Главная » Кредитні карти. Умови пільгового періоду. Поради » Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити послуги


Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити, послуги

Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити послуги

Про банк

«ПромСервісБанк» - кредитна організація, створена в 1991 році в Братську. З 2009 року головний офіс кредитної організації розташований в Санкт-Петербурзі. Зараз у банку є велика філіальна мережа, що поширена на Благовєщенськ, Братськ, Коряжма в Архангельській області, Красноярськ, Іркутськ і Новосибірськ. «ПромСервісБанк» - невеликий універсальний банк, що спеціалізується в основному на обслуговуванні малого і середнього бізнесу, а також фізичних осіб.

Спочатку його історія починалася в місті Братськ в Іркутській області.

У дев'яності роки банк займався обслуговуванням братнього лісопромислового комплексу.

Тоді банк називався «Братсккомплекс». Банк в 2000-і роки був пов'язаний з холдингом організації «Ілім Палп», що стала на сьогоднішній день одним з лідерів в галузі лісопромисловості. У 2003 році банк здійснив ребрендинг, змінивши назву на «ПромСервісБанк».

У 2009 році банк змінює місто, в якому розташований його головний офіс, переїжджає з Братська в Санкт-Петербург.

Зараз банк - входить приблизно в третю сотню за обсягами депозитів фізичних осіб і в чотириста банків з найбільшими обсягами активів.

Активи банку складають 4599, 88 мільйонів рублів. У банку є кілька програм кредитування фізичних осіб. Серед них.

Основні вимоги - вік від 23 (для автокредитів) і 24 років, трудовий стаж не менше року, наявність постійного місця роботи на момент розгляду заявки на кредит.

Банк пропонує автокредити, овердрафт, а також споживчі кредити.

Цікавий овердрафт банку, що надається клієнтам, що володіє вкладом у банку. Так, у банку є спеціалізована програма «Вклад + карта». Вона діє для позичальників, які вклали гроші по депозитах «Солідний дохід», «Зручний дохід», «Заслужений дохід».

За умовами овердрафту, клієнт може мати один або кілька лімітів для даного кредиту - можна навіть мати кілька лімітів. Ставка по кредиту - 17%, а ліміт кредитування обмежений 50% суми вкладу «Заслужений дохід» та «Зручний дохід» і такий же частки від суми депозиту «Солідний дохід». Також банк надає ряд менш стандартних, але звичних видів кредитування: кредити від 30 000 до 500 000 рублів для співробітників підприємств-партнерів зі ставкою від 19% до 21%, автокредити.

З пропозицій банку по кредитуванню бізнесу можна виділити інвестиційні та кредити і кредити на реалізацію проектів, корпоративний овердрафт, автокредити для бізнесу, призначені для покупки спеціалізованих машин і спецтехніки, а також мікрокредит на скромну суму в мільйон рублів. Важливо отметітьЮ, що банк бере участь у програмі розвитку малого підприємництва в Санкт-Петербурзі. Як і будь-яка кредитна організація, що обслуговувала бізнес, «ПромСервісБанк» знайомий з кредитуванням великих підприємств.

Банк надає бізнесу кредити на поповнення обігових коштів та придбання основних засобів, а також на різні інші цілі, включаючи також покриття касових розривів.

Серед форм кредитів, крім вище зазначених, можна відзначити також кредитну лінію, яка може підійти для довгострокових проектів, планованих підприємством. Отже, «ПромСервісБанк - банк, що займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, зі значним досвідом у сфері кредитування бізнесу.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Агроімпульс г Воронеж - іпотека, вклади та інші послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Агроімпульс» зареєстровано 18 жовтня 1990 (ліцензія № 514).Впродовж ... Більше

Банки Москви: де взяти кредит в Москві Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні ... Більше

Штрафи за кредитами юридичних осіб, пені та шртафи по кредиту Кредитування ... Більше

Нордеа Банк, споживчі кредити: кредити з порукою, без поручительства В'ячеслав ... Більше

Фінансування стартапів - кредити, інвестиції, венчурні фонди та конкурси стартапів На Занімаем.ру ми вже ... Більше

Популярне