Главная » Кредит на освіту. Навчання в кредит » Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати


Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати

Коли потрібно (або хочеться) щось купити «от прямо зараз», а грошей ні в гаманці, ні у близьких, людина займає у банку. Спеціально для таких випадків існує особливий різновид кредиту - споживчий кредит без довідок. Що він собою являє і які його особливості?

Цілі, терміни, причини ... Відразу обмовимося: споживчий кредит без довідок - це не те ж саме, що кредит без застави та поруки. Це просто кредит, при видачі якого не банки не вимагають від позичальників-яких довідок про доходи. Потреба в такого роду банківському продукті виникла з російської специфіки трудових правовідносин: далеко не всі організації платять своїм співробітникам платню «по-білому», а банк, побачивши в довідці про зарплату цифру «15 тисяч рублів», навряд чи загориться бажанням дати людині в борг 150 тисяч.

Інший приклад - люди, що не працюють офіційно: людина заробляє репетиторством або ремонтними послугами по 40-50 тисяч на місяць, але підтвердити цю суму документально не може. Розуміючи, що в нашій країні таких людей багато, банки позбавили їх від необхідності підтверджувати дохід. Адже в кінцевому рахунку для кредитора важливо, щоб видана позика повернулася і відсотки по ній були сплачені в повному обсязі!

Споживчий кредит без довідок відноситься до нецільових позиках, так званим кредитами на невідкладні потреби. Оформляється такий кредит дуже швидко, а значить, його можна віднести до експрес-кредитах. Оскільки банк не прописує в кредитному договорі будь-яких зобов'язань по цільовому витрачанню позичальником отриманих коштів, звітувати, на що саме ви їх витратили, не треба.

Таким чином, нецільовий кредит можна витратити на екстрений ремонт автомобіля, лікування у стоматолога, купівлю персидського кота в подарунок тещі та інше. Видають такі кредити багато банків: Російський Стандарт, Джии Ваб Банк, Траст, Промсервісбанк, Пушкіно, Східний Експрес і т.д. На який термін можна взяти «бессправочний» кредит?

Все залежить від вашої ситуації та фінансового становища, але практично всі банки надають позичальнику широкий «коридор». Мінімальний термін позики у більшості з них - 6 місяців, максимальний - від 3 до 5 років. Взяти її можна як у рублях, так і в доларах або євро. Що стосується процентних ставок за таким кредитом, то вони заслуговують самостійного розділу. За все треба платити

Навряд чи варто детально повторювати причини, з яких м'які умови за кредитом банк компенсує досить «жорсткими» ставками. Не виняток і «швидкі» споживчі кредити. Якщо людина не може принести довідку про доходи, у банку автоматично виникає «презумпція недобросовісності» щодо такого позичальника. Саме тому діапазон ставок по кредитах без довідок починається з позначки 14-15% річних.

Втім, нижня планка може бути і нижче - 11%, як, наприклад, у банку «Західний», але при цьому з позичальника стягується одноразова комісія за видачу кредиту. Величина відсоткової ставки за споживчими кредитами без довідок залежить від декількох моментів: - термін та розмір позички. Так, ставка по кредиту на 10 тисяч рублів, взятому на один рік, буде набагато вище, ніж по кредиту на 100 тисяч, взятому на такий же термін; - розмір початкового внеску (при нульовому внеску ставка набагато вище, ніж при 50%-ном ); - наявності / відсутності поручителів. Треба сказати, що кредит одночасно без довідок та без застави та поручителів зараз ризикують видавати всього три банки: БНП Паріба, Росбанк і Ренесанс Кредит. Процентна ставка по таких позиках дуже висока - від 23% до 96% річних, а видаються вони виключно в рублях; - валюта кредиту (в невеликому ступені).

Карбованцеві і валютні ставки по кредитах без довідок розрізняються всього на кілька процентних пунктів - валютні кредити дорожче. Це пов'язано з тим, що банк страхується від різкого коливання валютних курсів: пониження, наприклад, долара буде вигідно позичальникові, а банк понесе збитки. Втім, позичальникові варто мати на увазі зворотну ситуацію: немає гарантії, що долар, що коштував на момент оформлення кредиту 30 руб., Через півроку не підскочить до 33-35. Кредит у валюті, таким чином, доцільніше всього брати на подорож за кордон або на інші витрати, пов'язані з «валютними» тратами. Як здешевити свій «кредит без довідки»?

Щоб не відлякувати клієнтів, банки пишуть в рекламі і на сайтах: «Від 15% до 29% річних». Не секрет, що всі ми сподіваємося на 15%, але на ділі ставка скоріше буде ближче до неприємних 29%. Як цього уникнути? Ось декілька хитрощів: - роблячи початковий внесок, дотримуйтесь «золоту середину».

Банки не довіряють позичальникові, який не в силах оплатити і 5% вартості товару, - і підвищують ставку по кредиту. Однак і максимальний внесок (50%) банку не вигідний: в такому випадку він упускає прибуток! Висновок: не соромтеся уточнити у кредитного консультанта, яка ставка вас чекає при внеску 0%, 25-30% і 50% - і виберіть, який розмір внеску вигідний вам; - приведіть поручителя або надайте заставу.

Довіра банку до вас виросте, а ставка по кредиту знизиться; - намагайтеся уникати дуже коротких (менше року) і дуже довгих (3-5 років) кредитів. В обох випадках банк візьме з вас більший відсоток - вище вже говорилося, з яких причин. Відзначимо, що все це можна зробити одночасно - і тоді ваш шанс отримати кредит під заповітні 15% значно зросте. Єдине, що може такі шанси перекреслити, - не сама «хороша» кредитна історія.

Навіть якщо позичальник загладив свою провину за прострочення платежів і т.п. «Гріхи» перед минулими кредиторами, рівень довіри до нього буде нижчим, ніж у позичальника абсолютно сумлінного. Як отримати споживчий кредит без довідок? Такий кредит може отримати громадянин РФ у віці від 21-23 до 65 років, який має постійну реєстрацію в регіоні отримання кредиту. Для оформлення позики не обов'язково йти в банк: Якщо ви позичаєте гроші на купівлю матеріалів для ремонту квартири, побутової техніки тощо, можна звернутися до кредитного експерта банку безпосередньо в гіпермаркеті (торговому центрі). Рішення про видачу кредиту приймається у день звернення, а для оформлення кредитного договору вам знадобляться всього два документи - паспорт плюс будь-який інший особистий документ (водійські права, закордонний паспорт, військовий квиток і т.д.).

Якщо ви готові надати заставу або «привести» поручителя, оформлення кредиту займе трохи більше часу, але зате процентна ставка, як уже говорилося, буде нижчою. Яку суму брати в борг? Це питання кожен вирішує для себе сам.

Але пам'ятайте: займаючи у банку 50 тисяч, віддавати належить 70. Рекомендуємо прорахувати свої реальні фінансові можливості і не брати такий борг, обслуговування якого вам свідомо не по силам. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 8 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

Як швидко взяти кредит готівкою без довідок та поручителів Основним завданням будь-якого банку є підвищення своєї ... Більше

Банк Пермінвестбанк г Перм - кредити, послуги банку Про банк Історія ВАТ АКБ «Пермінвестбанк» в Пермі почалася ... Більше

Кредитна карта Ощадбанку Ощадбанк - це державний банк, який працює ... Більше

Військова іпотека в банку ВТБ24 - програма Іпотека для ... Більше

Популярне