Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Балтінвестбанк видає іпотеку без початкового внеску


Балтінвестбанк видає іпотеку без початкового внеску

Транскапіталбанк почав надавати іпотечний кредит по всій Росії

19 травня 2012 0:00

Іпотечні кредити без первісного внеску почав видавати Балтінвестбанк. Нова пропозиція банку поширюється на всі видавані їм програми іпотечного кредитування. Тепер за іпотечними кредитами Балтінвестбанка можна отримати нерухомість як на первинному, так і на вторинному ринку житла, не виплачуючи початковий внесок.

Для такого кредиту Балтінвестбанк буде вимагати додаткове забезпечення.

Першою частиною забезпечення буде наявний у позичальника об'єкт нерухомості або автомобіль.

За таких умов мінімальна ставка по іпотечному кредиту без початкового внеску становитиме 14,5% річних, якщо в якості застави виберуть нерухомість. Якщо заставою по іпотечному кредиту послужить автомобіль, процентна ставка по іпотеці буде вище - вона складе 15% річних. Термін кредитування в рамках цієї програми стандартний - від п'яти до двадцяти п'яти років.

На сьогоднішній день Балтінвестбанк надає іпотечні кредити з мінімальною процентною ставкою в 11% річних. Природно, в такому випадку іпотека надається з початковим внеском.

Розглянемо нижче іпотечні кредити Балтінвестбанка більш уважно. Перша програма іпотечного кредитування - «Готове житло», кредит на покупку нерухомості на вторинному ринку. Мінімальна процентна ставка в 11% річних діє для цього кредиту.

Вона можлива при первинному внеску від 50% вартості квартири, що купується і терміні кредитування до п'яти років. В інших випадках ставка зростає до 16% річних. Термін такого кредиту - також від 5 до 25 років.

Мінімальний розмір початкового вносить - 10%. При цьому іпотека надається на суму від 300 тисяч рублів до 12 мільйонів в Санкт-Петербурзі та Москві і до 8 мільйонів рублів у всіх інших регіонах. Також Балтінвестбанк надає іпотечні кредити на придбання Жиль на первинному ринку.

Тут мінімальна процентна ставка також становить 11% річних.

Але важливо відзначити, що ставка знижується після реєстрації прав власності на житло, що купується. Як і в попередньому випадку, мінімальна процентна ставка по кредиту на житло надається тільки при первинному внеску більше 50% вартості квартири і терміні кредитування до п'яти років, а також після реєстрації прав власності на квартиру (до них позичальник повинен платити кредит за ставкою 11,5 %). Мінімальна сума кредиту залишається такою ж, але змінюється максимальна для інших регіонів крім Москви і Санкт-Петербурга. У Росії максимальна сума по такому кредиту складає всього 4 мільйони рублів.

У Балтінвестбанка діє і третя програма іпотечного кредитування, такої на практиці не є - це нецільових споживчих кредитів Він відрізняється досить невисокою процентною ставкою - від 14,5% до 15,5% річних - і при цьому короткими термінами кредитування - від трьох років до десяти .

Сума такого споживчого кредиту - від 300 тисяч рублів до 6 мільйонів в столицях і до 4 мільйонів рублів в інших регіонах.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ВАТ Банк Зеніт г Сочі - кредити, послуги банку Про банк Товариство з обмеженою відповідальністю Банк Зеніт Сочі було ... Більше

Як оформити кредитну карту без довідок і чому це можливо Традиційно вважається, що для оформлення кредитної картки потрібно зібрати мало не купу паперів.Проте останнім часом ... Більше

Розвиток малого бізнесу в Росії, кредитування і розвиток бізнесу Історія капіталізму свідчить, що малий бізнес завжди був і залишається фундаментом благополуччя і матеріального ... Більше

Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «БистроБанк» (Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 2 квітня ... Більше

Зобов'язання поручителя - виконання зобов'язань по кредиту Хто такий поручитель?Які ... Більше

Популярне