Главная » Новини архів » Онлайн обслуговування стало ще більш зручним і надійним


Онлайн-обслуговування стало ще більш зручним і надійним

Онлайн обслуговування стало ще більш зручним і надійним

В кінці березня - початку квітня банки буквально вибухнули нововведеннями у сфері дистанційного обслуговування клієнтів. Крім розширення можливостей онлайн-сервісів, все більше уваги стало приділятися питанням безпеки платежів.

МТС-Банк продовжує удосконалювати сервіси дистанційного обслуговування. Спільно з платіжною системою банк запустив послугу переказів за номером карти MasterCard MoneySend. Тепер поповнити карту MasterCard будь-якого банку можна в банкоматах і терміналах МТС-Банку, а також в системі Інтернет-Банкінг.

Для того, щоб здійснити переказ, достатньо знати лише номер картки отримувача.

Крім того, МТС-Банк запропонував своїм клієнтам - абонентам МТС послугу "Автоплатеж". Послуга надається спільно з оператором МТС абсолютно безкоштовно. Якщо на рахунку телефону, підключеного до послуги, залишається менше 30 рублів, рахунок автоматично поповнюється з банківської карти.

Підключити послугу "Автоплатеж" можна в будь-якому банкоматі або терміналі МТС-Банку, а також в системі "Інтернет-Банкінг".

Номос-Банк підвищив рівень безпеки Інтернет-платежів, запровадивши технологію Verified By Visa. Тепер при здійсненні першої онлайн-покупки клієнт буде створювати додатковий пароль. Надалі цей пароль буде запитуватися при кожній операції в онлайн-сервісах, що працюють з технологією 3D - Secure.

Визначити, чи підтримує Інтернет-ресурс технологію 3D - Secure, можна за логотипом Verified By Visa.

Використання даної технології дозволяє значно знизити ризик проведення шахрайських операцій.

Альфа-Банк спільно з RBK Money запустив сервіс моментальних переказів між рахунками в Інтернет-Банку "Альфа-Клік". Тепер клієнти, що мають електронний гаманець у системі RBK Money, зможуть безкоштовно поповнити його, а також швидко і в будь-який час здійснити виведення грошей з гаманця на банківський рахунок з комісією 3.5% від суми переказу.

У списку одержувачів платежів "Альфа-Клік" з'явився ще один партнер. У клієнтів Альфа-Банку тепер є можливість поповнити через Інтернет-Банк торговий рахунок в RoboForex. Комісія за платіж не стягується, а зарахування відбувається в реальному часі.

Тепер трейдери зможуть поповнювати свої торгові рахунки максимально швидко, безпечно і без комісії.

І знову про безпеку платежів: Альфа-Банк запустив новий сервіс "Альфа-Ключ". Тепер клієнти зможуть самостійно генерувати одноразові паролі для входу в Інтернет-Банк. Для цього достатньо встановити на своєму мобільному телефоні спеціальний додаток "Альфа-Ключ".

Використовуючи "Альфа-Ключ", клієнти зможуть здійснювати платежі через Інтернет без одноразових паролів по SMS, але з тим же рівнем захисту транзакції.

Банк Траст повідомив про удосконалення системи онлайн-покупок. На офіційному сайті банку наведено цілий список популярних сайтів та платіжних систем, товари та послуги яких тепер стало значно простіше оплачувати. Розширюючи можливості онлайн-шопінгу, банк очікує істотного збільшення обсягу онлайн-транзакцій по пластикових картах.

Можливості Інтернет-Банку розширив і МДМ-Банк. Тепер користувачі "МДМ-online" можуть здійснювати перекази з рублевих карток Visa і MasterCard на рахунки, відкриті в МДМ-Банку та в інших банках. Також в Інтернет-Банку стало можливо самостійно заблокувати пластикову карту.

Крім того, тепер клієнти, що мають рахунки в різних філіях МДМ-Банку, можуть підключити послугу "МДМ-online" в будь-якому офісі.

При цьому в "МДМ-online" їм буде надано доступ до всіх рахунків, незалежно від філії.

МДМ-Банк також піклується про безпеку платежів своїх клієнтів. Тепер клієнти, підключають "МДМ-online", можуть вибрати спосіб підтвердження оплати послуг "sms код". При вході в "МДМ-online" клієнт буде отримувати sms-повідомлення на вказаний ним у заяві номер мобільного телефону.

Це дозволить знизити ризик несанкціонованого доступу до рахунків клієнтів через Інтернет. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: шахрайство дистанційне обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією 4 липня 2012 0:00 Промсвязьбанк стартував програму «Споживчий кредит без комісії» для підтримки ... Більше

Яка кредитна карта найвигідніша - 3 карти Багато хто з нас, так чи інакше, користуються кредитною картою.Хтось частіше, хтось ... Більше

Кредитні картки з пільговим періодом Кредитні картки з пільговим періодом Пільга ... Більше

Банкрутство фізичних осіб - закон про банкрутство, процедура банкрутства Різкий зліт попиту на іпотечне та споживче кредитування, а потім ... Більше

Банки Омська - кредит у банківських установах омського регіону Серед багатьох міст Росії Омськ виділяється розвиненою фінансовою інфраструктурою, основна мета якої ... Більше

Популярне