Кредитування юридичних осіб - кредит у банку

Кредитування юридичних осіб - кредит у банку

Одним з основних напрямків діяльності будь-якого банку є кредитування юридичних осіб. Кредити для юридичних осіб можуть бути самими різними: зазвичай вони видаються підприємствам на розвиток бізнесу, на покупку нерухомості і устаткування, на поповнення оборотних коштів. Як правило, для великих компаній отримати кредит у банку не складає особливих проблем, а от у випадку з підприємствами малого та середнього бізнесу справа йде трохи складніше.

Причинами відмови у видачі кредиту можуть бути: відсутність або недостатність майна, яке може слугувати заставою за кредитом, недостатня «прозорість» бізнесу потенційних клієнтів і тд. Для того щоб «налагодити стосунки» з представниками малого та середнього бізнесу і не відсівати всіх під одну гребінку, банки пропонують різні схеми кредитування: кредитні рішення можуть відрізнятися один від одного сумами позики, строками їх розгляду, розміром заставного забезпечення і методами оцінки банківських ризиків. Іншими словами, банки прагнуть спростити вимоги до позичальників і розробити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дуже важливу роль для позичальника тут грає «прозорість» його бізнесу, чим краще виглядає його звітність, тим простіше буде отримати кредит.

Іноді банки надсилають на підприємство свого експерта, щоб той «на місці» оцінив стан справ позичальника. Більш того, банком проводиться аналіз ситуації на фінансовому ринку в даний час, оцінюється термін, на який видається кредит, а також забезпеченість кредиту і кількість задіяних банківських послуг. В цілому, щоб бути впевненим в отриманні кредиту напевно, позичальник повинен тримати в голові такі пункти, на які обов'язково зверне увагу будь-який банк: • надання застави - неодмінна умова практично будь-якої кредитної угоди; наявність у позичальника стабільного і перспективного бізнесу, перспективи даного виду бізнесу на ринку, успішний досвід роботи; розмір власного капіталу підприємства; джерела погашення кредиту Гарантом кредитної угоди можуть стати поручительства третіх сторін.

Вони ж забезпечать повернення кредиту в разі порушення принципів кредитування. Головне пам'ятайте, що будь-який банк здійснює кредитування за умови, що будуть дотримані його комерційні інтереси.

Кредитування базується на договірній основі, так що кожна сторона бере на себе певні зобов'язання і відповідальність. 5 жовтня 2008


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк пропонує «елітну» кредитку і нові види страховки 10 квітня 2012 11:16 Промсвязьбанк протягом одного тижня запропонував своїм клієнтам ... Більше

Іпотека від Смоленського Банку: умови, програми У 2012 році ринок іпотеки не поспішає ... Більше

У Пермі відкрилося перше відділення Вятка-банку 28 серпня 2012 15:50 Вятка-банк ... Більше

Подорожчання в лізинг, розмір дорожчання предмету лізингу Що таке подорожчання лізингу Замість процентної ... Більше

Лізингові платежі, методика розрахунку лізингових платежів, графік, сума Лізинговий платіж - ця кінцева ... Більше

Популярне