Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Москви відповів голодуючим позичальникам реструктуризацією


Банк Москви відповів голодуючим позичальникам реструктуризацією

Банк Москви відповів голодуючим позичальникам реструктуризацією

4 березня 2012 10:43

Банк Москви оголосив про поліпшення умов реструктуризації іпотечних кредитів, виданих в екзотичних валютах. Інформація про це з'явилася на офіційному сайті Банку 1 березня, а вже на наступний день федеральні інформаційні агентства (зокрема, Lenta.ru) повідомили про голодовку, яку почали іпотечні позичальники Банку Москви в одному зі столичних хостелів. Про це ЗМІ поінформував комітет позичальників, який в даному випадку представляє інтереси трьох тисяч сімей.

Всі вони в 2007-08 роках взяли участь у програмі іпотечного кредитування в японській ієні і швейцарському франку - на той момент Банк пропонував дуже вигідні умови для позичальників.

Зокрема, для того, щоб взяти кредит, не потрібні поручителі, а початковий внесок був мінімальний.

  Сьогодні, за даними комітету позичальників, ситуація змінилася кардинально і не на користь позичальників: курси ієни і франка зросли, відповідно, на 88% і 58%. Це не просто істотно збільшило заборгованість сімей, що взяли кредит на житло в цій валюті, але і призвело до того, що сума заборгованості на 40% перевищила ринкову вартість квартир. При цьому не можна сказати, що Банк не вжив жодних кроків для того, щоб змінити ситуацію на краще: у листопаді минулого року було оголошено про те, що Банк Москви починає реалізацію спеціальних програм рефінансування / реструктуризації скандальних кредитів, проте голодуючі позичальники оцінюють це рішення як « псевдольготное ».

  1 березня знову з'явилася інформація про те, що Банк Москви поліпшив умови рефінансування іпотечних кредитів.

Як сказано в офіційному прес-релізі, тепер «пільговий період по валютному кредиту встановлюється строком на 1 рік з моменту оформлення кредитної документації», а «при визначенні умов рефінансування / реструктуризації запроваджено пільговий механізм визначення розміру рублевого платежу, який би був у позичальника, якщо б кредит був узятий споконвічно в рублях ». Що стосується заяв про утиск прав і обмані, які роблять голодуючі позичальники Банку Москви, то, як вважає директор по іпотечному кредитуванню Банку Олег Пятлін, всі претензії виходять від якогось «радикального крила позичальників», багато з яких навіть не зверталися в банк для того, щоб обговорити наявні в банку варіанти врегулювання ситуації. Чомусь радикально налаштовані позичальники не говорять про те, що їм запропоновано три варіанти реструктуризації.

Вони дуже різні, але, в буквальному сенсі слова, революційні, тому що жоден з європейських банків, жоден з американських банків ніколи не робив нічого подібного до того, що зробив зараз Банк Москви, - цитує Lenta.ru заступника директора прес-служби Банку Олега Федорченко.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна картка за годину Хвиля експрес-кредитів вже давно захлеснула всі магазини країни, починаючи з найбільших торгових центрів і переходячи потім на ... Більше

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою На початку другої половини ... Більше

Кредитна історія - де отримати кредитну історію, як банки перевіряють історію На Занімаем.ру досить багато написано про те, ... Більше

Росенергобанк - опис банку, інформація про іпотеку, автокредити Росенергобанк утворений в 1992 році ... Більше

Споживчі кредити в ОТП Банку ОТП Банк входить в п'ятірку ... Більше

Популярне