Альфа-Банк в Єкатеринбурзі

Альфа-Банк в Єкатеринбурзі

Філія «Єкатеринбурзький» ВАТ «Альфа-Банк» (м. Єкатеринбург) в цьому році відсвяткував 10-річний ювілей: 24 травня 1999 р. він був зареєстрований Центробанком РФ, а в червні почав обслуговувати клієнтів. Єкатеринбург став першим містом Уральського регіону, де відкрився кредитно-касовий офіс «Альфи», обслуговуючий приватних клієнтів.

Сьогодні керівником філії є Нуянзін Олег Борисович. Головний офіс філії розташований за адресою: 620014, Єкатеринбург, вул.

8 Березня, д. 10 / вул. Малишева, д. 42 (літер А). Телефони: (343) 374-51-51, (343) 365-80-74, (343) 365-00-00, факс: (343) 365-80-71.

E-mail: ekat@alfabank.ru На даний момент філія Альфа-Банку в Єкатеринбурзі в своєму розпорядженні 4 додатковими офісами (Перлинний, Ісеть, Космос, Рубін) і 13 кредитно-касовими офісами безпосередньо в Єкатеринбурзі, 10 кредитно-касовими офісами в регіоні, а також двома допофісамі в м. Каменськ-Уральський: 1) пр-т Перемоги, 39, корп. "А", тел. (3439) 30-58-20; 2) вул. Алюмінієва, 43, тел. (800) 200-00-00 (дзвінок безкоштовний по Росії) і одним допофісом в м. Нижній Тагіл (вул.

Перемоги, 45, корп. "А", тел. (800) 200-00-00, дзвінок безкоштовний). В даний час активно йде процес поглинання групою «Альфа» популярного на Уралі банку «Північна Казна», підсумком чого стане збільшення клієнтської бази «Альфи» в регіоні. Філії «Скарбниці» закриваються, а її клієнти, раніше користувалися послугою Інтернет-банкінгу, переводяться на послугу «Альфа-клік».

Сьогодні в розпорядженні екатерінбуржцев - клієнтів «Альфа-Банку» 74 банкомату.

Крім цього, послуги їм пропонує «А-Клуб - Єкатеринбург», розташований в центрі уральської столиці.

З моменту відкриття філії Альфа-Банку в Єкатеринбурзі основним напрямком його роботи було обслуговування системоутворюючих (великих і середніх) виробничих підприємств регіону (Уралмаш, СУАЛ, РЕНОВА, Нижньотагільський металургійний комбінат, Свердловенерго, концерн «Калина» та інш.). Завдяки цьому "Альфа-банк" став невід'ємною частиною економіки Уралу. Альфа-Банк в місті Єкатеринбург надає своїм клієнтам повний спектр банківських послуг: кредитні продукти (включаючи споживчі кредити), розрахунково-касове обслуговування, ведення зарплатних проектів, програми боргових запозичень, валютообмінні операції, операції по приватних внесках (в рублях, доларах і євро) , обслуговування пластикових карток, грошові перекази, операції з ПІФами і т.д.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити, послуги Про банк Губернський банк «Симбірськ» був утворений в 1990-му році в м. Ульяновськ, ... Більше

Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час ... Більше

У "Першої" з'явився пільговий період У кредитної картки "Перша" банку Східний ... Більше

ВТБ 24 почав повний супровід 106 кредитних договорів з портфеля іпотечних кредитів компанії «КИТ Финанс» 16 липня 2012 11:13 ВТБ 24 тепер ... Більше

Огляд автокредитів банку ВТБ 24 - вимоги до позичальника, ставки, умови Ми досить багато писали про ринок автокредитів взагалі і його особливостях і тенденціях ... Більше

Популярне