Главная » Новини архів » Нордеа Банк дозволив купувати в кредит дачні будиночки


Нордеа Банк дозволив купувати в кредит дачні будиночки

Нордеа Банк дозволив купувати в кредит дачні будиночки

5 липня 2012 10:54

Нордеа Банк слідом за іншими російськими банками почав розвивати «іпотеку в сільській місцевості». Однак пішов навіть далі «колег по цеху». З 1 липня нинішнього року Нордеа Банк почав оформлення іпотечних кредитів на придбання не просто житла небудь в приміській зоні, а садового або дачного будинку, та плюс ще й із земельною ділянкою.

При цьому покупку можна зробити в рамках програми іпотечного кредитування Нордеа Банку, яка називається «Класичний іпотечний кредит».

За умовами цього кредитного продукту клієнт Банку може отримати позикову суму на строк від одного року до тридцяти років, причому в якості основної валюти кредиту в прес-релізі позначений євро - сума позики, якою оперує кредитна організація в рамках цієї іпотечної програми, варіюється від 10 тис . до 1 млн євро. Можна, втім, вибрати виплату та в іншій валюті, наприклад, звичних рублях або ж в доларах. Як уточнюють в Нордеа Банку суми та валютний вибір в цьому випадку позначені для Москви і Московської області, а до позичальника у відношенні обраного ним обсягу кредиту висувається традиційне в таких випадках вимога: позика не повинен перевищувати 90% від загальної вартості обраної дачі.

Більш того, якщо мова йде про кредит від 250 тис. євро і більше, то умови дещо посилюються. У цьому випадку сума позикових коштів повинна становити не більше 85% від вартості придбаного об'єкта та не більше 70% від загальної вартості житлового будинку та земельної ділянки, на якій цей будинок розташований.

Що стосується процентних ставок за цим кредитом, то вони коливаються від 9,95% до 13% річних в тому випадку, якщо позика на дачу оформляється в рублях, і від 6,5% до 10,5%, коли мова йде про валюту - доларах або євро. При цьому як уточнює Банк, ці відсотки ще можуть змінитися. Тут все залежить від клієнта - якщо він вибирає той варіант програми, в умовах якого відсутня оформлення якого страхування - особистого, титульного, або ж особистого і титульного, то і відсоток по кредиту зростає на 2,5, 1 і 3,5 процентного пункту відповідно.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит на меблі - Банк «Західний» почав надавати кредити на купівлю меблів 15 грудня 2012 0:00 Банк «Західний» ... Більше

Кредитні карти поштою - чи вигідно отримати банківську карту поштою Багато банків практикують такий спосіб просування кредитних карт, ... Більше

Банківська карта з транспортним додатком - проїзний які завжди з собою Безперечно, дане зручність незабаром стане невід'ємною частиною всіх пластикових карт, власники яких активно користуються ... Більше

Банк Східний Експрес Банк г Благовєщенськ - кредити, послуги ... Більше

Іпотечний кредит МДМ Банк - іпотека «Поліпшення житлових умов» 16 вересня ... Більше

Популярне