Главная » Новини архів » Онлайн обслуговування стало ще більш зручним і надійним


Онлайн-обслуговування стало ще більш зручним і надійним

Онлайн обслуговування стало ще більш зручним і надійним

В кінці березня - початку квітня банки буквально вибухнули нововведеннями у сфері дистанційного обслуговування клієнтів. Крім розширення можливостей онлайн-сервісів, все більше уваги стало приділятися питанням безпеки платежів.

МТС-Банк продовжує удосконалювати сервіси дистанційного обслуговування. Спільно з платіжною системою банк запустив послугу переказів за номером карти MasterCard MoneySend. Тепер поповнити карту MasterCard будь-якого банку можна в банкоматах і терміналах МТС-Банку, а також в системі Інтернет-Банкінг.

Для того, щоб здійснити переказ, достатньо знати лише номер картки отримувача.

Крім того, МТС-Банк запропонував своїм клієнтам - абонентам МТС послугу "Автоплатеж". Послуга надається спільно з оператором МТС абсолютно безкоштовно. Якщо на рахунку телефону, підключеного до послуги, залишається менше 30 рублів, рахунок автоматично поповнюється з банківської карти.

Підключити послугу "Автоплатеж" можна в будь-якому банкоматі або терміналі МТС-Банку, а також в системі "Інтернет-Банкінг".

Номос-Банк підвищив рівень безпеки Інтернет-платежів, запровадивши технологію Verified By Visa. Тепер при здійсненні першої онлайн-покупки клієнт буде створювати додатковий пароль. Надалі цей пароль буде запитуватися при кожній операції в онлайн-сервісах, що працюють з технологією 3D - Secure.

Визначити, чи підтримує Інтернет-ресурс технологію 3D - Secure, можна за логотипом Verified By Visa.

Використання даної технології дозволяє значно знизити ризик проведення шахрайських операцій.

Альфа-Банк спільно з RBK Money запустив сервіс моментальних переказів між рахунками в Інтернет-Банку "Альфа-Клік". Тепер клієнти, що мають електронний гаманець у системі RBK Money, зможуть безкоштовно поповнити його, а також швидко і в будь-який час здійснити виведення грошей з гаманця на банківський рахунок з комісією 3.5% від суми переказу.

У списку одержувачів платежів "Альфа-Клік" з'явився ще один партнер. У клієнтів Альфа-Банку тепер є можливість поповнити через Інтернет-Банк торговий рахунок в RoboForex. Комісія за платіж не стягується, а зарахування відбувається в реальному часі.

Тепер трейдери зможуть поповнювати свої торгові рахунки максимально швидко, безпечно і без комісії.

І знову про безпеку платежів: Альфа-Банк запустив новий сервіс "Альфа-Ключ". Тепер клієнти зможуть самостійно генерувати одноразові паролі для входу в Інтернет-Банк. Для цього достатньо встановити на своєму мобільному телефоні спеціальний додаток "Альфа-Ключ".

Використовуючи "Альфа-Ключ", клієнти зможуть здійснювати платежі через Інтернет без одноразових паролів по SMS, але з тим же рівнем захисту транзакції.

Банк Траст повідомив про удосконалення системи онлайн-покупок. На офіційному сайті банку наведено цілий список популярних сайтів та платіжних систем, товари та послуги яких тепер стало значно простіше оплачувати. Розширюючи можливості онлайн-шопінгу, банк очікує істотного збільшення обсягу онлайн-транзакцій по пластикових картах.

Можливості Інтернет-Банку розширив і МДМ-Банк. Тепер користувачі "МДМ-online" можуть здійснювати перекази з рублевих карток Visa і MasterCard на рахунки, відкриті в МДМ-Банку та в інших банках. Також в Інтернет-Банку стало можливо самостійно заблокувати пластикову карту.

Крім того, тепер клієнти, що мають рахунки в різних філіях МДМ-Банку, можуть підключити послугу "МДМ-online" в будь-якому офісі.

При цьому в "МДМ-online" їм буде надано доступ до всіх рахунків, незалежно від філії.

МДМ-Банк також піклується про безпеку платежів своїх клієнтів. Тепер клієнти, підключають "МДМ-online", можуть вибрати спосіб підтвердження оплати послуг "sms код". При вході в "МДМ-online" клієнт буде отримувати sms-повідомлення на вказаний ним у заяві номер мобільного телефону.

Це дозволить знизити ризик несанкціонованого доступу до рахунків клієнтів через Інтернет. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: шахрайство дистанційне обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Private Banking в Росії: тенденції і перспективи На питання Zanimaem.ru ... Більше

Банк Сибір г Омськ - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Банк« Сибір »(Омськ) було зареєстровано Держбанком ... Більше

Оптимізація кредиторської заборгованості від Центру повернення банківських комісій Центр повернення банківських ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Банк "Тінькофф" Фахівці CreditCardsOnline дізналися, наскільки оперативно і якісно російські банки обслуговують потенційних клієнтів. З цією метою було проведено опитування користувачів, які ... Більше

Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит Як відправити заявку на ... Більше

Популярне