Главная » Кредит для бізнесу. Кредитування підприємців. Кредити на розвиток і старт » Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП


Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП

Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП

Кредитування індивідуальних підприємців, як фінансова послуга в Росії, тільки недавно стала реальним пропозицією банків. За досить короткий термін даний вид фінпослуги набрав обертів. Тепер індивідуальний підприємець може скористатися всіма пропозиціями кредитування і фінансування свого бізнесу.

Зрозуміло, при дотриманні умови, що він підходить під вимоги, що пред'являються банком до своїх клієнтів.

Якщо усереднити, то вони виглядають так: • Індивідуальний підприємець (ІП), повинен бути зареєстрованим відповідно до законодавства Російської Федерації; Вік Позичальника (ІП) - не молодше 23 на момент прийняття рішення Банком і не старше 58 років на момент погашення наданого кредиту. Наявність заставного майна й поручителів Термін фактичного існування бізнесу - не менше 12 місяців Термін офіційної реєстрації суб'єкта малого й середнього бізнесу - не менше 12 місяців На сьогоднішній день індивідуальному підприємцю доступний широкий перелік банківських продуктів: від класичних видів кредитування (експрес-кредити, кредити на поповнення оборотних коштів і на розвиток бізнесу) до надання банківської гарантії і відкриття кредитної лінії. При цьому ІП може скористатися і некредитних формами позикового фінансування, такими як, наприклад факторинг і лізинг, які, в деяких випадках можуть виявитися набагато вигідніше і зручніше звичайного банківського кредиту.

Для того щоб отримати кредит на найвигідніших, виходячи з ситуації, умов, ІП може довірити підготовку вибір фінансової установи та необхідних документів кредитним брокерам.

Але, на жаль, не все так райдужно, як хотілося б Багато Індивідуальні Підприємці в більшості випадків відмовляються взагалі користуватися послугами банку, і на це існує ряд обгрунтованих причин, починаючи від обопільного недовіри, закінчуючи бюрократичною тяганиною і високими відсотками за використання кредитом.

Багато ІП воліють оформити споживчий позику, ніж платити «завищені» процентні ставки за кредитами для підприємств малого бізнесу. Відразу пустити гроші в обіг або на розширення свого бізнесу, а не на сплату відсотків по кредиту. А з існуючими процентними ставками найчастіше виходить, що підприємці працюють лише на банк.

Ще одна обов'язкова умова при кредитуванні банком ІП є - заставне забезпечення. Найчастіше для оформлення кредиту на велику суму необхідно надати заставу, вартість якого буде дорівнювати сумі кредиту.

При відсутності такого сума кредиту в кілька разів нижче і для ІП вже немає сенсу взагалі намагатися подавати документи на оформлення кредиту. Ще одним «каменем спотикання» є обов'язкова наявність поручителів для забезпечення кредиту. До серйозних проблем кредитування відноситься і строки розгляду заявки та всіх документів позичальника.

Банк може розглядати заявку протягом декількох днів, і термін може досягати від одного до двох тижнів, і ще не факт, що заявку схвалять ... Саме тому самі банки радять заздалегідь збирати всі документи і подавати їх відразу в кілька кредитних установ. Але на всі ці мінуси можна було б закрити очі, якщо б в банківській системі існувала єдина форма подачі та розгляду заявок. Адже підприємцю для підбору оптимального варіанту кредитування доводитися звертатися в велику кількість банків, а у кожного банку свої нюанси і вимоги: до наданими документами, до заставного забезпечення, терміни розгляду можуть скрізь відрізнятися, та й відсотки по кредитах теж.

Ось і виходить, що Індивідуальні Підприємці, а це основна частина представників малого бізнесу в Росії, замість того щоб тісно співпрацювати з кредитними установами, ставляться з недовірою до банківських продуктів. Кредитні Установи у свою чергу з побоюванням кредитую «малюків», виставляючи жорсткі умови.

І лише небагато Банки та бізнесмени готові зрозуміти проблеми один одного і знаходити їх рішення, усвідомлюючи, що такий стан речей гальмують кредитування індивідуальних підприємців і всієї банківської системи в цілому. Леся Хіхліч, спеціально для "Занімаем.ру"


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банківські карти Агропромкредит: види, переваги використання, супутні послуги Мультивалютна міжнародна банківська карта як флагман напрямки дебетових карток Банку «Агропромкредит».Заступник Голови Правління ... Більше

Договір лізингу - важливі моменти: прямий, зворотний лізинг, права, ... Більше

Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника На думку багатьох експертів, ринок автокредитування очікує ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Хоум Кредит Банк З метою дізнатися думки росіян про якість банківського ... Більше

Банківські карти Агропромкредит: види, переваги використання, супутні послуги Мультивалютна міжнародна банківська карта як флагман напрямки дебетових карток Банку «Агропромкредит».Заступник Голови Правління ... Більше

Популярне