Главная » Новини архів » Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери


Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

7 лютого 2012 0:00

Навколо надаються Поштою Росії кредитів розгорівся скандал - згідно з даними, повідомленими блогерами, державна компанія надає кредити за ставкою 2771% річних. Вчора в блогах розгорівся скандал - користувач блогсервіса Twitter BuaBin розмістив посилання на новину про те, що компанія видає кредити за ставкою 2800% річних. Фактично кредити надавалися за ставкою 53,3% на тиждень.

В місяць ставка зростала до 2771% річних. Користувач соціальної мережі посилався на публікацію на сайті «Гаряча лінія нерухомості». Про ситуацію через Twitter дізнався Аркадій Дворкович, помічник президента.

Він пообіцяв розібратися з проблемою. Вчора на сайті Пошти Росії був також опублікований офіційну відповідь організації на все, що сталося.

Пошта Росії в цьому тексті, крім відомої широко інформації про своїх основних партнерах, чиї кредити надаються в поштових відділеннях (Хоум Кредит енд Фінанс Банк, Тінькофф Кредитні Системи і «Відкриття»), повідомила також про нові угоди. З IV кварталу 2012 року вона працює в якості агента з мікрокредітнимі організаціями «Міні-Позика Експрес» і «Домашні гроші». Кредити з високими ставками надають саме ці компанії, формально мають право надавати позички без банківської ліцензії.

Позичали ними гроші формально не є кредитами, і на них поширюється інше законодавство.

Вони навіть діють інакше: замість графіка платежів тут діє зобов'язання повернути всю суму з відсотками за встановленою ставкою. Згідно з повідомленням Пошти Росії, організація готова співпрацювати з будь-яким банком або мікрокредітной організацією, як в прийомі коштів на депозити та видачі на кредити, так і при проведенні грошових переказів. На названому вище сайті в ілюстраціях показані два аркуші: перший можна ідентифікувати як рекламу або інформаційний проспект «Міні-Позика Експрес».

У документі - опис позики «Пошта Мінізайм» без опису процентних ставок. На другій фотографії зазначений список сум, які організація надає в кредит, і сума, яку необхідно повернути через 7, 15 і 30 днів, проте немає логотипів або інших знаків, що ідентифікують одну з організацій. На першому проспекті можна побачити адреса сайту компанії «Міні-позик Експрес», але на момент написання замітки він не працював.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ БАНК УРАЛСИБ, один з найбільших банків країни, пропонує оформлення різноманітних іпотечних кредитів: в таунхаусі або багатоквартирному будинку, ... Більше

Кредитна картка без підтвердження доходу У житті бувають різні ситуації, коли потрібні терміново гроші, а збирати необхідні документи для отримання кредиту, просто не ... Більше

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

Як замінити кредитну карту при різних обставинах Заміна даної карти відбувається за заявою власника карти, ... Більше

Кредити споживчі - Связь-Банк видає великий кредит 4 квітня 2012 0:00 «Великий кредит на будь-які цілі» - нова створена Зв'язок-Банком програма споживчого кредитування.Кредит ... Більше

Популярне