Главная » Кредит на освіту. Навчання в кредит » Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати


Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати

Коли потрібно (або хочеться) щось купити «от прямо зараз», а грошей ні в гаманці, ні у близьких, людина займає у банку. Спеціально для таких випадків існує особливий різновид кредиту - споживчий кредит без довідок. Що він собою являє і які його особливості?

Цілі, терміни, причини ... Відразу обмовимося: споживчий кредит без довідок - це не те ж саме, що кредит без застави та поруки. Це просто кредит, при видачі якого не банки не вимагають від позичальників-яких довідок про доходи. Потреба в такого роду банківському продукті виникла з російської специфіки трудових правовідносин: далеко не всі організації платять своїм співробітникам платню «по-білому», а банк, побачивши в довідці про зарплату цифру «15 тисяч рублів», навряд чи загориться бажанням дати людині в борг 150 тисяч.

Інший приклад - люди, що не працюють офіційно: людина заробляє репетиторством або ремонтними послугами по 40-50 тисяч на місяць, але підтвердити цю суму документально не може. Розуміючи, що в нашій країні таких людей багато, банки позбавили їх від необхідності підтверджувати дохід. Адже в кінцевому рахунку для кредитора важливо, щоб видана позика повернулася і відсотки по ній були сплачені в повному обсязі!

Споживчий кредит без довідок відноситься до нецільових позиках, так званим кредитами на невідкладні потреби. Оформляється такий кредит дуже швидко, а значить, його можна віднести до експрес-кредитах. Оскільки банк не прописує в кредитному договорі будь-яких зобов'язань по цільовому витрачанню позичальником отриманих коштів, звітувати, на що саме ви їх витратили, не треба.

Таким чином, нецільовий кредит можна витратити на екстрений ремонт автомобіля, лікування у стоматолога, купівлю персидського кота в подарунок тещі та інше. Видають такі кредити багато банків: Російський Стандарт, Джии Ваб Банк, Траст, Промсервісбанк, Пушкіно, Східний Експрес і т.д. На який термін можна взяти «бессправочний» кредит?

Все залежить від вашої ситуації та фінансового становища, але практично всі банки надають позичальнику широкий «коридор». Мінімальний термін позики у більшості з них - 6 місяців, максимальний - від 3 до 5 років. Взяти її можна як у рублях, так і в доларах або євро. Що стосується процентних ставок за таким кредитом, то вони заслуговують самостійного розділу. За все треба платити

Навряд чи варто детально повторювати причини, з яких м'які умови за кредитом банк компенсує досить «жорсткими» ставками. Не виняток і «швидкі» споживчі кредити. Якщо людина не може принести довідку про доходи, у банку автоматично виникає «презумпція недобросовісності» щодо такого позичальника. Саме тому діапазон ставок по кредитах без довідок починається з позначки 14-15% річних.

Втім, нижня планка може бути і нижче - 11%, як, наприклад, у банку «Західний», але при цьому з позичальника стягується одноразова комісія за видачу кредиту. Величина відсоткової ставки за споживчими кредитами без довідок залежить від декількох моментів: - термін та розмір позички. Так, ставка по кредиту на 10 тисяч рублів, взятому на один рік, буде набагато вище, ніж по кредиту на 100 тисяч, взятому на такий же термін; - розмір початкового внеску (при нульовому внеску ставка набагато вище, ніж при 50%-ном ); - наявності / відсутності поручителів. Треба сказати, що кредит одночасно без довідок та без застави та поручителів зараз ризикують видавати всього три банки: БНП Паріба, Росбанк і Ренесанс Кредит. Процентна ставка по таких позиках дуже висока - від 23% до 96% річних, а видаються вони виключно в рублях; - валюта кредиту (в невеликому ступені).

Карбованцеві і валютні ставки по кредитах без довідок розрізняються всього на кілька процентних пунктів - валютні кредити дорожче. Це пов'язано з тим, що банк страхується від різкого коливання валютних курсів: пониження, наприклад, долара буде вигідно позичальникові, а банк понесе збитки. Втім, позичальникові варто мати на увазі зворотну ситуацію: немає гарантії, що долар, що коштував на момент оформлення кредиту 30 руб., Через півроку не підскочить до 33-35. Кредит у валюті, таким чином, доцільніше всього брати на подорож за кордон або на інші витрати, пов'язані з «валютними» тратами. Як здешевити свій «кредит без довідки»?

Щоб не відлякувати клієнтів, банки пишуть в рекламі і на сайтах: «Від 15% до 29% річних». Не секрет, що всі ми сподіваємося на 15%, але на ділі ставка скоріше буде ближче до неприємних 29%. Як цього уникнути? Ось декілька хитрощів: - роблячи початковий внесок, дотримуйтесь «золоту середину».

Банки не довіряють позичальникові, який не в силах оплатити і 5% вартості товару, - і підвищують ставку по кредиту. Однак і максимальний внесок (50%) банку не вигідний: в такому випадку він упускає прибуток! Висновок: не соромтеся уточнити у кредитного консультанта, яка ставка вас чекає при внеску 0%, 25-30% і 50% - і виберіть, який розмір внеску вигідний вам; - приведіть поручителя або надайте заставу.

Довіра банку до вас виросте, а ставка по кредиту знизиться; - намагайтеся уникати дуже коротких (менше року) і дуже довгих (3-5 років) кредитів. В обох випадках банк візьме з вас більший відсоток - вище вже говорилося, з яких причин. Відзначимо, що все це можна зробити одночасно - і тоді ваш шанс отримати кредит під заповітні 15% значно зросте. Єдине, що може такі шанси перекреслити, - не сама «хороша» кредитна історія.

Навіть якщо позичальник загладив свою провину за прострочення платежів і т.п. «Гріхи» перед минулими кредиторами, рівень довіри до нього буде нижчим, ніж у позичальника абсолютно сумлінного. Як отримати споживчий кредит без довідок? Такий кредит може отримати громадянин РФ у віці від 21-23 до 65 років, який має постійну реєстрацію в регіоні отримання кредиту. Для оформлення позики не обов'язково йти в банк: Якщо ви позичаєте гроші на купівлю матеріалів для ремонту квартири, побутової техніки тощо, можна звернутися до кредитного експерта банку безпосередньо в гіпермаркеті (торговому центрі). Рішення про видачу кредиту приймається у день звернення, а для оформлення кредитного договору вам знадобляться всього два документи - паспорт плюс будь-який інший особистий документ (водійські права, закордонний паспорт, військовий квиток і т.д.).

Якщо ви готові надати заставу або «привести» поручителя, оформлення кредиту займе трохи більше часу, але зате процентна ставка, як уже говорилося, буде нижчою. Яку суму брати в борг? Це питання кожен вирішує для себе сам.

Але пам'ятайте: займаючи у банку 50 тисяч, віддавати належить 70. Рекомендуємо прорахувати свої реальні фінансові можливості і не брати такий борг, обслуговування якого вам свідомо не по силам. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 8 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Рецесія економіки, рецесія економіки - це уповільнення зростання і спад виробництва «Коли твій сусід ... Більше

Хоум Кредит, Россельхозбанк Ощадбанк і ВТБ24 оголосили про готовність ... Більше

Кредитування інвестиційних проектів банками - банківське фінансування Інвестиційне кредитування не тотожне довгострокового, ... Більше

ВТБ24: молоді сім'ї, які оформили іпотеку, майже не розлучаються 27 лютого 2012 21:31 Регіональний офіс ВТБ24 в Ярославлі ... Більше

Автокредит - покупка машини в кредит, автокредит у банку Ще кілька років тому вся країна із заздрістю дивилася ... Більше

Популярне