Главная » Новини архів » Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери


Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

7 лютого 2012 0:00

Навколо надаються Поштою Росії кредитів розгорівся скандал - згідно з даними, повідомленими блогерами, державна компанія надає кредити за ставкою 2771% річних. Вчора в блогах розгорівся скандал - користувач блогсервіса Twitter BuaBin розмістив посилання на новину про те, що компанія видає кредити за ставкою 2800% річних. Фактично кредити надавалися за ставкою 53,3% на тиждень.

В місяць ставка зростала до 2771% річних. Користувач соціальної мережі посилався на публікацію на сайті «Гаряча лінія нерухомості». Про ситуацію через Twitter дізнався Аркадій Дворкович, помічник президента.

Він пообіцяв розібратися з проблемою. Вчора на сайті Пошти Росії був також опублікований офіційну відповідь організації на все, що сталося.

Пошта Росії в цьому тексті, крім відомої широко інформації про своїх основних партнерах, чиї кредити надаються в поштових відділеннях (Хоум Кредит енд Фінанс Банк, Тінькофф Кредитні Системи і «Відкриття»), повідомила також про нові угоди. З IV кварталу 2012 року вона працює в якості агента з мікрокредітнимі організаціями «Міні-Позика Експрес» і «Домашні гроші». Кредити з високими ставками надають саме ці компанії, формально мають право надавати позички без банківської ліцензії.

Позичали ними гроші формально не є кредитами, і на них поширюється інше законодавство.

Вони навіть діють інакше: замість графіка платежів тут діє зобов'язання повернути всю суму з відсотками за встановленою ставкою. Згідно з повідомленням Пошти Росії, організація готова співпрацювати з будь-яким банком або мікрокредітной організацією, як в прийомі коштів на депозити та видачі на кредити, так і при проведенні грошових переказів. На названому вище сайті в ілюстраціях показані два аркуші: перший можна ідентифікувати як рекламу або інформаційний проспект «Міні-Позика Експрес».

У документі - опис позики «Пошта Мінізайм» без опису процентних ставок. На другій фотографії зазначений список сум, які організація надає в кредит, і сума, яку необхідно повернути через 7, 15 і 30 днів, проте немає логотипів або інших знаків, що ідентифікують одну з організацій. На першому проспекті можна побачити адреса сайту компанії «Міні-позик Експрес», але на момент написання замітки він не працював.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Страхування ризику непогашення кредиту Кредитні взаємовідносини несуть у собі певні ризики для обох сторін.Одержувач кредиту не завжди може бути стовідсотково упевнений в тому, що ... Більше

Кредитні картки - умови оформлення, користування, обслуговування Кредитні карти все більше і більше рекламуються банками.Сьогодні вже важко сказати, який реклами більше, ... Більше

«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим ... Більше

Оплата кредиту через термінал - способи погашення кредиту Деякі банки надають своїм клієнтам можливість оплачувати кредити через термінали миттєвої оплати.З одного боку це ... Більше

Переказ грошей за номером карти Переказ зі свого рахунку в інший банк часто викликає у ... Більше

Популярне