Главная » Новини архів » Фінам ввів нові тарифні плани


Фінам ввів нові тарифні плани

Фінам ввів нові тарифні плани

Кредитування з використанням банківських карт росте в Росії швидкими темпами, і банки прагнуть підвищити інтерес клієнтів до своїх пропозицій, пропонуючи все нові продукти.

Так, Банк ФІНАМ запропонував клієнтам два нових тарифних плани по кредитних картах. Це кредитна карта "Класична" і кредитна карта "Просто гроші".

Кредитна картка "Просто гроші" - це карта MasterCard Standard з поновлюваним кредитним лімітом до 100000 крб. Пільговий період для погашення заборгованості за цим тарифного плану не передбачений. Вартість річного обслуговування картки становить 280 руб.

Мінімальний щомісячний платіж - 10% від заборгованості плюс відсотки. Процентна ставка - в діапазоні від 17% до 35% річних. Розмір відсоткової ставки визначається банком індивідуально для кожного позичальника при розгляді заявки.

Комісія за видачу готівки в рахунок позикових коштів становить 3.5% від суми в "своїх" банкоматах, 4% - в банкоматах інших банків.

Кредитна картка "Класична" - це карта MasterCard Standard або Gold з пільговим періодом кредитування до 55 днів. Вартість річного обслуговування картки становить 480 руб. для MasterCard Standard і 980 руб. для MasterCard Gold. Максимальний кредитний ліміт по "Класичною" карті - 300000 руб.

Процентна ставка встановлюється банком індивідуально від 25% до 39% річних. Видача позикових коштів у банкоматах ЗАТ "Банк ФІНАМ" - з комісією 2.5% по карті Standard, 1.5% за карткою Gold. Комісія за видачу готівки в банкоматах інших банків становить 5% від суми, мінімум 200 руб.

Картки MasterCard Gold беруть участь у програмі привілеїв MasterCard ВИБРАНЕ. У програму входять спеціальні пропозиції та знижки від магазинів-партнерів MasterCard, запрошення на закриті покази нових колекцій, розпродажі і різні заходи.

Карти "Просто гроші" і "Класична" можна замовити онлайн на офіційному сайті Банку ФІНАМ. Крім звичайних кредитних карт, банк пропонує також "брокерські" кредитні карти з можливістю торгівлі на фондовому ринку РФ і дебетові карти без кредитної лінії.

Також, за інформацією РБК daily, банк Ренесанс Кредит домовився з компанією "Евросеть" про надання кредитних ліній власникам карт "Кукурудза". У Краснодарському краї вже запущено пілотний проект, до кінця року банк планує охопити всі регіони. Це буде повноцінна кредитна картка з лімітом до 100000 крб. і пільговим періодом до 55 днів.

Ренесанс Кредит буде першим банком, який запропонував власникам "Кукурудзи" кредитну лінію з безвідсотковим періодом кредитування. Пропозиції інших банків обмежені разовими кредитами, які, по суті, є звичайні кредити готівкою. При реалізації нового проекту "Евросеть" буде отримувати комісійні від прибутку банку, а Ренесанс Кредит отримає готовий канал продажів: на даний момент картами "Кукурудза" вже користується близько 5 млн. чоловік.

Відкрити карту "Кукурудза" можна в будь-якому салоні "Евросети". Карта неіменна, однак для відкриття кредитної лінії клієнту потрібно пройти звичайну процедуру: подати заявку на кредит, надати необхідні документи, дочекатися рішення банку. У разі відмови власник картки може використовувати її як звичайну дебетову картку.

Схожий продукт пропонує МТС-Банк. Карта МТС-Гроші відкривається в салонах стільникового зв'язку МТС і видається власникові у момент звернення. При цьому власник картки може оформити заявку на надання поновлюваної кредитної лінії.

Як і "Кукурудза", карта "МТС-Гроші" може використовуватися, як звичайна розрахункова карта і бере участь в бонусної програмі рітейлера. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Виявлено тенденції ринку споживчого кредитування Національне Бюро Кредитних Історій (НБКИ), має інформацію від більш ніж ... Більше

Соціальна іпотека: що це і як отримати субсидію Соціальна іпотека - державна програма фінансової підтримки соціально не захищених громадян, спрямована на поліпшення житлових умов за ... Більше

Взяти кредит в 21 рік - корисні поради, як отримати перший кредит Раніше ... Більше

ТОП 10 найпопулярніших кобрендовою карт у росіян Прагнення залучити якомога більше клієнтів весь час підштовхує ... Більше

Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм, вимог до позичальників Треба відзначити, що Газпромбанк ... Більше

Популярне