«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.

Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим проблематиці оцінки ризиків при кредитуванні реального сектора економіки. Книга призначена для широкого кола читачів, не тільки для банківських працівників, які працюють в даній спеціалізації, але й для студентів і викладачів економічних факультетів вищих навчальних закладів за напрямом «Банківська справа» або «Фінанси та кредит». Особливо цікава книга буде і потенційним позичальникам, не тільки як посібник для того, щоб оцінити власну компанію очима кредитного інспектора банку, але і, найголовніше, грамотно і якісно підготувати заявку на кредит.

Рецензованої книги містить шість розділів у відповідності з логікою викладу матеріалу.

Рясніє прикладами з практики оцінки ризиків, в т.ч. складних проектів. Слід зазначити, підхід автора, орієнтований на аналіз основних проблем і помилок, що найчастіше зустрічаються при аналізі кредитних ризиків. Сміливість автора у викладі своєї точки зору, стосовно оцінки ризиків, та спроба переосмислити, що утвердилися економічні догми у сфері аналізу платоспроможності позичальника викликає повагу.

Особливу увагу рекомендується читачам приділити другій главі.

По суті - це основа книги, в якій систематизовані і деталізовані підходи аналізу та структури ризиків. У першій частині розкривається як понятійний апарат, так і нормативно-правова база. Основна частина книги присвячена безпосередньо аналізу кредитних ризиків: країнової, регіонального, галузевого, виробничого, платіжного, ризиків клієнта, проекту, забезпечення.

Торкаючись кожного з них, автор скрупульозно розглядає особливості його аналізу і негативні фактори, на підставі яких і визначається рівень ризику.

Окрема увага приділяється аналізу кредитних ризиків, що виникають при фінансуванні найбільш складних проектів, наданні позик специфічних видів, а також способам зниження ризиків ще на етапі розгляду заявки та в процесі обслуговування кредиту. Співробітників кредитують підрозділів повинен зацікавити проведений колегою аналіз недоліків у роботі кредитних підрозділів банків і пропозиції щодо її оптимізації. Безсумнівним достоїнством книги є простота викладу, послідовність структури книги та актуальність прикладів, заснованих на практичному досвіді автора.

В цілому, рецензованому виданні дає гарне, глибоке уявлення про коло питань, які зачіпають аналіз кредитних ризиків, практичних методів їх мінімізації. "Аналіз кредитних ризиків" Н.С. Костюченко можна вважати однією з кращих, може бути навіть єдиною, в російській науковій літературі з даної проблематики на сьогоднішній день. Ви можете замовити книгу по електронній пошані kostuchenko.ns @ gmail.com

 Вартість книги складає 435 рублів без вартості доставки.

Варіанти доставки: 1. Кур'єрською службою в межах м. Санкт-Петербурга - від 100 до 200 рублів залежно від пункту призначення. 2. Будь експрес-поштою на Ваш вибір (маршрут - від Ленінський, 151 до пункту призначення). 3. Поштою, післяплатою.

4. Самовивозом з друкарні в СПб за адресою: станція метро Садова або Сінна, Гривцова 5. Виберіть варіант доставки і вкажіть наступну інформацію: ПІБ або Назва юридичної особи.

Паспортні дані або реквізити організації Адреса доставки Кількість книг Телефон для зв'язку.

Ми Вам повідомимо про дату доставки. Дякуємо за проявлений інтерес! Звертаємо Вашу увагу, що скоро відкривається сайт учасника riskovik.com, де Ви зможете знайти корисну інформацію і поділитися досвідом.

Позичальники, можуть знайти багато корисних порад. 24 лютого 2010


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нордеа Банк, споживчі кредити: кредити з порукою, без поручительства В'ячеслав ... Більше

Банк Челябкомзембанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Закрите акціонерне товариство «Челябінський комерційний Земельний Банк» ... Більше

Порядок реалізації заставного майна банками Заставне забезпечення кредиту служить «подушкою безпеки» для кредитної організації, гарантом повернення позикової заборгованості.Банк не зацікавлений у ... Більше

Оцінка балансу: оцінка ліквідності, стану, активів Розрахунок можливої суми кредиту для підприємства або індивідуального підприємця на цілі розвитку бізнесу здійснюється кредитним працівником.При ... Більше

Банк Московське іпотечне агентство пропонує фізичним особам кредит до 20 млн рублів на покупку комерційної нерухомості 29 липня 2012 0:41 Банк Московське ... Більше

Популярне