Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці


Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці

22 липня 2012 23:24

АКБ Експрес-кредит отримав акредитацію Агентства з іпотечного житлового кредитування. Тепер Банк може виступати як сервісний агент. Мова в даному випадку йде про участь кредитної організації в ролі сервісного агента в програмі АИЖК по довгостроковому житловому іпотечному кредитуванню.

Рішення про акредитацію Експрес-банку агентство прийняло в кінці червня. У рамках прийнятого рішення АКБ Експрес-кредит намір вже найближчим часом зайнятися видачею іпотечних позик у відповідності зі стандартами, встановленими АІЖК.

У Банку впевнені: отримана акредитація дозволить зробити програми іпотечного кредитування більш доступними для клієнтів - саме таку думку висловив в офіційному прес-релізі виконавчий директор ЗАТ АКБ Експрес-кредит Денис Ремізов. Він уточнює: головна привабливість іпотеки «за правилами АІЖК» - тривалість максимального терміну, на який можна оформити позику (до тридцяти років) і одночасно низькі ставки. Г-н Ремізов впевнений: завдяки АІЖК, Експрес-банк зможе розширити вже наявну лінійку довгострокових кредитних продуктів.

Цікаво, що буквально через пару тижнів після того, як була отримана акредитація АІЖК, Експрес-кредит оголосив про запуск нової програми іпотечного кредитування.

Мова в даному випадку йде про продукт під назвою «Експрес-новобудова», який розрахований, головним чином, на тих «фізиків», які хочуть обзавестися житлом на первинному ринку. У прес-службі кредитної організації уточнюють: за умовами нового кредитного продукту позичальник може взяти в банку мінімум 300 тис. рублів, а максимум - 8 млн. крб. при цьому термін кредитування варіюється від 3 років до 30 років. Що стосується відсотків, то ставка річних може бути оцінена як гнучка: якщо потенційний позичальник готовий виплатити в якості первинного внеску 41% від вартості житла, що купується і більше, з нього будуть брати 14% річних.

Якщо початковий внесок складе якусь суму в проміжку між 20% і 40,99% - ставка річних буде дорівнювати 15% (13% - після того, як позичальник офіційно підтвердить факт вступу в право власності і зареєструє на користь Банку заставу).


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні картки з 18, 19, 20 років і з ... Більше

Пакети послуг Абсолют Банку: послуги, мобільний банк, інтернет-банк Пакети послуг впевнено займають своє місце в різних галузях клієнтоорієнтованого ... Більше

Шахрайство із пластиковими картами.Як захистити свої гроші? Пластикові картки, як платіжний інструмент, постійно вдосконалюються, розширюється сфера їх застосування, зростає кількість надаваних послуг ... Більше

Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку 2 серпня 2012 0:00 Спільно з ЮніКредит Банком підприємства-партнери підготували масу пропозицій ... Більше

64% операцій в інтернет-банку КРЕДИТ ЄВРОПА припадає на оплату ... Більше

Популярне