Главная » Кредит на освіту. Навчання в кредит » Відмова у видачі кредиту банком - причини можливості


Відмова у видачі кредиту банком - причини, можливості

Відмова у видачі кредиту банком - причини можливості

Минуло не так багато років, як російська держава, в особі Центробанку, дозволив своїм громадянам вести бізнес в банківській сфері. Однак, малий проміжок часу не завадив банківського бізнесу в Росії гучно заявити про себе на весь фінансовий світ, в якому він міцно утримує третє місце за кількістю фінансово-кредитних організацій, поступаючись перші місця США і Німеччини. За заявою представників Асоціації російських банків таких організацій в Росії більше 1200. Точну цифру ніхто не береться назвати, посилаючись на те, що дана статистика нестійка у зв'язку із закриттям одних банків і відкриттям інших.

На тлі такої кількості банків не може не дивувати інша статистика, в якій фігурують відмови по видачі кредитів під ті чи інші потреби. Але, якщо раніше більшість наших співвітчизників брали в борг, в основному, у своїх друзів або сусідів, то сьогодні вони прокладають дорогу в банківську установу, в спробі отримати кругленьку суму для задоволення своїх потреб. Хтось хоче купити новеньку іномарку, а власних грошей не вистачає, інший мріє відвідати заморський курорт з подругою-красунею, третій просить позику на придбання квартири. Одним банк іде назустріч, і через день-другий вони вже стоять біля банкомату, потираючи руки, в передчутті новеньких банкнот, а іншим загадково повідомляє, що їм по невідомим причинам відмовлено.

Мотиви таких відмов, як правило, ніхто не пояснює. Це - «страшна таємниця», майже що - військова. Отже, чому ж одним громадянам наші банкіри дають кредит, а іншим ввічливо вказують на двері?

Причин багато. Маленька зарплата, вік, судимість, непідтверджені доходи, відсутність потрібних довідок, непогашена заборгованість в іншому банку і багато іншого стають нездоланними перешкодами на шляху до банківських купюр. І тут народжується друга, не менш важливий, питання! Невже все так безнадійно і не можна знайти вихід, що роздобути бажану суму?

Життєва мудрість говорить - безвихідних ситуацій не буває. При бажанні, можна вирішити будь-яку проблему. Як і в будь-якому відповідальній справі, тут необхідно розробити стратегію і тактику поведінки з подолання перешкод в отриманні кредиту. По-перше, потрібен неупереджений аналіз причин, по яким банк відмовив.

Не можна забувати, що банків багато і не факт, що якщо в одному сказали «ні», в іншому не прокрічат «так!». На тлі позитивних моментів біографії можна значно зменшити той негатив, який налякав банкірів. У перелік позитивних факторів можуть увійти будь-які документи. Головне, щоб в їх світлі особу позичальника вселяла довіру! Ксерокопії диплома про вищу освіту, квитанцій про оплату кредитів, оформлені в тих чи інших магазинах і навіть - роздруківки про справної оплати рахунків мобільних операторів стануть незамінними штрихами у створенні портрета благонадійного позичальника.

Банківські службовці, як і інші люди, приймають клієнтів по одязі, в даному ж випадку одягом для них є численні документи, довідки та інші офіційні папери. Таким чином, синтез психології і юриспруденції дає людині реальну можливість побудувати трамплін, який допоможе подолати прірву, що відокремлює його від заповітного кредиту. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

На яких умовах і як можна оформити кредитну карту ... Більше

НОМОС-БАНК вводить онлайн-переклади Для клієнтів НОМОС-БАНКу стали доступні онлайн-переклади з однієї картки ... Більше

Фінансування стартапів - кредити, інвестиції, венчурні фонди та конкурси стартапів На Занімаем.ру ми вже ... Більше

Банк Лівобережний в Новосибірську почав набір кредитних співробітників - ... Більше

Договір застави - складання, реєстрація, заставу майна Поняття застави передбачає гарантії виконання зобов'язань, ... Більше

Популярне