Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Газбанку г Самара - кредити послуги банку


Банк Газбанку г Самара - кредити, послуги банку

Банк Газбанку г Самара - кредити послуги банку

Про банк

Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Газбанку »(Самара) було зареєстровано Центробанком 28.04.1993 р. Генеральну ліцензію на здійснення банківських операцій, а також ліцензію на розміщення дорогоцінних металів та залучення у внески коштів фізичних осіб Газбанку отримав 22.07.2002 р. В даний час Банк є учасником Системи страхування вкладів, емітує пластикові картки платіжної системи VISA International, MasterCard і DINERS CLUB, приймаючи для здійснення операцій також картки систем NCC, Union Card і Золота Корона. Сьогодні Газбанку входить в топ-5 учасників ринку фінансових послуг Поволжя, в рейтингу банків Самари поступаючись лише трьом лідерам.

Головний офіс Банку розташований у Самарі, там же знаходяться і 6 допофісов.

В інтересах клієнтів - юридичних осіб Газбанку здійснює розрахунково-касове обслуговування, кредитування (ряд кредитних продуктів), операції з цінними паперами, ведення зарплатних проектів, операції на товарному ринку, документарні операції, валютний контроль, торговельне фінансування і т.д.

Крім цього, корпоративні та приватні клієнти Банку можуть скористатися послугою розрахунків в китайських юанях. Завдяки системі дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» поруч послуг Газбанку приватні та корпоративні клієнти можуть користуватися 24 години на добу. Одним з важливих векторів роботи Газбанку є кредитування підприємств малого та середнього бізнесу: Банк є учасником Державної програми підтримки малого та середнього підприємництва, що реалізовується під егідою ВЕБ і Російського Банку Розвитку.

Газбанку є професійним учасником ринку цінних паперів, має відповідні ліцензії ФСФР Росії. Приватні клієнти Газбанку можуть вчинити валютообмінні операції, отримати іпотечний кредит (Банк пропонує лінійку з 7 кредитних продуктів, у тому числі один видається в доларах США) або автокредит (на придбання автомобіля, катера, гідроцикла і т.д.), а також нецільової споживчий кредит.

Серед інших кредитних продуктів Банку - «Кредит під майбутню зарплату» та під заставу акцій ВАТ «Газпром». Крім цього, приватні клієнти Газбанку мають можливість вибирати з 7 депозитів (в рублях, доларах, євро або мультивалютний), здійснити грошовий переказ, орендувати банківський сейф, відкрити металевий рахунок і т.д. До послуг клієнтів Газбанку - унікальна Служба добрих звісток, що дозволяє оперативно отримати інформацію про тарифи та послуги Банку.

Згідно прийнятій політиці співробітники Служби не тільки приймають дзвінки клієнтів, але і передзвонюють на їх прохання. За допомогою фахівців Служби добрих звісток можна заблокувати втрачену банківську карту, оплатити комунальні послуги, провести розрахунок за кредитом і т.д.

За даними на 01.07.2009 р., за розміром нетто-активів Газбанку займає 98-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізосіб - 60-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа банк відкрив сервіс з переказу грошових коштів на Одноклассниках Альфа банк впровадив сервіс з переказу грошових коштів на сайті Одноклассники.ru.Тепер користувачі соціальної мережі ... Більше

Банк Хоум Кредит оновив пропозиції по дебетових картках Банк Хоум Кредит представив нову, оновлену лінійку дебетових карт.Тепер ... Більше

Кредити в торгових точках від НБ «ТРАСТ» НБ «ТРАСТ» оформляє кредити в торгових точках в 60 ... Більше

Хоум Кредит, Россельхозбанк Ощадбанк і ВТБ24 оголосили про готовність ... Більше

Кредит Європа Груп реєструє новий банк Кредит Європа Груп і Оней Банк Акорд оголосили про початок реєстрації спільного банку в Росії.Планується, що спільний ... Більше

Популярне