Главная » Новини архів » Кредити на ремонт видає Східний Експрес Банк


Кредити на ремонт видає Східний Експрес Банк

Кредити на ремонт видає Східний Експрес Банк

9 травня 2012 0:00

Кредити на ремонт почав видавати Східний Експрес Банк. Кредитна організація підвищила максимальну суму по даній програмі. Кредит по програмі «Євроремонт» видається фізичним особам під ставку від 16% річних.

Кредит по програмі «Євроремонт» від Східного Експрес Банку надається тепер на суму до 750 тисяч рублів. По іншим умовам кредит залишився таким же.

Так, процентна ставка за даним споживчому кредиту і раніше від 16 до 18% річних. Термін кредитування - від року до п'яти років. Процентна ставка по даному кредитній програмі залежить від суми виданих позичальнику коштів.

При сумі кредиту від мінімальних 100 до 300 тисяч рублів процентна ставка становить 18% річних. Від 300 тисяч до 500 - ставка складає 17% річних. Якщо кредит надається на суму від 500 до 750 тисяч рублів, ставка по ньому буде мінімальною: 16%.

Мінімальна сума кредиту - 100 тисяч рублів. Це кредит без застави та поручительств, проте можливо добровільне страхування кредиту. Якщо позичальник відмовляється страхувати кредит, процентна ставка буде збільшена до максимуму.

Але зі страхуванням до витрат позичальника додадуться 0,4% річних щомісячних платежів. При цьому діють комісії. Комісія за видачу кредиту становить 1,5% суми кредиту.

Також на кредит поширюється комісія за зняття готівки банкоматах і касах сторонніх банків - вона становить 3,5% від видаваної позичальникові суми коштів.

Крім того, позичальник зобов'язаний буде заплатити банку 1500 рублів за випуск платіжної картки.

Крім процентних комісій у банку діє комісія на приймання готівкових грошових коштів для оплати кредиту через касу кредитної організації. Якщо платіж здійснюється через касу банку, платіж складе 110 рублів. Безготівкове погашення буде коштувати 10 рублів плюс комісію стороннього банку, через який буде здійснюватись платіж.

За формою надання даний кредит нагадує експрес-кредитування: рішення по видачі кредиту приймається за 30 хвилин, а з документів позичальник повинен надати тільки паспорт і один з трьох наступних документів. Це може бути свідоцтво реєстрації права власності, довідка про повну виплату паю або договір купівлі-продажу на ремонтоване житло, договір участі в пайовому будівництві, договір про інвестування коштів в ремонтовані приміщення, членська комісія ГСК або ордер або інший аналогічний документ, в якому зазначено, що позичальник є власником ремонтованого житла або живе там. Кредити на ремонт, крім Східного Експрес Банку, видають і інші кредитні організації.

Так, його видають російська «дочка» французького банку Сосьєте Женераль: «Банк Сосьете Женераль Схід», «Ренесанс Кредит», банк «DeltaCredit».


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Військовослужбовці Балтійського флоту за три роки взяли в іпотеку майже 700 квартир 29 березня 2012 16:49 Калінінградський філія ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Новий автокредит почав видавати банк «Санкт-Петербург» 22 серпня 2012 0:00 Банк «Санкт-Петербург» розпочав надання нового автокредиту за програмою «Легка покупка» зі ... Більше

Суть іпотеки - які є види іпотеки, види майна можуть бути предметом ... Більше

Росгосстрах БАНК вигідно змінив умови програми автокредитування 3 липня 2012 22:19 ... Більше

Популярне