Главная » Кредитна історія Україна Росія. Де безкоштовно дізнатися подивитися і перевірити свою кредитну історію. Перевірка кредитної історії онлайн » Поліпшення відновлення чистка та виправлення кредитної історії. Як поліпшити почистити відновити змінити виправити або видалити погану кредитну історію.


Як виправити кредитну історію або зовсім її видалити

Якщо у Вас погана кредитна історія її можна виправити. Існують способи як видалити кредитну історію, якщо вона зовсім не підходить Вам. Але при цьому не все так райдужно і легко. Найкраще її виправити. Іншими словами можна не тільки повністю видалити, а трохи виправити кредитну історію, поліпшивши її зміст. Все це абсолютно законно і не має нічого спільного з підробкою документів або ще якимись незаконними методами.

Отже тим, хто цікавиться як почистити кредитну історію, спочатку потрібно знати підстави як це робиться і на підставі яких законів. Ситуація щодо поліпшення кредитної історії трохи відрізняється в Україні та Росії.

Поліпшення кредитної історії в Росії

Перш за все потрібно з'ясувати, чи не закралися чи помилки у Вашу кредитну історію. При перевірці часто виявляються різні помилки і неточності. Закон Російської Федерації дає можливість виправити і відновити кредитну історію будь-якому громадянину (закон "Про кредитні історії).

Тому, перш за все якщо ви виявлена будь-які не вірні дані, ви маєте повне право на внесення виправлень в кредитну історію.

Сьогодні поширене поняття "погана кредитна історія", що негативно впливає на рішення про видачу кредиту банком.

Потрібно знати, що це не юрідічес термін. Це суто індивідуальне поняття, яке формується кожним банком окремо і впливає на рішення про видачу кредиту саме в конкретному банку.

Але зараз существет центральний каталог кредитних історій, до якого має доступ об'єднане бюро. Тому виправлення і чищення кредитних історій має важливе значення, так як може вплинути на отримання кредиту в інших банках, які прагнуть до централізації і користуються єдиними базами даних.

До недавнього часу могло бути так. В одному банку відмовлять кредит не видають, так як їх не влаштовує кредитна історія, а в сусідньому видадуть кредит швидко і без зволікань, оскільки в цьому банку кредитна історія буде позитивною. Але зараз справи йдуть по-іншому.

Які критерії потрібно враховувати щоб змінити кредитну історію.

Банки в абсолютній більшості враховують критерії, за якими ту чи іншу кредитну історію вважають негативною (поганий).

До таких критеріїв належать:

Позичальник не заплатив жодного платежу,

Позичальник затримав хоча б один платіж з погашення кредиту більш ніж на 90 днів.

Якщо такі дані є, то кредитна історія вважається поганою, негативною і буде для банку сигналом, щоб відмовити в наданні кредиту.

Що можна виправити в кредитній історії

Дуже часто зустрічаються помилки у формуванні кредитної історії з вини працівників банку. Наприклад це помилка, що виникає при змішуванні даних Вас і якого-небудь вашого однофамільця. Бувають повні збіги імені, по батькові та прізвища. Такі помилки нерідко пролазить через неуважність співробітників, або в результаті помилки комп'ютера.

Ретельна перевірка виявить ці помилки і неточності. Після цього можна починати процедуру відновлення та чищення кредитної історії. Виправлення починається з запиту в сооветствующее бюро. Вжано правильно викласти всі недостовірні дані, які потрібно виправити.

Якщо не виникне сумнівів, то найчастіше банки відновлюють і ісправлют кредитні історії, в які вкрались помилки. Основний принцип полягає саме в зміні недостовірної інформації. Змінити кредитну історію, відповідну дійсності таким чином буде неможливо.

Зміна кредитної історії в Україні.

В Україні змінилися кредитну історію буде не так легко. Регулюються процеси внесення змін до кредитного історії законом України "Про організацію формування та обігу кредитних історій". На жаль, в реальності поліпшення відновлення або чищення кредитної історії проводиться з працею і не так швидко як хотілося б.

Важливо знати, що в разі, якщо позичальник зарахований в розряд злісних неплатників, немає шансу поліпшити кредитну історію такого позичальника, поки не закінчиться термін зберігання кредитної історії. Зараз такий строк становить десять років.

Як поліпшити кредитну історію

Якщо після перевірки очевидно, що можна щось зробити, потрібно діяти активно. Процес чищення і виправлення кредитної історії ділиться на три етапи:

  1. Спочатку потрібно дізнатися зміст Вашої кредитної історії. Для цього слід звернутися в хороші бюро кредитних історій та запросити від них кредитні звіти. Важливо знати, що один раз на рік це дозволяється зробити абсолютно безкоштовно. Це можна зробити через представника, уповноваженого довіреністю.
  2. Вивчивши зміст отриманих кредитних звітів, важливо правильно скласти заяву з вимогою виправлення тих чи інших не вірних фактів кредитної історії. Найкраще додати документи, що підтверджують необхідність виправлень і вірні дані. Не зайвим буде рада консультанта, які можна отримати у спеціаліста по кредитним історіям.
  3. Після оформлення та подачі заяв про внесення соотвествующих змін в кредитну історію, буде отправлелн запит в конкретних банк, який вніс по Вам негативну інформацію. Якщо всі доводи підтвердяться, то негативна кредитна історія буде видалена. Точніше буде виправлена видаленням не вірних даних і внесенням правильних. Загалом цього буде достатньо. Якщо ж буде отримано відмову, доведеться звернутися до суду з позовною заявою.

Як видалити кредитну історію

Якщо всі дані кредитної історії вірні, то видалити погану кредитну історію не вийде. Тому основною відповідь буде такою, що видалити кредитну історію не можливо. Тим більше негативну.

Погану кредитну історію можна лише поліпшити, шляхом внесення позитивних даних. Іншими словами, якщо взяти кредит в іншому банку і сумлінно його виплатити, і так зробити кілька разів, то через час Ваша кредитна історія значно покращиться. А через 10 років негативні дані, погано впливають на кредитну історію будуть видалені безповоротно.

Найнадійнішим способом отримати хорошу кредитну історію не зіпсувати її.

Якщо Ви передбачаєте ймовірність затримки платежів, рекомендується звернутися в банк і переглянути умови і гарфік виплат. При цьому не варто нахабніти і щось вимагати. Добре викладені аргументи і правильно піднесені пропозиції знайдуть відгук і збережуть в очах банку Вашу фінансову репутацію.

 


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій 9 квітня 2012 22:28 Абсолют Банк зробив ... Більше

Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону Експерти відзначають, що ще 10 років тому ... Більше

Автокредит від Ощадбанку стає доступнішим Ощадбанк поліпшив умови отримання автокредиту.Тепер придбати автомобіль без документів, що підтверджують працевлаштування та доходи, можливе за наявності ... Більше

Експрес-кредит в день звернення готівкою в банку Іноді виникають ситуації, коли оформлення так ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Популярне