Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних


Банк HSBC готовий видати позику на житло під 3,29% річних

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних

10 вересня 2012 11:28

Банк HSBC у Великобританії завершив оформлення безпрецедентно дешевої іпотеки, яку почав видавати буквально місяць тому. Як пише Avenue Finance, спочатку (це було десь у липні нинішнього року) кредитно-фінансова організація заявилася на ринок купівлі-продажу нерухомості «в борг» з іпотечним кредитом під 2,99% річних - ставка не просто низька, а, як кажуть , нижче нижньої межі. Само собою, подібна пропозиція викликала не тільки підвищений інтерес з боку потенційних позичальників Банку HSBC, але і швидку реакцію конкурентів кредитної організації - багато банків Великобританії ледь не миттєво пішли за прикладом HSBC.

Ситуація змінилася буквально через місяць: в останній декаді серпня банк закрив викликала неабиякий ажіотаж іпотечну програму, мотивувавши своє рішення тим, що бажаючих оформити іпотеку під «смішний» відсоток багато, а кошти, заплановані банком під цей проект, вже закінчилися. В якості альтернативи клієнтам запропоновано звернути увагу на іпотеку під 3,29% річних (тільки за видачу цієї позики доведеться заплатити комісію - 499 фунтів стерлінгів, що на півтори тисяч фунтів менше, ніж було потрібно при оформленні іпотечного позики під 2,99%). Як уточнює Avenue Finance, залучають британців, охочих придбати житло в іпотеку, та інші банки - низький відсоток встановили для своїх програм, наприклад, банк Santander і банк NatWest.

Також про можливість взяти дешевий іпотечний кредит оголосив і житлово-будівельний кооператив Leeds.

Він складає конкуренцію банкам з пропозицією житлової позики строком на п'ять років під 3,95% річних - за умови внесення первинного внеску в розмірі не менше 20%. Непоганий варіант іпотеки для молодої сім'ї (як, втім, і його різновиди - кредит на ті ж п'ять років, але під 4,49% - якщо в якості початкового внеску може бути внесено не більше 15% вартості житла, що купується, або ж під 5, 99% - якщо у позичальника вистачає власних коштів тільки на 5% початкового внеску).


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Хоум Кредит Банку - як оформити заявку, відгуки про кредитних програмах Хоум ... Більше

Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV): нові та вживані авто в кредит Банк Сосьете Женераль Схід у 2003 році, через десять років після ... Більше

Як часто росіян виручають кредитки Кредитна карта поки не стала для росіян звичним засобом оплати, проте ... Більше

Антикризові заходи уряду РФ, програма заходів Починаючи з вересня 2008 року, Урядом ... Більше

Іпотечний кредит - квартира в іпотеку, іпотечний кредит у ... Більше

Популярне