Главная » Кредит для бізнесу. Кредитування підприємців. Кредити на розвиток і старт » Лізинг автомобілів для юридичних осіб - лізинг вантажних автомобілів


Лізинг автомобілів для юридичних осіб - лізинг вантажних автомобілів

Лізинг автомобілів для юридичних осіб - лізинг вантажних автомобілів

У дослівному перекладі слово «лізинг» означає довгострокову оренду обладнання або транспортних засобів. І якщо що таке автокредитування, пояснювати сьогодні нікому не треба, то з такою формою придбання транспортних засобів, як лізинг легкових або вантажних автомобілів, знайомі поки далеко не всі споживачі цієї фінансової послуги. А між тим, у зв'язку з тими труднощами, з якими пов'язане в даний час отримання кредиту, саме лізинг стає найчастіше єдиним способом отримати в своє розпорядження такий необхідний автомобіль.

Лізингом вантажного або легкового автомобіля можуть скористатися як юридичні, так і фізичні особи. Ще недавно подібна послуга придбання автомобіля була практично недоступна населенню, однак багато лізингових компаній орієнтують сьогодні свої послуги, в тому числі, і на цю категорію лізингоодержувачів. Однак далеко не всі розуміють, в чому полягає відмінність лізингу від кредиту.

Основне, що необхідно розуміти, коли мова йде про лізинг - автомобіль аж до кінця дії договору залишається власністю лізингової компанії. Вигода лізингу в першу чергу полягає в тому, що отримати автомобіль у лізинг набагато простіше, ніж у кредит.

Такий вид автокредитування, як покупка в кредит вантажного автомобіля, практично не представлений в лінійці продуктів більшості банків. Та й процентна ставка по автокредитах сьогодні виключно висока, а терміни розгляду заявок невиправдано тривалі. Заявка на отримання автомобіля в лізинг може бути розглянута протягом декількох днів.

Зручність лізингу автомобілів для юридичних осіб полягає в тому, що витрати на нього зменшують оподатковувану базу підприємства.

На відміну від купівлі-продажу, підприємству не доводиться викладати відразу значну суму за автомобіль, що купується, що позбавляє від необхідності зменшувати суму оборотних коштів. Транспортний засіб виявляється в розпорядженні підприємства або організації вже через кілька днів, а коефіцієнт прискореної амортизації дозволяє максимально знизити витрати на придбання автомобіля. Зареєструвавши автомобіль на лізингову компанію, підприємству не потрібно відкриття власного автогосподарства.

Більшість лізингодавців беруть до уваги індивідуальні особливості діяльності підприємства та встановлюють зручний графік лізингових платежів. Крім того, лізинг не вимагає надання додаткового заставного забезпечення, так як їм є сам автомобіль. Для фізичних осіб зручність лізингу полягає в мінімальному початковому платежі, який при кредитуванні може досягати 35% вартості автомобіля.

Лізинг вантажного або легкового автомобіля не передбачає додаткових комісійних виплат, якими супроводжується отримання банківського кредиту.

Так як автомобіль юридично є власністю лізингової компанії, вона ж несе всі зобов'язання по його експлуатації, виплаті страховок, техобслуговування і т.д., так як їх вартість уже внесена в щомісячні платежі. До недоліків лізингу можна віднести те, що власник автомобіля їздить на ньому по довіреності. Це створює для нього певні незручності.

По-перше, він не відчуває себе власником автомобіля, адже фактично протягом тривалого терміну їздить на чужій машині. По-друге, йому доводиться зіткнутися з таким незручністю, як необхідність два рази реєструвати автомобіль: перший раз - на лізингову компанію, а по закінченні терміну договору лізингу, отримавши автомобіль у власність, - другий раз, вже на себе.

Купуючи автомобіль в лізинг, слід обов'язково врахувати і той факт, що якщо лізингоодержувач не зможе більше вносити платежі, він розлучається і з автомобілем, і з уже сплаченої ним сумою грошей. Іван Вєтров, спеціально для "Занімаем.ру"


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

 Похожие статьи:Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програмиБанки Омська - кредит у ... Більше

Мікро-кредит від Лівобережного можна взяти з одним поручителем 17 вересня 2012 23:02 Банк ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

Ощадбанк змінює ставки по споживчих кредитах Ощадбанк Росії сьогодні оголосив про ... Більше

Зобов'язання поручителя - виконання зобов'язань по кредиту Хто такий поручитель?Які ... Більше

Популярне