Главная » Новини архів » У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів


У 2012 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

9 квітня 2012 13:33

Агропромкредит підбив підсумки 2012 року з реалізації такого кредитного продукту, як автокредит. Згідно з офіційними даними, темпи автокредитування в минулому році у АГРОПРОМКРЕДІТа виросли майже в три рази - в загальному, Банк видав кредитів на придбання автомобілів без малого на 72 млн рублів (за даними на початок 2012 року, портфель автокредитів склав 419 110 000 рублів). Причин такого зростання в самому банку називають дві.

По-перше, як зазначає заступник голови Правління ВАТ КБ Агропромкредит Павло Ільїн, в 2012 році, зробивши ставку саме на розвиток автокредитування, Банк намагався поліпшити умови вже наявних кредитних програм в цьому напрямку.

По-друге, клієнтам так само активно пропонувалися нові автокредитні продукти, що теж послужило залученню нових клієнтів.

  Г-н Ільїн відзначає: основним поліпшенням кредитного продукту стало зниження базових процентних ставок. Крім того, протягом року був збільшений максимальний кредитний ліміт (мова в даному випадку йде про двох вже діючих програмах - «Автокредит» та «АВТОритет»), а в двох філіях Банку - Тюменському і Сургутском - запущено новий тарифний план «Автоекспрес». До речі, судячи з усього, продукт був визнаний настільки успішним, що на сьогоднішній день він впроваджений у всіх філіях і офісах АГРОПРОМКРЕДІТа - в банку вважають, що цей крок дозволить ще більше збільшити його автокредитні досягнення.

За даними прес-служби Банку, всі програми автокредитування, які пропонує своїм клієнтам Агропромкредит, орієнтовані на бажання позичальника обзавестися новим легковим автомобілем. Якого він буде виробництва - іноземного або вітчизняного - це вже неважливо. У будь-якому випадку, кредит можна взяти на термін до п'яти років.

Що стосується суми кредиту, то ліміт в цьому випадку залежить від виду програми (може бути 100 тис. рублів, а може бути - 3 млн рублів). 

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

За залучення нових позичальників МСБ клієнти Юніаструм Банку можуть отримати знижку за діючим кредитом 9 липня 2012 20:48 Юніаструм Банк продовжує кредитну акцію ... Більше

Кредит: сутність, функції, принципи, форми Сутність кредиту У сучасній економічній літературі існує дві основні ... Більше

Банк Сочі - кредити, послуги банку Сочі Про банк Банк Сочі був утворений на початку дев'яностих минулого століття.У пріоритетні завдання входило співпраця з представниками малого, середнього ... Більше

Юніаструм Банк видає кредитну історію клієнта будь-якого банку Зі 2 квітня 2012 Юніаструм Банк і ... Більше

Популярне