Главная » Новини архів » Російським банкам потрібна допомога уряду щоб не вступати в конфлікт з США


Російським банкам потрібна допомога уряду, щоб не вступати в конфлікт з США

Російським банкам потрібна допомога уряду щоб не вступати в конфлікт з США

12 березня 2012 15:47

Асоціація російських банків просить сприяння у голови російського уряду. Листа відповідного змісту, підписану президентом Асоціації Гарегіном Тосуняном, вже розміщено на сайті АРБ. Мова в ньому, зокрема, йде про проблеми, які можуть виникнути у російських кредитних та інших фінансових організацій у зв'язку із прийдешнім застосуванням закону США Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA): «Положення FATCA, який набирає чинності з 1 січня 2013 року, торкнуться діяльність фінансових організацій у всьому світі ... Механізм застосування FATCA вимагає від російських фінансових організацій укласти спеціальну угоду з податковою службою США (Internal Revenue Service, IRS), здійснювати контроль за наявністю рахунків, що відкриваються платниками податків США в російських фінансових організаціях, та інформувати про них IRS .

  У разі відсутності у російській фінансовій організації угоди з IRS після 1 липня 2013 у такої фінансової організації може бути в примусовому порядку утримано 30% від сум її міжнародних банківських переказів, якщо банк-контрагент або банк-кореспондент вважатиме, що стосовно одержувача платежу повинні бути застосовані вимоги FATCA », - пише пан Тосунян.

  З іншого боку, вказує президент АРБ, у разі неухильного виконання вимог FATCA російські кредитні та інші фінансові організації ризикують порушити російське законодавство про банківську таємницю і податкової таємниці, а також про персональні дані, що, само собою, також спричинить за собою цілком певну відповідальність. Для того, щоб врегулювати ситуацію, упевнений Гарегін Тосунян, необхідні спільні (причому якнайшвидші) дії, як мінімум, МЗС Росії, Мінфіну Росії, Банку Росії і ФНС Росії. Інакше може виникнути ситуація, при якій «російські фінансові організації будуть змушені визначати свої дії тільки виходячи з інтересів конкретних власників, без урахування потреб і репутаційних ризиків фінансової системи Російської Федерації та інтересів держави в цілому». 


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хоум Кредит збільшив портфель кредитів на 37% 28 грудня 2012 0:00 ... Більше

Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки, споживчого кредиту Банківська система Росії не стоїть на місці.З кожним роком з'являються все більш ... Більше

Як завести кредитну карту і на що слід звернути увагу ... Більше

Банк Петрокоммерц запропонував своїм клієнтам скористатися кредитною ко-бренд картою ... Більше

Банк Хоум Кредит оформляє кредитні карти миттєвої видачі для клієнтів і не клієнтів 10 липня 2012 23:39 ... Більше

Популярне