Главная » Кредит в Альфабанк. Процентні ставки, умови оформлення, вигідні пропозиції » Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити


Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити

Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити

Незважаючи на популярність кредитних пластикових карт і силу-силенну партнерських програм, наші люди звикли довіряти старій добрій готівки. Тому, коли грошей не вистачає, людина йде в банк і просить кредит готівкою. У цій статті ми розглянемо, мабуть, найвідповідальнішу стадію одержання кредиту - оформлення заявки на отримання кредиту готівкою.

Розберемося, як оформити заявку на подібний кредит - а саме де це можна зробити, які документи вам будуть потрібні і на що слід звернути увагу перед подачею заявки в банк. Пропонують нашій увазі Перше питання, яке виникає у позичальника: в який банк звернутися за кредитом? Вибір тут величезний - кредити готівкою сьогодні дають, за рідкісним винятком, практично всі банки, що працюють з фізичними особами (населенням). Ви напевно стикалися з рекламою, що обіцяє «до 500 тисяч готівкою в день звернення» і т.п. - Її публікують як найбільші банки (Ощадбанк, ВТБ 24, Газпромбанк, Росбанк), так і менш великі.

Кредит готівкою можна взяти і в дочірніх банків міжнародних концернів (БНП Паріба, Юникредит і т.д.). Кому банк готовий видати кредит готівкою? Заявку на такий кредит є сенс подавати, тільки якщо ви громадянин Російської Федерації, який не має «поганий» кредитної історії (неповернення кредитів і т.п.), у віці від 18-21 до 59-65 років на момент закінчення терміну дії кредитного договору , має постійну реєстрацію в тому ж районі, що і відділення банку, в якому запитується кредит. Якщо ваш вік близький до мінімального або максимального, перед подачею заявки на кредит обов'язково переконайтеся, що обраний вами банк готовий видати позику людині вашого віку.

Так, якщо вам 60 років, не варто подавати заявку в банки, де максимальний вік позичальника на момент закінчення (!) Кредитного договору - 59 років. У який банк подавати заявку? Тут головне - не поспішати: уважно порівняйте умови по кредитах і виберіть банк, умови якого здаються вам найбільш придатними. Зверніть увагу на наступне: - якщо ви отримуєте зарплату через банк Х, в першу чергу раціонально звернутися за кредитом саме в цей банк.

Справа в тому, що процентні ставки «для своїх» у будь-якого банку нижче, тому у вас є хороший шанс отримати кредит за мінімальною ставкою; - розмір ставки по кредиту. Це може бути «17,5 - 20%», «9 - 19%", "10 - 49%» і т.д. Якщо ви не зарплатний клієнт банку і не маєте позитивної кредитної історії, звертайтеся в той банк, де процентні ставки нижче, а коридор максимально вузький (наприклад, 15-17% річних); - умови надання кредиту.

Якщо ви не можете підтвердити свої доходи документально («сіра» зарплата, тимчасово не працюєте і т.д.), приготуйтеся до того, що процентна ставка для вас буде вище. Бажаючим заощадити на відсотках рекомендуємо, по можливості, принести довідки про доходи; - умови погашення (чи є дострокове погашення, графік платежів по кредиту і т.д.). Якщо ви плануєте взяти в кредит невелику суму, зверніть увагу на наявність або відсутність комісії за дострокове погашення: є ймовірність, що вона зробить ваш кредит відчутно дорожче. В усній та письмовій формі Трапляється, що «на ловця і звір біжить» - вам дзвонить співробітник банку, в якому ви колись вже брали кредит або отримуєте зарплату.

У такому випадку ви можете залишити заявку прямо по телефону, через співробітника банку - рішення про видачу вам кредиту буде прийнято в той же день або на наступний. Зверніть увагу: усна форма заявки не позбавляє вас від необхідності оформляти документи на кредит! Зателефонувати в банк, кредитні умови якого вам підходять, можна і самостійно. Якщо ви звертаєтеся в цей банк вперше або не маєте кредитної історії взагалі, процедура усній заявки забере у вас дещо більше часу, оскільки докладних відомостей про вас в базі клієнтів цього банку немає. Якщо ви не любите спілкуватися по телефону, можна заповнити і подати заявку на кредит через Інтернет.

Зробити це можна як через спеціалізований сайт, так і через офіційний сайт обраного банку. А якщо ви рішуче не довіряєте засобам зв'язку, можна відвідати найближче відділення вашого майбутнього кредитора і заповнити заяву на кредит вручну. Умови в деяких банках передбачають, що подання заявки онлайн ви отримаєте SMS з повідомленням про рішення щодо видачі кредиту. Рішення може бути прийняте протягом години, декількох годин або робочих днів (якщо ваша кредитна історія не бездоганна).

Якщо рішення про видачу кредиту позитивне, виберіть зручний для вас відділення банку, принесіть туди необхідні документи (їх перелік банк надішле вам на електронну адресу, яку ви вказали в заявці) і підпишіть кредитний договір. Як заповнювати заявку? Як в онлайн-заявці, так і в паперовій анкеті обов'язково присутні наступні поля: ПІБ, дата народження, серія та номер паспорта, адресу прописки та фактичного проживання, мобільний і домашній телефон, адресу вашої електронної пошти та місце роботи. Крім цього, банк може цікавитися, чи є ви індивідуальним підприємцем, і попросити відповісти на запитання про ваш сімейний стан і освіту, наявність інших непогашених заборгованостей. У випадку онлайн-заявки вам буде запропоновано вибрати зручний час для дзвінка менеджера.

Рекомендуємо уважно заповнювати анкету, вказуючи в ній «правду і тільки правду». Справа в тому, що будь-яке спотворення інформації (ймовірно, навіть мимовільне) обернеться відмовою у видачі кредиту або як мінімум підозрами у вашій неблагонадійності. Якщо вам «не сподобалися» якісь поля і ви вирішили залишити їх порожніми, співробітник банку (у «офлайні») або електронна система не прийме вашу анкету, запропонувавши вказати відсутню інформацію.

Заповнивши анкету, чекайте дзвінка менеджера або SMS-повідомлення про підсумку розгляду вашої заявки. Якщо воно позитивне - вітаємо: ви зробили все правильно і отримали заповітний кредит. Заповнити онлайн-заявку на кредит готівкою можна на сайті Занімаем.ру Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Казані і Російський Трастовий Банк підтримує малий бізнес, а Ощадбанк і Абсолют Банк - бізнес ... Більше

Іпотечний кредит в Ощадбанку, умови іпотеки на житло, що будується Іпотечний кредит найчастіше беруть для придбання готового житла.Проте у ряді випадків ... Більше

Огляд автокредитів банку ВТБ 24 - вимоги до позичальника, ставки, умови Ми досить багато писали про ринок автокредитів взагалі і його особливостях і тенденціях ... Більше

Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті Останні двісті років відсотки по кредитній карті ... Більше

Кредити Россельхозбанка - кредити фермерам, фізичним особам Якщо фермер здійснює свою діяльність як індивідуальний підприємець, товариство з ... Більше

Популярне