Кредитні картки банків, види кредитних карток

Банк Москви почав видавати іпотечні кредити за паспортом

«Виконай свої мрії», «Отримай те, що хочеш», «Здійснимо всі Ваші бажання» ... Впізнаєте? Всі ці манливі фрази застосовують банки у своїй рекламі кредитних карток, що набирає популярність банківського продукту, що приходить на зміну цільовим споживчим кредитам.

Кредитна картка і споживчий кредит

Усе більше росіян воліють оформляти кредитні картки в банках безпосередньо замість отримання товарного кредиту в магазині. Тенденція ця має здорову раціональну основу: як правило, кредитні картки банків дозволяють зайняти гроші під менший відсоток. Чому так відбувається? Справа в тому, що коли покупець бере кредит в магазині, у банку немає часу провести повноцінну перевірку позичальника, і ризик неповернення кредиту в даному випадку зростає, що банк компенсує підвищеною процентною ставкою. У випадку ж, коли кредитна картка оформляється в офісі банку, у кредитної організації є можливість зробити більш якісну оцінку, що (звичайно позитивно, у разі надання банком кредитної картки) відбивається на вартості грошей для позичальника.

Сфери використання кредитних карток

У списку товарів, які купують росіяни за допомогою кредитної картки, близько половини припадає на побутову, аудіо та відео техніку, мобільні телефони. До 15% користувачів кредитних карток використовують їх для покупки меблів. Також досить часто кредитками оплачують відпустки і відпочинок, ремонт в квартирі. Взагалі, кредитні фахівці відзначають таку тенденцію: роблячи недорогі (часто незаплановані) покупки, клієнти не звертають великої уваги на вартість кредиту.

Найчастіше кредит оформляється прямо в магазині під більш високий відсоток, ніж він міг би бути по кредитній картці. Переважає бажання купити товар, який сподобався прямо зараз, не відкладаючи на завтра. У той же час, коли мова йде про великі запланованих придбаннях, таких, як автомобіль, меблі або подорож, все більше число клієнтів звертаються в банк за цільовим кредитом або за оформленням банківської кредитної картки.

Отримання кредитної картки

Якщо Ви оформляєте кредитну картку або кредит вперше, то поради, наведені нижче, стануть в нагоді. Якщо ж такий досвід уже є, можете їм поділитися з нашими читачами, зв'язавшись з авторами сайту.

Постійно зростаюча конкуренція серед банків призводить до пом'якшення умов видачі кредитів. Тим не менш, перш ніж оформити кредитну картку, слід уважно вивчити всі вимоги, які пред'являють банки до позичальників і умови одержання та обслуговування кредитної картки. Особливо уважно слід поставитися до всього, що написано дрібним шрифтом. Також бажано відвідати 2-3 офісу різних банків, щоб мати можливість порівняти як умови обслуговування карт, так і особисто поспілкуватися з співробітниками банків і отримати у них відповіді на всі хвилюючі питання.

Досвід показує, що витрачений на вибір банку час не виявляється викинутим даремно, а, навпаки, сильно економить час і гроші. Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру 2 жовтня 2008 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк 19 травня 2012 0:00 Кредит ... Більше

Як узяти споживчий кредит в банку - де взяти, які умови Якщо вам потрібна велика сума грошей на ... Більше

У ЮФО МТС Банк пропонує погасити експрес-кредит за 50 рублів 27 червня 2012 16:24 МТС Банк (Південний федеральний округ) оголосив про початок «економною» акції.Клієнтам ... Більше

Акції банків по кредитних картах в липні Настала спекотна пора знижок і спеціальних пропозицій по кредитних картах! Альфа-Банк і Хоум Кредит з 1 ... Більше

Боргова розписка - термін, чи потрібен нотаріус, форма розписки Кожен з нас чув хоч раз історію про те, що хтось, надавши гроші або майно в ... Більше

Популярне