Главная » Кредитна історія Україна Росія. Де безкоштовно дізнатися подивитися і перевірити свою кредитну історію. Перевірка кредитної історії онлайн » Центральне національне об'єднане українське бюро кредитних історій. Запит до державного реєстру бюро кредитних історій України Росмсіі онлайн


Національне об'єднане бюро кредитних історій

В даний час національне бюро кредитних історій знаходить все зростаючу популярностьв Україні та Росії. Так як все більше число людей починає жити в кредит. У цьому випадку кредитна історія стає дуже важливим показником в життя споживача кредитних послуг.

Для жителя Америки це не в дивину, а от для Українця або Росіянина бюро кредитних історій як необхідна установа яявляется чимось новим.

Для чого потрібно бюро кредитних історій?

Для того щоб зібрати всю інформацію про кредитні історії різних людей в одному місці, щоб їй можна було зручно користуватися як громадянам, так і банкам і існують спеціальні бюро. Особливістю їхньої діяльності є операції з інформацією з дотриманням усіх норм чинного законодавства.

В Україні і Росії існує декілька національних бюро кредитних історій. Ці організації є за своєю юридичною природою ВАТ, або ТОВ. Це по суті не важливо. Головне, що з їх допомогою здійснюються операції з інформацією, свяазанной з кредитною історією тієї чи іншої особи.

Каждобе бюро кредитних історій керується принципами неупередженості та незалежності. Застосовує в діяльності передові технології.

Кваліфіковані, навчені співробітники бюро забезпечують збереження інформації. При цьому існує ряд заходів із захисту інформації від доступу випадкових зацікавлених осіб.

Одним з результатів діяльності бюро кредитних історій є єдиних повних кредитний звіт, надається за запитом особи, яка має право отримати таку інформацію. Багато фізичні та юридичні особи бажають отримати такий єдиний кредитний звіт щодо себе та інших осіб. У відношенні себе питань не виникає, а от отримати чужу кредитну історію у звичайної людини або організації без спеціальних прав не вийде навіть за гроші.

Особливу зацікавленість у бюро кредитних історій провявляют банки, що надають кредитні послуги. Їм дуже важливо мати повну достовірну інформацію про потенційного споживача кредитних послуг, його кредитну історію.

Об'єднане бюро кредитних історій

В даний час ряд бюро кредитних історій працює за сучасними вдосконаленим схемами, надаючи своїм клієнтам - банкам дуже повний єдиний кредитний звіт.

Клієнти об'єднаного бюро кредитних історій мають реальну можливість використовувати повну інформацію про можливі боржниках з надійних додаткових джерел. Це дуже цінно і затребуваних сьогодні на ринку.
В основному в національних об'єднаних бюро кредитних історій діє звичайна схема роботи між бюро і банком-клієнтом.

Як працює українські та російські бюро кредитних історій.

Після того як громадянин або організація звертається в банк з проханням надати кредит, цей банк запитує у потенційного позичальника дозвіл на одержання і використання його кредитної історії з відповідного бюро.
Після отримання письмового дозволу Банк кредитор надсилає запит у національне бюро кредитних історій, з яким у нього є договір на
інформаційне обслуговування. Важливим є одночасне підтвердження цього запиту в БКІ (бюро кредитних історій).

Згідно отриманого дозволу клієнта-позичальника в БКІ складають єдиний кредитний звіт на підставі точної інформації, наданої іншими банками, з якими ранньо укладені відповідні договори про надання інформації.

Після цього складених звіт надається запити його Банку, якому необхідно прийняти рішення про видачу кредиту.
На підставі отриманого єдиного кредитного звіту банк приймає рішення надати кредит чи відмовити заявнику.

Однак така стандартна схема не завжди дотримується, так як банк не завжди швидко і легко може отримати точну і повну інформацію про кредитну історію потенційного клієнта-позичальника.

Тому зараз працює друга більш досконала схема роботи Бюро Кредитних Історій в Україні і Росії для отримання більш точної та повної інформації.

Можливий клієнт банку, який претендує на одержання кредиту звертається в банк. Після цього Банк отримує у нього письмовий дозвіл на испльзование кредитної історії.
Потім банк відправляє запит в Українську або Російське національне Об'єднане бюро кредитних історій, одночасно повідомляючи про наявність дозволу на отримання інформації клієнта-позичальника.

Об'єднане бюро виробляє запит титульній частині формованого кредитного звіту в центральний Каталог кредитних історій.
Цей центральний каталог пересилає звіт, що містить початкову частину і ім'я бюро, де
зберігається кредитна історія потенційного клієнта банку.
Одночасно ОБКІ запрошує всю інформацію в можливих додаткових джерелах, де може зберігатися інформація про кредитні відносини клієнта.
Якщо така інформація про позичальника перебуває, то вона просто додається до формованому звіту.
І вже після цього Об'єднане бюро кредитних Істрія (ОБКІ) надає повний сформований звіт по кредитній історії банку, що приймає рішення.

На підставі такого отриманого єдиного кредитного звіту, банк України або Росії приймає більш обгрунтоване рішення і
або отаказивает, або надає необхідний кредит.

Таким чином очевидна корисність і ефективність роботи об'єднаних бюро кредитних історій Росії та України.

Запит в государственнийреестр бюро кредитних історій.

При цьому корисним є наявність державного реєстру бюро кредитних історій. Це дає можливість котроля таких організацій, а тажке можливість легко направляти запити, в тому числі онлайн.

Слід зазначити, що в даний час майже весь обмін інформацією між банком і бюро відбувається в режимі онлайн в електронному вигляді. Тому банку тепер нічого не варто відправити запит в національний державних реєстр бюро кредитних історій для отримання необхідної інформації.Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Респект від Ощадбанку - кредити для студентів, молоді 12 жовтня 2012 0:00 Ощадбанк Росії запустив новий сайт для молодіжної аудиторії в рамках програми «Респект від ... Більше

Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

Номер кредитної картки. Кредитну карту, або кредитку, зовні дуже просто можна сплутати з банківською карткою.Зовні вони майже ідентичні.Лицьова сторона, де номер кредитної картки та ... Більше

Які питання задають клієнти російських банків? Чим активніше працює банк з роздробом, тим більш важливою стає зворотний зв'язок з клієнтами.Достаток в Інтернет мережі ... Більше

Банк «Експрес-Кредит» про кредитування юридичних осіб Можна говорити про вже остаточному відновленні ринку корпоративного кредитування: банки відчувають себе досить впевненими для ... Більше

Популярне