Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних


Банк HSBC готовий видати позику на житло під 3,29% річних

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних

10 вересня 2012 11:28

Банк HSBC у Великобританії завершив оформлення безпрецедентно дешевої іпотеки, яку почав видавати буквально місяць тому. Як пише Avenue Finance, спочатку (це було десь у липні нинішнього року) кредитно-фінансова організація заявилася на ринок купівлі-продажу нерухомості «в борг» з іпотечним кредитом під 2,99% річних - ставка не просто низька, а, як кажуть , нижче нижньої межі. Само собою, подібна пропозиція викликала не тільки підвищений інтерес з боку потенційних позичальників Банку HSBC, але і швидку реакцію конкурентів кредитної організації - багато банків Великобританії ледь не миттєво пішли за прикладом HSBC.

Ситуація змінилася буквально через місяць: в останній декаді серпня банк закрив викликала неабиякий ажіотаж іпотечну програму, мотивувавши своє рішення тим, що бажаючих оформити іпотеку під «смішний» відсоток багато, а кошти, заплановані банком під цей проект, вже закінчилися. В якості альтернативи клієнтам запропоновано звернути увагу на іпотеку під 3,29% річних (тільки за видачу цієї позики доведеться заплатити комісію - 499 фунтів стерлінгів, що на півтори тисяч фунтів менше, ніж було потрібно при оформленні іпотечного позики під 2,99%). Як уточнює Avenue Finance, залучають британців, охочих придбати житло в іпотеку, та інші банки - низький відсоток встановили для своїх програм, наприклад, банк Santander і банк NatWest.

Також про можливість взяти дешевий іпотечний кредит оголосив і житлово-будівельний кооператив Leeds.

Він складає конкуренцію банкам з пропозицією житлової позики строком на п'ять років під 3,95% річних - за умови внесення первинного внеску в розмірі не менше 20%. Непоганий варіант іпотеки для молодої сім'ї (як, втім, і його різновиди - кредит на ті ж п'ять років, але під 4,49% - якщо в якості початкового внеску може бути внесено не більше 15% вартості житла, що купується, або ж під 5, 99% - якщо у позичальника вистачає власних коштів тільки на 5% початкового внеску).


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Власні і позикові кошти - баланс, розумне співвідношення Приймаючи рішення брати кредит, ми повинні розуміти, що рано чи пізно ці кошти доведеться повернути, при чому ... Більше

Банк УРАЛСИБ (Уфа) Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Банк Лівобережний оновив умови кредиту на ... Більше

Банки активніше продають погані борги колекторам Колекторське агентство "Секвоя Кредит ... Більше

Іпотечний кредит на таунхауси в банку Петрокоммерц 6 жовтня 2012 0:00 Банк Петрокоммерц ... Більше

Неовзврат кредиту - відповідальність, чи є кримінальна відповідальність Як відомо, велика частина громадян Європи ... Більше

Популярне