Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Перм - кредити вклади в АКБ Перм


Банк Перм - кредити, вклади в АКБ Перм

Банк Перм - кредити вклади в АКБ Перм

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Перм »було внесено Центробанком в Книгу держреєстрації 20.11.1990 р. Ліцензія на здійснення банківських операцій, а також на залучення у внески коштів фізичних осіб в рублях і іноземній валюті отримана 03.02.2003 р. АКБ« Перм »емітує і приймає для вчинення операцій власні карти системи Optimum Card (карбованцеві і валютні) для клієнтів - фізичних осіб, а також процентні та дисконтні векселі в інтересах клієнтів. Клієнтам АКБ «Перм» надає широкий спектр традиційних та інноваційних банківських послуг - від операцій з готівкою, розміщення грошових коштів і кредитування до системи дистанційного обслуговування «Банк-клієнт».

Крім цього, Банк надає клієнтам послугу «проектування» індивідуальних фінансових послуг виходячи з потреби конкретного клієнта, а також кредитування під заставу державних і недержавних цінних паперів. Клієнтам АКБ «Перм» доступні операції купівлі-продажу безготівкової валюти, операції за документарними акредитивами та неторгові операції з дорожніми чеками.

Банк є членом Уральської регіональної валютної біржі, Нижегородської Валютно-фондової біржі, Московської міжбанківської валютної біржі (ММВБ), а також асоційованим членом Санкт-Петербурзької валютної біржі. Клієнтам - юридичним особам АКБ «Перм» надає широкий спектр послуг, включаючи розрахунково-касове обслуговування, ведення зарплатних проектів, послуги валютного дилінгу, міжнародних грошових переказів та операцій з векселями (у тому числі випущених сторонніми емітентами), а також валютний контроль в рамках експортно -імпортних операцій. Завдяки системі інтернет-банкінгу рядом послуг АКБ «Перм» його клієнти можуть користуватися цілодобово.

Будучи одним з великих банків регіону, АКБ «Перм» пропонує клієнтам послуги власного процесинг-центру. Ряд торгових підприємств м. Перм має угоди з Банком, в рамках якого останній експлуатує і розвиває термінальну мережу в різних торгових точках міста (клієнтам пропонуються і «клубні карти»).

Завдяки розвитку цієї мережі АКБ «Перм» здійснює переведення низки підприємств-клієнтів на виплату працівникам зарплати через пластикові картки, проектуючи і створюючи так звані корпоративні системи (відкриті і замкнуті). Приватні клієнти АКБ «Перм» можуть відкрити в Банку депозит в рублях, доларах або євро (процентна ставка залежить від терміну та суми вкладу), а також вклад до запитання в кожній із зазначених валют. АКБ «Перм» є учасником Системи страхування вкладів.

За даними на 01.07.2009 р., АКБ «Перм» за розмірами чистих активів займає 529-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 504-е. При цьому в період з 01.01.2009 по 01.12.2009 р. обсяг валюти балансу Банку виріс на 26 млн руб., А власних коштів - на 21 млн руб.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Військова іпотека: іпотека для військовослужбовців у банку, купити квартиру по військовій іпотеці Житлова проблема залишається найбільш злободенною серед труднощів, які ставить перед людиною життя.У ... Більше

Суть іпотеки - які є види іпотеки, види майна можуть бути предметом ... Більше

Кредитна картка за годину Хвиля експрес-кредитів вже давно захлеснула всі магазини країни, починаючи з найбільших торгових центрів і переходячи потім на ... Більше

Де взяти кредит готівкою за паспортом - порівнюємо кредити без довідок Кредит ... Більше

Онлайн-обслуговування стало ще більш зручним і надійним В кінці березня - початку квітня банки буквально вибухнули нововведеннями ... Більше

Популярне