Главная » Кредит для бізнесу. Кредитування підприємців. Кредити на розвиток і старт » Кредитування малого бізнесу - банківські кредити малим підприємствам


Кредитування малого бізнесу - банківські кредити малим підприємствам

Розвиток малого бізнесу в Росії кредитування і розвиток бізнесу

Малий бізнес є основним видом підприємництва в країнах далекого зарубіжжя. На ньому будується економіка більшості економічно розвинених країн. Останнім часом і в нашій країні цей вид підприємництва отримує все більший розвиток і підтримку держави.

Який бізнес вважається малим? Основним критерієм є число людей, задіяних для роботи в такій фірмі або компанії - воно не повинно перевищувати 100 чоловік. Результатом розвитку малого підприємництва є зростаюча популярність кредитування малого бізнесу.

Кредити бувають 2-х видів: термінові і безстрокові. Можуть видаватися фізичним та юридичним особам. Оформлення такого кредиту займає 3 - 15 днів.

Для видачі банком кредиту позичальнику необхідно надати цілий пакет документів, до якого входять копії установчих документів, баланс, засвідчений податковою інспекцією, бізнес-план фірми та ін Весь список документів визначається банком.

Крім необхідних документів, розгляд питання про видачу кредиту, обов'язково виконання наступних умов - фірма повинна успішно функціонувати не менше 3-х місяців, що підтверджується аудиторською перевіркою, а також надання рухомого або нерухомого майна під заставу. Проаналізувавши надані банку документи, банк виносить рішення про видачу кредиту. Кредитування малого бізнесу на сьогодні для більшості банків є пріоритетним вектором в його роботі.

Умови кредитування малого бізнесу залишаються, і по сей день, вельми проблематичними для більшості бізнесменів.

Представників цього виду підприємництва можуть, у прямому розумінні, відлякати високі процентні ставки, короткий термін погашення, а також труднощі збору документів, їх кількість, а також умови, необхідні для оформлення кредиту. У свою чергу, надання таких кредитів для банків є досить ризикованим заходом, так як в основному кредитується маломасштабний бізнес, не всі бізнесмени через нестачу відповідної освіти здатні надати професійно складений бізнес-план. Банки віддають перевагу для кредитування чітких і ясних проектів.

Також необхідно надати банку можливі джерела погашення кредиту.

Не дивлячись на складнощі кредитування для бізнесмена, попит на цей вид кредитів досить високий, а, враховуючи реальні ризики видачі таких кредитів для банків, позитивно вирішити це питання для підприємця вдається далеко не завжди. На жаль, на сучасному етапі розвитку нашої економіки обсяг видачі кредитів малому бізнесу залишається досить низьким. Тим не менш, банки все частіше видають ці кредити, адже за статистикою, неповернення кредитів саме представниками малого бізнесу складає всього 1,5% від всіх інших.

Відповідно, рівень довіри банків до суб'єктів малого підприємництва зростає, а значить, є надія на збільшення внеску малого бізнесу в розвиток економіки країни.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти банку «ТРАСТ» - умови оформлення Чим вигідна кредитна карта?Коли можна скористатися коштами ... Більше

Кредитні карти ОТП Банку: швидко, зручно, надійно Олена Леванкова, начальник управління карткових та ощадних продуктів ОТП Банку, відповідає на питання кореспондента ... Більше

Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій 9 квітня 2012 22:28 Абсолют Банк зробив ... Більше

Порука - поручительство як спосіб забезпечення зобов'язань по кредиту Основною метою використання банками різних способів забезпечення виконання зобов'язань ... Більше

Кредитні карти від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - пропозиція Card ... Більше

Популярне