Споживчий кредит під відкриття бізнесу

Споживчий кредит під відкриття бізнесу

Багато хто з нас бентежить питання «а чи не зайнятися власним бізнесом?». Логічно з цього виникає наступне питання: «а де взяти початковий капітал?». Причому більшість людей під початковим капіталом розуміють саме гроші, хоча, якщо навіть не вдаватися далеко в теорію стартапів, то особистий час - дуже навіть цінний ресурс.

Початковий капітал для початку власного бізнесу буває двох видів: власний (заощадження або гроші, виручені від продажу майна) і позиковий (залучений).

Про власний капітал міркувати сенсу немає, тому ми розповімо, де позичити гроші на початок власної справи.

Виходячи з того, ким ви є в даний момент часу, вам доступні різні варіанти кредитування. Відповідно, логічно статті будуть розбиті саме за цим критерієм. Отже, ким ви можете бути в даний час?

Перший варіант - ви працюючий громадянин, який одержує стабільний гарний заробіток. Другий варіант - ви починаючий бізнесмен, вже мають свій бізнес, але бажаючий розширитися за рахунок освоєння нового виду діяльності.

Третій варіант - безробітний. Не дивуйтеся, у безробітного громадянина сьогодні є шанси отримати грошей на початок власної справи. У цій статті ми поговоримо про тих, хто працює за наймом, але подумує про відкриття власної справи.

Перша думка, яка в даному випадку традиційно відвідує починаючого бізнесмена - це взяти кредит у банку.

На жаль, змушений відразу охолодити запал, банки дуже не люблять фінансувати початківці бізнеси, що цілком зрозуміло - ризики того, що у вас «не вийде» набагато вище, ніж коли кредитується вже діюче підприємство. Плюс є обмеження з боку регулятора - Банку Росії, який в принципі не рекомендує і економічними заходами намагається не дати кредитувати організації, які зареєстровані як юридичні особи менше 1 року. Тим не менш, не варто відразу «опускати» руки - варіанти є.

Варіант перший - споживчий кредит.

Поки ви працюєте на постійному місці роботи (маєте хороший дохід і значний стаж роботи), ви можете оформити простий споживчий кредит.

До 1,5 мільйона рублів (якщо дозволить ваш дохід) ви зможете взяти навіть без поручительства. На великі суми Вам доведеться шукати поручителів або розглядати варіанти кредитування під заставу наявного у вас майна. Власне, другий варіант - іпотека під заставу наявної квартири.

У деяких банків є так звані нецільові споживчі кредити під заставу нерухомості. Зазвичай маються на увазі квартири, кредит під заставу котеджу або земельної ділянки по такій програмі отримати складно. Найголовніше, ні в якому разі не кажіть, що кредит вам необхідний на початок власної справи, ні в усних розмовах з кредитними спеціалістами, ні в письмових анкетах, заявах.

Промовтесь - залишитеся без кредиту.

Як це робиться? Останнім часом деякі банки в якості маркетингової «фішки» просувають гасло типу "ми не питаємо, навіщо вам гроші» - тобто ні в анкетах, ні в заявах (ні в розмові) питання про мету кредиту не прозвучить. Якщо про мету кредиту запитують, можна озвучити «слушний» привід типу «ремонт квартири», «покупка ще однієї машини», «туристична поїздка».

Тут тільки треба бути акуратніше, щоб «легенда» виглядала переконливою: туристична поїздка за 2 мільйони рублів ....

Акуратніше треба бути і з питаннями, пов'язаними з придбаннями нерухомості або її будівництва - можуть потім вимагати відзвітувати про цільове використання і якщо з'ясується, що гроші витрачені не за призначенням, вказаним в кредитному договорі.

У кращому випадку ви можете «нарватися» на вимогу про повернення всієї суми кредиту, в гіршому - потрапити під статтю «шахрайство» кримінального кодексу. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ощадбанк Росії години роботи відділень, графік роботи філій в Москві, СПб, Єкатеринбурзі, Новосибірську Єдиний графік роботи відділень та ... Більше

«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим ... Більше

У першому відділенні Росенергобанка у Воронежі клієнтам надають весь спектр послуг та продуктів 7 червня 2012 15:09 Росенергобанк (Воронеж) вийшов в принципово новий ... Більше

Кредитний портфель банку - портфель комерційного банку, аналіз портфелю Кредитний портфель і його види Серед ... Більше

«Військова іпотека» від Росенергобанка - придбання квартири по військовій іпотеці Сім років тому, 1 ... Більше

Популярне