Главная » Новини архів » Фінам ввів нові тарифні плани


Фінам ввів нові тарифні плани

Фінам ввів нові тарифні плани

Кредитування з використанням банківських карт росте в Росії швидкими темпами, і банки прагнуть підвищити інтерес клієнтів до своїх пропозицій, пропонуючи все нові продукти.

Так, Банк ФІНАМ запропонував клієнтам два нових тарифних плани по кредитних картах. Це кредитна карта "Класична" і кредитна карта "Просто гроші".

Кредитна картка "Просто гроші" - це карта MasterCard Standard з поновлюваним кредитним лімітом до 100000 крб. Пільговий період для погашення заборгованості за цим тарифного плану не передбачений. Вартість річного обслуговування картки становить 280 руб.

Мінімальний щомісячний платіж - 10% від заборгованості плюс відсотки. Процентна ставка - в діапазоні від 17% до 35% річних. Розмір відсоткової ставки визначається банком індивідуально для кожного позичальника при розгляді заявки.

Комісія за видачу готівки в рахунок позикових коштів становить 3.5% від суми в "своїх" банкоматах, 4% - в банкоматах інших банків.

Кредитна картка "Класична" - це карта MasterCard Standard або Gold з пільговим періодом кредитування до 55 днів. Вартість річного обслуговування картки становить 480 руб. для MasterCard Standard і 980 руб. для MasterCard Gold. Максимальний кредитний ліміт по "Класичною" карті - 300000 руб.

Процентна ставка встановлюється банком індивідуально від 25% до 39% річних. Видача позикових коштів у банкоматах ЗАТ "Банк ФІНАМ" - з комісією 2.5% по карті Standard, 1.5% за карткою Gold. Комісія за видачу готівки в банкоматах інших банків становить 5% від суми, мінімум 200 руб.

Картки MasterCard Gold беруть участь у програмі привілеїв MasterCard ВИБРАНЕ. У програму входять спеціальні пропозиції та знижки від магазинів-партнерів MasterCard, запрошення на закриті покази нових колекцій, розпродажі і різні заходи.

Карти "Просто гроші" і "Класична" можна замовити онлайн на офіційному сайті Банку ФІНАМ. Крім звичайних кредитних карт, банк пропонує також "брокерські" кредитні карти з можливістю торгівлі на фондовому ринку РФ і дебетові карти без кредитної лінії.

Також, за інформацією РБК daily, банк Ренесанс Кредит домовився з компанією "Евросеть" про надання кредитних ліній власникам карт "Кукурудза". У Краснодарському краї вже запущено пілотний проект, до кінця року банк планує охопити всі регіони. Це буде повноцінна кредитна картка з лімітом до 100000 крб. і пільговим періодом до 55 днів.

Ренесанс Кредит буде першим банком, який запропонував власникам "Кукурудзи" кредитну лінію з безвідсотковим періодом кредитування. Пропозиції інших банків обмежені разовими кредитами, які, по суті, є звичайні кредити готівкою. При реалізації нового проекту "Евросеть" буде отримувати комісійні від прибутку банку, а Ренесанс Кредит отримає готовий канал продажів: на даний момент картами "Кукурудза" вже користується близько 5 млн. чоловік.

Відкрити карту "Кукурудза" можна в будь-якому салоні "Евросети". Карта неіменна, однак для відкриття кредитної лінії клієнту потрібно пройти звичайну процедуру: подати заявку на кредит, надати необхідні документи, дочекатися рішення банку. У разі відмови власник картки може використовувати її як звичайну дебетову картку.

Схожий продукт пропонує МТС-Банк. Карта МТС-Гроші відкривається в салонах стільникового зв'язку МТС і видається власникові у момент звернення. При цьому власник картки може оформити заявку на надання поновлюваної кредитної лінії.

Як і "Кукурудза", карта "МТС-Гроші" може використовуватися, як звичайна розрахункова карта і бере участь в бонусної програмі рітейлера. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

64% операцій в інтернет-банку КРЕДИТ ЄВРОПА припадає на оплату ... Більше

Шахрайство із пластиковими картами.Як захистити свої гроші? Пластикові картки, як платіжний інструмент, постійно вдосконалюються, розширюється сфера їх застосування, зростає кількість надаваних послуг ... Більше

Кредитні рейтинги банків і рейтингові агентства - рейтинг банків Росії, України - Moody, Fitch, Standard Poors Для того, щоб ... Більше

Кредитна карта Альфа-Банку - як оформити, умови одержання чоловічої карти і Космополітен Кредитною картою сьогодні ... Більше

Умови автокредиту, автокредит в салоні - умови отримання автокредиту у дилерів АвАвтомобіль в наш час перестав ... Більше

Популярне