Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Газбанку г Самара - кредити послуги банку


Банк Газбанку г Самара - кредити, послуги банку

Банк Газбанку г Самара - кредити послуги банку

Про банк

Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Газбанку »(Самара) було зареєстровано Центробанком 28.04.1993 р. Генеральну ліцензію на здійснення банківських операцій, а також ліцензію на розміщення дорогоцінних металів та залучення у внески коштів фізичних осіб Газбанку отримав 22.07.2002 р. В даний час Банк є учасником Системи страхування вкладів, емітує пластикові картки платіжної системи VISA International, MasterCard і DINERS CLUB, приймаючи для здійснення операцій також картки систем NCC, Union Card і Золота Корона. Сьогодні Газбанку входить в топ-5 учасників ринку фінансових послуг Поволжя, в рейтингу банків Самари поступаючись лише трьом лідерам.

Головний офіс Банку розташований у Самарі, там же знаходяться і 6 допофісов.

В інтересах клієнтів - юридичних осіб Газбанку здійснює розрахунково-касове обслуговування, кредитування (ряд кредитних продуктів), операції з цінними паперами, ведення зарплатних проектів, операції на товарному ринку, документарні операції, валютний контроль, торговельне фінансування і т.д.

Крім цього, корпоративні та приватні клієнти Банку можуть скористатися послугою розрахунків в китайських юанях. Завдяки системі дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» поруч послуг Газбанку приватні та корпоративні клієнти можуть користуватися 24 години на добу. Одним з важливих векторів роботи Газбанку є кредитування підприємств малого та середнього бізнесу: Банк є учасником Державної програми підтримки малого та середнього підприємництва, що реалізовується під егідою ВЕБ і Російського Банку Розвитку.

Газбанку є професійним учасником ринку цінних паперів, має відповідні ліцензії ФСФР Росії. Приватні клієнти Газбанку можуть вчинити валютообмінні операції, отримати іпотечний кредит (Банк пропонує лінійку з 7 кредитних продуктів, у тому числі один видається в доларах США) або автокредит (на придбання автомобіля, катера, гідроцикла і т.д.), а також нецільової споживчий кредит.

Серед інших кредитних продуктів Банку - «Кредит під майбутню зарплату» та під заставу акцій ВАТ «Газпром». Крім цього, приватні клієнти Газбанку мають можливість вибирати з 7 депозитів (в рублях, доларах, євро або мультивалютний), здійснити грошовий переказ, орендувати банківський сейф, відкрити металевий рахунок і т.д. До послуг клієнтів Газбанку - унікальна Служба добрих звісток, що дозволяє оперативно отримати інформацію про тарифи та послуги Банку.

Згідно прийнятій політиці співробітники Служби не тільки приймають дзвінки клієнтів, але і передзвонюють на їх прохання. За допомогою фахівців Служби добрих звісток можна заблокувати втрачену банківську карту, оплатити комунальні послуги, провести розрахунок за кредитом і т.д.

За даними на 01.07.2009 р., за розміром нетто-активів Газбанку займає 98-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізосіб - 60-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Хоум Кредит оформляє кредитні карти миттєвої видачі для клієнтів і не клієнтів 10 липня 2012 23:39 ... Більше

Кредитний скоринг - кредитні ризики, скоринг фізичних осіб Кредитний ризик являє собою основний банківський ризик, управління яким є ключовим чинником, що ... Більше

Банк Російський Стандарт - кредитні карти, карта банку Російський Стандарт Приймаючи рішення ... Більше

З НОМОС-БАНКом у Лондон за тисячу рублів! Влітку 2012, напередодні Олімпійських ігор ... Більше

Міраф Банк іпотека - ставки по іпотечних кредитах знизилися 12 серпня 2012 0:00 ... Більше

Популярне