Главная » Кредитна історія Україна Росія. Де безкоштовно дізнатися подивитися і перевірити свою кредитну історію. Перевірка кредитної історії онлайн » Кредит автокредит іпотека мікропозик з будь кредитною історією. Гроші в кредит без кредитної історії. Позика з поганою кредитною історією


Чи можна отримати кредит або позику з поганою кредитною історією

 

Спробуємо розібратися чи можливо отримати кредит з поганою кредитною історією і якщо можливо то як це зробити.

Статистика показує, що в минулому році 10% звернулися в банк з проханням надати кредит отримали відмову унаслідок поганої якості кредитної історії. Однак, уважний аналіз даних показав, що в значному числі рішень відмовити у видачі кредиту фігурувала недостовреная помилкова інформація.

Як же вчинити, якщо раптом отримали відмову в кредитуванні. Чи можна отримати позику з поганою кредитною історією. Спробуємо розібратися.

У своїх рекламних компаніях банки упевнено стверджують, що при сумлінному виконанні зобов'язань за кредитами значно покращиться кредитна історія. А це, за словами банківських службовців, означає визначить вигідні умови видачі кредиту в наступний раз. Якщо ж зобов'язання будуть порушені, то, як говоритися, або кредиту не буде зовсім, або умови кредитування будуть набагато менш вигідними. Злісним неплатникам взагалі категорично відмовляють в отриманні позики або позики.

Чи можливо отримати кредит із зіпсованою кредитною історією

В Росії чи Україні, наперекір усім нормам прав людини, чинним в правових госдударствах, одержувач позики отримує мінімальну вигоду, що складається в можливості здійснити давню мрію. Але якою ціною це відбувається, знає лише побував у борговій кабалі.

Якщо волею долі кредитна історія стала поганою, то в залежності від її характеру банківська установа може або зовсім не надати кредит, або виставити жорсткі умови, на які зважиться не кожен. Отримання позики з поганою кредитною історією відбудеться на умовах підвищеної вартості кредиту, високих відсотках, виникне обмеження в розмірі суми, терміну погашення кредиту, в завищенні вимог до підтвердження дійсної платоспроможності позичальника. Цілком, клієнтові з поганою кредитною історією може бути виданий лише мікропозик. Також високі вимоги будуть пред'явлені до поручителів, до вартості заставного майна й іншим факторам зниження ризиків.

Тому перш за все при виявленні поганою кредитною історії потрібно перевірити достовірність інформації, якою володіє банк. Так як помилки трапляються досить часто, і з вини Баковський працівників в тому числі.

Автокредит або іпотека з поганою кредитною історією

Дуже не приємно, коли при спробі отримати автокредит або іпотеку виявляється зіпсована кредитна історія. Це може трапитися з ряду причин. Не варто дивуватися, навіть якщо ви впевнені в бездоганності своїх колишніх відносин з банками. Цілком імовірно хтось виявив недбалість або неуважність в обслуговуванні інформації про позичальника та про поручителів і їх колі родичів. Трапляється, навіть у людини, що оформляє кредит з'ясовується зіпсована кредитна історія.

Наприклад, трапляються повні збіги прізвища імені та по батькові з іншим особою, яка є шахраєм чи злісним неплатником. Або раніше був поручителем по позиці, який довелося стягнути з боржника в судовому порядку без залучення поручителів. Ні і завжди має право бути елементарна банківська помилка збігу мобільних телефонів, номерів будинків з буквеної нумерацією. Таже може мати місце не своєчасне внесення інформації про погашення позички в одному банку, що може стати причиною відмови в іншому.

Проблемою тажке є факт, що законом про регулювання кредитних історій не передбачено обов'язок банків або бюро регулярно оновлювати дані по їх клієнтам і бажанні бюро заробити гроші за обробку та зберігання інформації.

Також помилки закрадаються при перепродажі боргів між банками і плутанини в історіях переданих від одного бюро до іншого. Такі проблеми виникають при обробці даних по іпотеці з великими сумами, а також кредитів на покупку авто (автокредитів). Борги передаються від банку до банку швидко, а інформація повільно. З одного боку банк і бюро вимагає оновлену інформацію, а з іншого передається застаріла.

Як отримати гроші без кредитної історії.

Однак можливість отримати гроші з поганою кредитною історією в людини є. Для цього потрібно терміново поліпшити власну кредитну історію. Після отримання виписки зі своїми даними (видаються безкоштовно один раз на рік), з'ясовуємо, що ж можна підкоригувати для поліпшення. Вилучити або переписати інформацію з бази кредитних історій не можна, але цілком можна внести обгрунтування поважні причини не виконання зобов'язань перед банком і доказові документи.

Припустимо, якщо порушення строків виплати відбулася через хворобу або втрати роботи позичальника, то дані про факт порушення обазательств нікуди не істчезнут. Але плюс до них будуть внесені дані про поважну причину, по якій все це трапилося. Всі ці факти, однозначно будуть розглядатися і можуть бути прийняті до уваги при прийнятті рішення про видачу або не видачу кредиту. Слід укластися в поясненні причин в 100 слів, які будуть внесені в Вашу кредитну історію.

Після закінчення п'яти днів, протягом яких розглядається заява, починається перевірка інформації в банку, який її надав. Якщо сумнівів не виникає в кредитну історію вносять додаткові факти. Це дуже сильно підвищить можливість отримати гроші з поганою кредитною історією. Те ж саме відбудеться якщо банк не відповість на запит протягом 15 днів з моменту подачі заяви в бюро.

Винятком буде лише обставина, якщо кредит був переданий колекторам. У цьому випадку все буде складуться складніше по причині правових колізій закону.

 


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Платити по кредиту менше - реально! Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити?Ваш автомобіль куплений ... Більше

Росгосстрах Банк - колишній Русь Банк Про банк Вхідний у п'ятдесят найбільших кредитних організацій Росії за обсягами активів і пасивів Росгосстрах Банк (РГС ... Більше

Відсотки по кредитах малому бізнесу - банківські комісії та відсотки Як це не дивно, але частина підприємців, що потребують грошей ... Більше

Банк Глобекс пропонує придбати в іпотеку житло, що будується в підмосковному комплексі "Суханове" 8 липня 2012 8:36 Банк Глобекс (Москва) запрошує тих, хто ... Більше

Програма лояльності БистроБанка поширилася на вклади 21 серпня 2012 23:40 БистроБанк ... Більше

Популярне