизняного - це вже неважливо. У будь-якому випадку, кредит можна взяти на термін до п'яти років.

Що стосується суми кредиту, то ліміт в цьому випадку залежить від виду програми (може бути 100 тис. рублів, а може бути - 3 млн рублів). 

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит на газифікацію - Россельхозбанк почав кредитувати газифікацію 17 листопада 2012 0:00 Россельхозбанк змінив умови своїх кредитів на газифікацію сільської території - кредит фізичним особам ... Більше

Бюро кредитних історій - Національне бюро кредитних історій та інші БКІ в Росії Бюро кредитних історій (БКІ) збирає ... Більше

Корпоративна іпотека від банку DeltaCredit Банк DeltaCredit, що спеціалізується на видачі іпотечних кредитів, пропонує особливі ... Більше

Інноваційний кредит: кредити для бізнесу, на розвиток бізнесу В останні місяці актуальність інноваційних кредитів помітно зросла.Бізнес починає шукати нові джерела фінансування, здатні принести кошти в ... Більше

Іпотека в банку ВТБ 24 - огляд іпотечних програм, ставки, умови, вимоги до документів Побіжний ... Більше

Популярне