Главная » Новини архів » Найпопулярніший серед продуктів УБРіР кредит Відкритий тепер можна оформити під 14 відсотків річних


Найпопулярніший серед продуктів УБРіР кредит "Відкритий" тепер можна оформити під 14 відсотків річних

1 липня 2012 20:00

Уральський банк реконструкції та розвитку змінив умови погашення кредитного продукту «Відкритий». За інформацією прес-служби УБРіР, тепер ставки за цим кредитом стали нижче, а сам кредит (до слова сказати, один з найпопулярніших в кредитній лінійці банку), відповідно, доступніше. Завдяки внесеним змінам, «Відкритий» можна оформити за ставкою від 14% річних.

Мова в даному випадку йде про позику до 1 млн рублів максимум (мінімум становить 50 тис. рублів), який можна взяти в УБРІРе на строк до семи років.

  Що стосується відсоткової ставки, то тут є один нюанс: якщо нижня її планка після внесених змін, як і було заявлено Банком, становить 14%, то верхня може досягти і 30,99% річних - тут все залежить виключно від того, як Банк оцінить кредитоспроможність потенційного позичальника.

Але при цьому, до речі, на отримання коштів банку може претендувати навіть клієнт у віці від 60 до 65 років, але тільки в тому випадку, якщо додатково оформить один з двох пакетів банківських послуг - небудь «Гарантований», або «Універсальний». Сам споживчий кредит при цьому (для всіх категорій) оформляється на колишніх умовах: для нього не потрібно застави, потрібні тільки паспорт, один документ на вибір і довідка про доходи (при цьому, що цікаво, позичальникам у Кірові і Єкатеринбурзі другий документ не буде потрібно) . Ще один нюанс (приємний) полягає в наступному: як інформує прес-служба Уральського банку реконструкції та розвитку, для клієнтів Свердловської і Челябінської областей, республіки Башкортостан, а також Білгорода, Воронежа, Кірова, Оренбурга, Пермі, Саратова, Іжевська, Краснодара, Нижньовартовська і Новосибірська аж до 19 липня все ще діє акція «Кредит за 8%?

Реально! ». Суть акції: клієнт, оформлюючи у зазначені терміни кредит «Відкритий», стає учасником розіграшу низької ставки. Банк такі розіграші проводив кожні де тижні з моменту початку акції (в цілому виходить п'ять разів), так що на сьогоднішній день число щасливчиків, які отримали нереально низьку процентну ставку по кредиту (ті самі 8%) перевищило 246.

Тим не менше, шанси ще є: 7 липня і 21 липня цього року будуть проведені заключні розіграші, в ході яких випадковим чином визначаться «восьмивідсотковий переможці».

Проводитися розіграш буде в головному офісі УБРіР, про своїй удачі переможці дізнаються по телефону, а переоформити кредитний договір зможуть в офісі банку в своєму місті.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Факторинг від Банку «Першотравневий» - послуги факторингу в Росії Банк ... Більше

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

Шахрайство по кредитах юридичних осіб: чого побоюватися, як уникнути? Там, ... Більше

Юніаструм Банк кредит готівкою - програма «Доступний кредит готівкою» 12 серпня 2012 0:00 Юніаструм Банк запустив ... Більше

Промсвязьбанк: в 2012 році кредитний портфель активно збільшувався в обсягах 19 березня 2012 14:24 Промсвязьбанк ... Більше

Популярне