Главная » Кредит на лікування. Оплата лікування в кредит » Тури в кредит - кредит на відпочинок


Тури в кредит - кредит на відпочинок

Тури в кредит - кредит на відпочинок

Наші звички і світогляд поступово змінюються, зокрема, змінюється наше ставлення до кредитів. Все більша кількість росіян активно користуються послугами банківського кредитування. Щосили рулить простий життєвий принцип: «користуйся вже зараз, заплати пізніше». Ми купуємо техніку, речі, будинки, квартири, автомашини в кредит, за рахунок кредиту оплачуємо навчання собі і дітям. Чому ж нам і у відпустку не з'їздити в кредит?

Вловлюючи і навіть передбачаючи сучасні тенденції і настрої, туристичні агентства та кредитно-фінансові банківські установи активно впроваджують різні спеціальні програми кредитування, націлені задоволення потреб мандрівників і відпускників. «Тури в кредит» - вже не дивина, а повсякденна реальність. Варіантів отримати тур в кредит безкрайнє море: від оформлення туру в кредит безпосередньо в туристичному агентстві, що називається «не виходячи», до отримання звичайного споживчого кредиту або відкриття кредитної банківської карти. Які банки пропонують подібні послуги? І який варіант віддати перевагу?

Давайте спробуємо розібратися. Максимальний комфорт позичальникові забезпечить тур в кредит «не виходячи» з агентства. Фактично співробітник агентства практично все зробить за вас.

Сприяє цьому і розвиток електронних технологій. Але, такий варіант буде і найдорожчим варіантом. Ефективна процентна ставка за такими кредитами може виявитися на рівні 30-50 відсотків річних, треба брати до уваги і націнки самого агентства, в той час як споживчий кредит обійдеться в 22-20 відсотків річних, а то й менше, якщо добре подумати і пошукати заздалегідь , не кваплячись. Крім того для повноцінного відпочинку позичальник-відпускник потребує і в певній сумі готівки на витрати під час подорожі, відповідно, бажаючи дістати додаткову суму, необхідність звертатися в банк все ж не відпадає. Звернувшись у банк за кредитом, строго цільовим або звичайним споживчим, позичальник-відпускник ризикує витратити більше часу, до того ж ризикує отримати відмову, що не виключено і при отриманні кредиту на оплату туру через туристичне агентство.

У всякому разі, отриманням кредиту варто займатися заздалегідь. Так само як і заздалегідь варто подбати про те, щоб оформити кредитну банківську карту, кишеню вона не тягне, лежить собі, а якщо виникає термінова необхідність в додаткових грошах, - карта тут як тут прийде на виручку. Найвідоміший і народний банк Ощадбанк Росії пропонує гроші з девізом «Дозволь собі більше!». Фактично це звичайний споживчий кредит або кредит на невідкладні потреби, з заставою або без застави, з поручителями або без них, - все залежить від суми, строку, на розсуд банку. Це можливо трохи менш комфортний, але самий бюджетний варіант взяття кредиту, в тому числі і з метою оплати поїздки.

Там же, в Ощад, можна і кредитну банківську карту оформити. Перевагу, мабуть, варто віддати Visa або Master-Card, в залежності від того куточка планети, який планується відвідати в кредит. Можна прихопити з собою в дорогу і дорожні чеки American Express, їх не страшно буде втратити (кошти відшкодовуються банком, а чеки просто втрачають свою платоспроможність) і вивозити дорожні чеки можна без обмежень. Дорожні чеки в доларах США та в євро також реалізує Ощадбанк.

Дорожні чеки згодяться на розпродажах в Європі або при покупці автомобіля за кордоном. Не менш близький народові банк ВТБ пропонує нецільовий кредит під заставу наявного житла, персональний кредит, який можна отримати готівкою або на банківську картку. Неспеціалізовані кредитні програми, але від того не менш привабливі для позичальника.

Позичку на оплату туру можна спробувати отримати і на робочому місці, зовсім не обов'язково звертатися в банк або взаємодіяти з цього приводу з туристичним агентством. Все залежить від відношення роботодавця до працівників, наявності спеціальних фондів на підприємстві, бажання власника підприємства, умов колективного договору, цінності і значущості працівника і навіть від активності профспілки на підприємстві. Такий варіант позикових коштів може стати самим бюджетним, тобто економним. Туристичні агентства, що надають тури в кредит, співпрацюють в основному з банком "Російський стандарт" і банком "Хоум кредит". Кредит пропонується з початковим внеском, розмір якого коливається в межах від 10 до 70 відсотків від вартості туру, залежно від фінансових можливостей самого позичальника.

Можливі варіанти й з нульовим початковим внеском. Термін кредитування вибирається позичальником довільно, може становити від декількох місяців до року. За рахунок кредиту оплачується тур (все, що входить в пакет послуг туристичного агентства - проїзд, проживання, харчування, екскурсії та інше), про готівки в кишені під час поїздки позичальник-відпускник все ж, як правило, повинен подбати сам. Росбанк активно співпрацює з туристичними агентствами. ЕКСПРЕС-КРЕДИТ Росбанка пропонується отримати в день звернення під фіксовану процентну ставку, строком до року, в розмірі від 60 до 80% від вартості туристичної путівки.

Досить звернутися в банк із заявою, маючи з собою паспорт і другий документ (водійські права, поліс пенсійного страхування і т.д.), рішення про надання кредиту банк приймає протягом 30 хвилин. Погашення кредиту проводиться щомісяця рівними частками, є можливість дострокового погашення. Великі туристичні агентства, які володіють відповідними фінансовими можливостями, можуть запропонувати придбати тур в розстрочку. Розстрочка - хороша альтернатива кредитуванню. Погасити вартість туру по частинах можна встигнути до самої поїздки, а це дозволить відправитися в подорож не обтяженим боргами і турботами про подальше вишукування коштів в погашення кредитів.

Ось і виходить, що якщо до відпочинку не вдалося накопичити необхідну суму - це не привід впадати у відчай і відкладати свої мрії і плани на потім або вибирати варіант відпочинку «по коштах». Досить добре подумати-поміркувати, прикинути-порахувати і звернутися за кредитом до банку, за розстрочкою в турагентство або дізнатися про можливості отримати позику на тому підприємстві, де працюєте. Купивши тур в кредит, подбайте про готівки в кишені. Надійної готівкою стануть дорожні чеки, електронною готівкою - кредитна банківська карта.

Відпочивайте в задоволення! Цвітана Валенкова, спеціально для "Занімаем.ру" 27 червня 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечний кредит Банку Лівобережний можна оформити всього лише по одному документу - паспорту 13 серпня 2012 11:02 Банк ... Більше

МОСОБЛБАНК в Кузбасі готовий давати іпотеку на житло в стадії будівництва 10 ... Більше

Ломбард - годинник, золото, авто, що здати в ломбард Що робити в тому випадку, якщо ... Більше

Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

Популярне