Главная » Кредит на лікування. Оплата лікування в кредит » Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити послуги


Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги

Ставки для кредитів бізнесу знизив Татфондбанка - програма Свій Бізнес

Про банк

«Комерційний Банк Сприяння Комерції та Бізнесу» скорочено СКБ-Банк почав здійснювати свою діяльність у 1990 році на базі Свердловського Агропромбанку, як «Свердловський комерційний банк», трохи пізніше ставши відкритим акціонерним товариством СКБ-Банк. У 1994 році власником контрольного пакету акцій СКБ-Банку стає московський банк «Менатеп». У 1998 році СКБ-Банк відносився до числа найбільших банків Уральського регіону.

Криза серпня 1998 року послужив причиною виходу зі складу акціонерів банку «Менатеп».

У тому ж році адміністрація області придбала 25 відсотків акцій СКБ-Банку.

У 2001 році акціонером банку стає група «Сінара», власники металургійних компаній. Група «Сінара» вносить в СКБ-Банк значні фінансові вкладення, що дозволяє банку займати лідируюче положення в регіоні. СКБ-Банк на даний момент займає високі позиції, складаючи конкуренцію таким великим банкам, як Уральський Банк Реконструкції та Розвитку, «Північна Казна», УРСА-Банк і багатьом іншим банкам Єкатеринбурга і Свердловської області.

Клієнтами СКБ-Банку на сьогоднішній день є великі підприємства Уральського регіону такі, як «Уралвагонзавод», «Продмаш», Міністерство майна Свердловської області, ВАТ «Свердловське Агентство іпотечного житлового кредитування», а також підприємства груп «Сінара». СКБ-Банк розвиває такі банківські послуги, як іпотечне кредитування, вклади фізичних осіб, споживче кредитування населення. В даний час мережа банкоматів СКБ-Банку знаходяться в Єкатеринбурзі і Свердловської області, Москві, Пермі, Челябінську, Пермської і Ростовській областях.

Загальна кількість банкоматів дорівнює більше 300, обслуговуючих понад 200 тисяч клієнтів банку.

У роботі СКБ-Банку яскраво простежується спрямованість з кредитування фізичних осіб, вони займають майже половину активів банку.

Сьогодні основним акціонером СКБ-Банку є підприємець Дмитро Олексійович Пумпянський - власник трубної металургійної компанії, чий статок оцінюється в шість мільярдів доларів. На сьогоднішній день власний капітал СКБ-Банку складає сім мільярдів рублів, що дозволяє банку займати високі позиції в рейтингу, а також виконувати зобов'язання, взяті перед вкладниками та акціонерами банку, яких налічується близько 35-ти тисяч. Рейтингове агентство «Рус-Рейтинг» оцінило роботу СКБ-Банку, присвоївши йому максимальний кредитний рівень рейтингу.

СКБ-Банк входить в сотню найбільших банків Росії і за обсягами кредитування фізичних осіб займає в рейтингу 42 місце, а за обсягом вкладів - 54 місце, що є показником стабільності і надійності СКБ-Банку.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Агророс г Саратов - кредити, вклади, інші послуги Про ... Більше

Абсолют Банк запустив в обіг кредитні карти, пільговий період кредитування яких становить до 56 днів 11 липня 2012 23:13 ... Більше

Банк Газбанку г Самара - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Газбанку »(Самара) було зареєстровано Центробанком 28.04.1993 ... Більше

НБКИ відкрило доступ до бази заставних автомобілів "Національне бюро кредитних історій" (НБКИ) сьогодні надає всім бажаючим можливість перевірити автотранспортний засіб на предмет ... Більше

Безробіття в Росії - рівень безробіття, статистика, проблеми Нинішній 2008 рік став роком початку всесвітньої економічної кризи, який був спровокований крахом американської іпотечної системи.Зараз економічна ... Більше

Популярне