Главная » Новини архів » Кредити споживчі - Связь-Банк видає великий кредит


Кредити споживчі - Связь-Банк видає великий кредит

Кредити споживчі - Связь-Банк видає великий кредит

4 квітня 2012 0:00

«Великий кредит на будь-які цілі» - нова створена Зв'язок-Банком програма споживчого кредитування. Кредит по даній програмі видається як з підтвердженням доходів, так і без нього. Максимальна сума кредиту за даною програмою може становити від 400 тисяч до 30 мільйонів рублів.

Термін кредитування за даною програмою обмежується 15 роками. Мінімальний термін кредиту - 3 роки.

При цьому процентна ставка залежить від наявності та вартості заставного майна, а також від факту підтвердження доходів. Цікаво, що на сайті Зв'язок-Банку мети кредиту таки зазначені: згідно тексту, основні цілі кредитування - ремонт або невіддільні поліпшення передається в заставу нерухомості. Так, якщо доходи не підтверджені, то кредит буде надано під будь-яку заставу, а процентна ставка за даним кредитом складе 14% річних.

Якщо доходи позичальника не підтверджені, то ставка буде залежати від вартості запропонованого для кредиту застави.

Так, процентна ставка по кредиту в 15% річних встановлюється для позичальників, які планують отримати кредит при заставі вартістю від 20 мільйонів рублів (це пропозиція діє для жителів Москви, Московської області, а також Санкт-Петербурга і області). Для решти суб'єктів Російської Федерації вартість предмета застави може складати від 10 мільйонів рублів. Процентна ставка за кредитом в 16% річних надається, відповідно, для тих позичальників, які готові надати в заставу майно вартістю до 20 мільйонів рублів, якщо позичальник живе в Москві, Санкт-Петербурзі та їх областях, і для позичальників, що надають в заставу майно вартістю до 10 мільйонів в інших регіонах.

Для даного споживчого кредиту в заставу приймається в основному нерухомість: квартири в багатоквартирних будинках, житлові будинки і таунхауси, нежитлові приміщення в багатоквартирних будинках. Крім того, якщо позичальник не вказує інформацію про свої доходи, то необхідно надати банку документ, в якому зазначено, що даний об'єкт нерухомості був придбаний позичальником в результаті оплатній угоди. Крім того, для отримання даного споживчого кредиту можна залучати созаемщиков - всього позичальник може залучити за кредитом до трьох созаемщиков, до трьох фізичних осіб, які не обов'язково можуть бути родичами одержує кредит особи.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

З 1 по 31 серпня Райффайзенбанк оформляє іпотеку під знижену на ... Більше

МТС-Банк розраховує до кінця року збільшити кредитний портфель з пластикових карт до 5,5 ... Більше

Банк "Експрес-кредит": 20 років досвіду У цьому році банк «Експрес-кредит» провів рестайлінг, ... Більше

Іпотека для молодої сім'ї Іпотека ... Це слово зараз у всіх ... Більше

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Популярне