Главная » Кредит для бізнесу. Кредитування підприємців. Кредити на розвиток і старт » Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП


Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП

Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП

Кредитування індивідуальних підприємців, як фінансова послуга в Росії, тільки недавно стала реальним пропозицією банків. За досить короткий термін даний вид фінпослуги набрав обертів. Тепер індивідуальний підприємець може скористатися всіма пропозиціями кредитування і фінансування свого бізнесу.

Зрозуміло, при дотриманні умови, що він підходить під вимоги, що пред'являються банком до своїх клієнтів.

Якщо усереднити, то вони виглядають так: • Індивідуальний підприємець (ІП), повинен бути зареєстрованим відповідно до законодавства Російської Федерації; Вік Позичальника (ІП) - не молодше 23 на момент прийняття рішення Банком і не старше 58 років на момент погашення наданого кредиту. Наявність заставного майна й поручителів Термін фактичного існування бізнесу - не менше 12 місяців Термін офіційної реєстрації суб'єкта малого й середнього бізнесу - не менше 12 місяців На сьогоднішній день індивідуальному підприємцю доступний широкий перелік банківських продуктів: від класичних видів кредитування (експрес-кредити, кредити на поповнення оборотних коштів і на розвиток бізнесу) до надання банківської гарантії і відкриття кредитної лінії. При цьому ІП може скористатися і некредитних формами позикового фінансування, такими як, наприклад факторинг і лізинг, які, в деяких випадках можуть виявитися набагато вигідніше і зручніше звичайного банківського кредиту.

Для того щоб отримати кредит на найвигідніших, виходячи з ситуації, умов, ІП може довірити підготовку вибір фінансової установи та необхідних документів кредитним брокерам.

Але, на жаль, не все так райдужно, як хотілося б Багато Індивідуальні Підприємці в більшості випадків відмовляються взагалі користуватися послугами банку, і на це існує ряд обгрунтованих причин, починаючи від обопільного недовіри, закінчуючи бюрократичною тяганиною і високими відсотками за використання кредитом.

Багато ІП воліють оформити споживчий позику, ніж платити «завищені» процентні ставки за кредитами для підприємств малого бізнесу. Відразу пустити гроші в обіг або на розширення свого бізнесу, а не на сплату відсотків по кредиту. А з існуючими процентними ставками найчастіше виходить, що підприємці працюють лише на банк.

Ще одна обов'язкова умова при кредитуванні банком ІП є - заставне забезпечення. Найчастіше для оформлення кредиту на велику суму необхідно надати заставу, вартість якого буде дорівнювати сумі кредиту.

При відсутності такого сума кредиту в кілька разів нижче і для ІП вже немає сенсу взагалі намагатися подавати документи на оформлення кредиту. Ще одним «каменем спотикання» є обов'язкова наявність поручителів для забезпечення кредиту. До серйозних проблем кредитування відноситься і строки розгляду заявки та всіх документів позичальника.

Банк може розглядати заявку протягом декількох днів, і термін може досягати від одного до двох тижнів, і ще не факт, що заявку схвалять ... Саме тому самі банки радять заздалегідь збирати всі документи і подавати їх відразу в кілька кредитних установ. Але на всі ці мінуси можна було б закрити очі, якщо б в банківській системі існувала єдина форма подачі та розгляду заявок. Адже підприємцю для підбору оптимального варіанту кредитування доводитися звертатися в велику кількість банків, а у кожного банку свої нюанси і вимоги: до наданими документами, до заставного забезпечення, терміни розгляду можуть скрізь відрізнятися, та й відсотки по кредитах теж.

Ось і виходить, що Індивідуальні Підприємці, а це основна частина представників малого бізнесу в Росії, замість того щоб тісно співпрацювати з кредитними установами, ставляться з недовірою до банківських продуктів. Кредитні Установи у свою чергу з побоюванням кредитую «малюків», виставляючи жорсткі умови.

І лише небагато Банки та бізнесмени готові зрозуміти проблеми один одного і знаходити їх рішення, усвідомлюючи, що такий стан речей гальмують кредитування індивідуальних підприємців і всієї банківської системи в цілому. Леся Хіхліч, спеціально для "Занімаем.ру"


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа-Банк запропонував розстрочку за кредитними картками З 30 липня 2012 року по 30 січня 2013 клієнти Альфа-Банку ... Більше

Східний Експрес запропонував кредитки для пенсіонерів Банк Східний Експрес запропонував спеціальну кредитну карту для пенсіонерів.Відкрити ... Більше

Долар пішов на зліт.Прогноз курсу долара на 2009 рік Центробанк РФ встановив курс долара США на ... Більше

Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві, кредити, внески Про ... Більше

Арбітражний суд по-новому визначив варіанти укладання кредитного договору 15 грудня 2012 0:00 Недавнє рішення Вищого Арбітражного Суду визнало новий варіант укладання кредитного договору, створивши ... Більше

Популярне