Главная » Новини архів » Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери


Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович і блогери

7 лютого 2012 0:00

Навколо надаються Поштою Росії кредитів розгорівся скандал - згідно з даними, повідомленими блогерами, державна компанія надає кредити за ставкою 2771% річних. Вчора в блогах розгорівся скандал - користувач блогсервіса Twitter BuaBin розмістив посилання на новину про те, що компанія видає кредити за ставкою 2800% річних. Фактично кредити надавалися за ставкою 53,3% на тиждень.

В місяць ставка зростала до 2771% річних. Користувач соціальної мережі посилався на публікацію на сайті «Гаряча лінія нерухомості». Про ситуацію через Twitter дізнався Аркадій Дворкович, помічник президента.

Він пообіцяв розібратися з проблемою. Вчора на сайті Пошти Росії був також опублікований офіційну відповідь організації на все, що сталося.

Пошта Росії в цьому тексті, крім відомої широко інформації про своїх основних партнерах, чиї кредити надаються в поштових відділеннях (Хоум Кредит енд Фінанс Банк, Тінькофф Кредитні Системи і «Відкриття»), повідомила також про нові угоди. З IV кварталу 2012 року вона працює в якості агента з мікрокредітнимі організаціями «Міні-Позика Експрес» і «Домашні гроші». Кредити з високими ставками надають саме ці компанії, формально мають право надавати позички без банківської ліцензії.

Позичали ними гроші формально не є кредитами, і на них поширюється інше законодавство.

Вони навіть діють інакше: замість графіка платежів тут діє зобов'язання повернути всю суму з відсотками за встановленою ставкою. Згідно з повідомленням Пошти Росії, організація готова співпрацювати з будь-яким банком або мікрокредітной організацією, як в прийомі коштів на депозити та видачі на кредити, так і при проведенні грошових переказів. На названому вище сайті в ілюстраціях показані два аркуші: перший можна ідентифікувати як рекламу або інформаційний проспект «Міні-Позика Експрес».

У документі - опис позики «Пошта Мінізайм» без опису процентних ставок. На другій фотографії зазначений список сум, які організація надає в кредит, і сума, яку необхідно повернути через 7, 15 і 30 днів, проте немає логотипів або інших знаків, що ідентифікують одну з організацій. На першому проспекті можна побачити адреса сайту компанії «Міні-позик Експрес», але на момент написання замітки він не працював.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У вересні Сітібанк змінить тарифи за кредитками 27 серпня 2012 16:17 Сітібанк попередньо повідомив клієнтів про зміну тарифів по кредитним карткам, яке ... Більше

Кредитний інспектор в банку - робота, обов'язки У сучасній банківській практиці існує кілька найменувань професій кредитних ... Більше

Банк Москви уклав угоду про субсидування МСБ столиці з ГБУ ... Більше

Альфа банк відкрив сервіс з переказу грошових коштів на Одноклассниках Альфа банк впровадив сервіс з переказу грошових коштів на сайті Одноклассники.ru.Тепер користувачі соціальної мережі ... Більше

Погашення кредитів ОТП Банку - тепер і через салони МТС ОТП Банк оголосив про початок спільної роботи з сервісом "Золота Корона ... Більше

Популярне