Банк24.ру г Єкатеринбург - кредити, послуги банку

Банк24ру г Єкатеринбург - кредити послуги банку

Про банк

Банк24.ру, що займає восьме місце в рейтингу банків Єкатеринбурга, є успішним банківською установою і гідним конкурентом на ринку фінансових послуг. Заснований банк 19 листопада 1992 року.

Назва банку дуже точно відображає його сутність.

Число 24 символізує цілодобову готовність до обслуговування клієнтів і виконання банківських операцій.

Також в назві закладений адресу його сайту в мережі Інтернет. У 2008 році Банк24.ру був прийнятий до складу фінансової групи «Лайф», яка в свою чергу входить до ТОП-30 банків Російської Федерації. Банк24.ру бере участь в програмі держави, спрямованої на створення системи обов'язкового страхування банківських вкладів населення.

Ще одним досягненням банку є його проходження одним з перших серед банків країни сертифікації за міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Показники роботи банку найкращим чином свідчать про його успішність і процвітанні. Так, тільки за останній рік у банку з'явилася безліч досягнень та звань у різних номінаціях: - установка в цілодобових офісах банку бездротової мережі Wi-Fi; - введення дистанційної послуги для клієнтів «Встановлення ліміту залишку каси»; - підвищення кредитного рейтингу банку до рівня ВВ -; - присвоєння сайту Банка24.ру першого місця на всеросійському інтернет - конкурсі «Золотий сайт»; - занесення в список «ТОП-200 найбільших банків Росії за розміром чистих активів» - нагородження Банка24.ру «Кришталева гарнітура»; - відкриття цілодобового офісу в Москві; - перемога в рейтингу ІА «БанкІнформСервіс» відразу в двох номінаціях: «Найпопулярніші вклади» і «Активність прес-служби банку»; - перемога у Фестивалі якості банківських послуг третій рік поспіль.

Активи банку складають 9346561000 рублів, депозити фізичних осіб - 4113960000 рублів. Банк24.ру надає надання якісних банківських послуг по отриманню та відправці платежів, внесенню та видачі готівки, прийому вкладів і надання кредитів, купівлю та продаж активів, зберігання цінних паперів і дорогоцінних металів. Професійна організація роботи всіх підрозділів банку призвела до того, що навіть в період світової економічної кризи показники Банка24.ру перевищують аналогічні за минулий період.

Так, до грудня 2009 року база корпоративних клієнтів збільшилася на 37% у порівнянні зі статистикою 2008 року. На сьогоднішній день цей показник перевищив 20 500 розрахункових рахунків. На думку експертів фінансової сфери, такий стрімкий зліт пояснюється високим технологічним рівнем і грамотною політикою тарифікації.

Приріст рахунків за півріччя на 50% і обороти по рахунках корпоративних клієнтів, які перевищили на початок грудня 2009 року 19 мільярдів рублів свідчать, безумовно, про популярність банку серед вкладників. Цілодобове обслуговування дає банку пріоритет перед іншими фінансовими установами і привертає все більшу кількість клієнтів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У 2012 році «Петрокоммерц» видасть на 88% більше кредитів фізичним особам 18 лютого 2012 11:26 Керівництво КБ «Петрокоммерц» повідомило про плани банку в області кредитування ... Більше

Банк СібКупБанк г Омськ - кредити, послуги банку Про банк Комерційний банк «Сибірський ... Більше

Кредит інвалідам - чи дають кредит інвалідам, як взяти кредит з інвалідністю Російські банки найчастіше охоче підтримують організації та ... Більше

Знайдена причина гальмування ринку пластикових карток у Росії Центробанк, дослідивши ринок міжбанківських комісій, прийшов до висновку: комісії, встановлені міжнародними ... Більше

Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту З появою різних ... Більше

Популярне