Главная » Кредит на лікування. Оплата лікування в кредит » Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити послуги


Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги

Ставки для кредитів бізнесу знизив Татфондбанка - програма Свій Бізнес

Про банк

«Комерційний Банк Сприяння Комерції та Бізнесу» скорочено СКБ-Банк почав здійснювати свою діяльність у 1990 році на базі Свердловського Агропромбанку, як «Свердловський комерційний банк», трохи пізніше ставши відкритим акціонерним товариством СКБ-Банк. У 1994 році власником контрольного пакету акцій СКБ-Банку стає московський банк «Менатеп». У 1998 році СКБ-Банк відносився до числа найбільших банків Уральського регіону.

Криза серпня 1998 року послужив причиною виходу зі складу акціонерів банку «Менатеп».

У тому ж році адміністрація області придбала 25 відсотків акцій СКБ-Банку.

У 2001 році акціонером банку стає група «Сінара», власники металургійних компаній. Група «Сінара» вносить в СКБ-Банк значні фінансові вкладення, що дозволяє банку займати лідируюче положення в регіоні. СКБ-Банк на даний момент займає високі позиції, складаючи конкуренцію таким великим банкам, як Уральський Банк Реконструкції та Розвитку, «Північна Казна», УРСА-Банк і багатьом іншим банкам Єкатеринбурга і Свердловської області.

Клієнтами СКБ-Банку на сьогоднішній день є великі підприємства Уральського регіону такі, як «Уралвагонзавод», «Продмаш», Міністерство майна Свердловської області, ВАТ «Свердловське Агентство іпотечного житлового кредитування», а також підприємства груп «Сінара». СКБ-Банк розвиває такі банківські послуги, як іпотечне кредитування, вклади фізичних осіб, споживче кредитування населення. В даний час мережа банкоматів СКБ-Банку знаходяться в Єкатеринбурзі і Свердловської області, Москві, Пермі, Челябінську, Пермської і Ростовській областях.

Загальна кількість банкоматів дорівнює більше 300, обслуговуючих понад 200 тисяч клієнтів банку.

У роботі СКБ-Банку яскраво простежується спрямованість з кредитування фізичних осіб, вони займають майже половину активів банку.

Сьогодні основним акціонером СКБ-Банку є підприємець Дмитро Олексійович Пумпянський - власник трубної металургійної компанії, чий статок оцінюється в шість мільярдів доларів. На сьогоднішній день власний капітал СКБ-Банку складає сім мільярдів рублів, що дозволяє банку займати високі позиції в рейтингу, а також виконувати зобов'язання, взяті перед вкладниками та акціонерами банку, яких налічується близько 35-ти тисяч. Рейтингове агентство «Рус-Рейтинг» оцінило роботу СКБ-Банку, присвоївши йому максимальний кредитний рівень рейтингу.

СКБ-Банк входить в сотню найбільших банків Росії і за обсягами кредитування фізичних осіб займає в рейтингу 42 місце, а за обсягом вкладів - 54 місце, що є показником стабільності і надійності СКБ-Банку.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Глобекс пропонує придбати в іпотеку житло, що будується в підмосковному комплексі "Суханове" 8 липня 2012 8:36 Банк Глобекс (Москва) запрошує тих, хто ... Більше

Лізинг обладнання - придбання обладнання в лізинг, договір, умови Устаткування - це засоби праці, без яких немислиме існування будь-якого виробництва, будь то великий завод ... Більше

Банк УРАЛСИБ став «картковим» емітентом компанії American Express 14 вересня 2012 21:30 Кредитні карти American Express в Росії будуть тепер асоціюватися ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

Іпотечний кредит в Россельхозбанке - незалежний огляд Про іпотеку, по все видимості, можна писати до безкінечності, для банків ... Більше

Популярне