Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці


Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці

22 липня 2012 23:24

АКБ Експрес-кредит отримав акредитацію Агентства з іпотечного житлового кредитування. Тепер Банк може виступати як сервісний агент. Мова в даному випадку йде про участь кредитної організації в ролі сервісного агента в програмі АИЖК по довгостроковому житловому іпотечному кредитуванню.

Рішення про акредитацію Експрес-банку агентство прийняло в кінці червня. У рамках прийнятого рішення АКБ Експрес-кредит намір вже найближчим часом зайнятися видачею іпотечних позик у відповідності зі стандартами, встановленими АІЖК.

У Банку впевнені: отримана акредитація дозволить зробити програми іпотечного кредитування більш доступними для клієнтів - саме таку думку висловив в офіційному прес-релізі виконавчий директор ЗАТ АКБ Експрес-кредит Денис Ремізов. Він уточнює: головна привабливість іпотеки «за правилами АІЖК» - тривалість максимального терміну, на який можна оформити позику (до тридцяти років) і одночасно низькі ставки. Г-н Ремізов впевнений: завдяки АІЖК, Експрес-банк зможе розширити вже наявну лінійку довгострокових кредитних продуктів.

Цікаво, що буквально через пару тижнів після того, як була отримана акредитація АІЖК, Експрес-кредит оголосив про запуск нової програми іпотечного кредитування.

Мова в даному випадку йде про продукт під назвою «Експрес-новобудова», який розрахований, головним чином, на тих «фізиків», які хочуть обзавестися житлом на первинному ринку. У прес-службі кредитної організації уточнюють: за умовами нового кредитного продукту позичальник може взяти в банку мінімум 300 тис. рублів, а максимум - 8 млн. крб. при цьому термін кредитування варіюється від 3 років до 30 років. Що стосується відсотків, то ставка річних може бути оцінена як гнучка: якщо потенційний позичальник готовий виплатити в якості первинного внеску 41% від вартості житла, що купується і більше, з нього будуть брати 14% річних.

Якщо початковий внесок складе якусь суму в проміжку між 20% і 40,99% - ставка річних буде дорівнювати 15% (13% - після того, як позичальник офіційно підтвердить факт вступу в право власності і зареєструє на користь Банку заставу).


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

УБРіР знизив ставки по кредиту «Хвилинне справа» 30 березня 2012 7:41 Уральський банк реконструкції та розвитку ... Більше

З картами Visa на тижневий шопінг в Мілан! Щороку журнал Glamour дарує своїм читачкам прекрасну можливість випробувати на практиці уроки стилю, отримані в весняних номерах.У ... Більше

Які документи потрібні для іпотеки - перелік документів для оформлення, ... Більше

ЮніКредит Банк випускає нову кобрендовою карту ЮніКредит Банк оголосив про ... Більше

Нордеа Банк дозволив купувати в кредит дачні будиночки 5 липня 2012 10:54 Нордеа Банк слідом ... Більше

Популярне