Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Алтайенергобанк весь рік святкуватиме своє 20-річчя


Алтайенергобанк весь рік святкуватиме своє 20-річчя

Алтайенергобанк весь рік святкуватиме своє 20-річчя

21 березня 2012 15:29

Алтайенергобанк святкує свій двадцятий день народження. Розрахований свято на весь 2012 рік, а першим його офіційним заходом цілком можна вважати конкурс ідей з розробки емблеми 20-річчя. Він тривав без малого місяць - з 24 лютого по 21 березня, коли і було підбито підсумки конкурсу, а також оголошені імена переможців.

Як повідомляє начальник Управління маркетингу, реклами та PR банку Станіслав Смагін, за цей проміжок часу Алтайенергобанк отримав від своїх клієнтів і їх близьких близько чотирьохсот робіт.

  За словами голови ради директорів Алтайенергобанка Сергія Вострикова, особливе враження справили на нього та його колег дитячі малюнки, так як саме вони найкраще характеризують відношення до банку їх дорослих тат і мам.

  Незважаючи на дуже велику кількість конкурсних робіт, Алтайенергобанк прийняв рішення нагородити всіх учасників, хоча, звичайно, при цьому ніхто не відміняв трійку лідерів, до якої увійшли жителі різних російських міст. Їх нагорода - IPAD, IPHONE і IPOD відповідно. Для всіх інших в якості подарунків за участь підготовлені сувенірні набори: флеш-карти, фірмові ручки та блокноти, а також інноваційний міжбанківський продукт, який сьогодні найбільш активно просуває Алтайенергобанк - «Миттєві Гроші».

До речі, саме цей продукт став основою виступу голови правління Алтайенергобанка Андрія Співакова на минулому в Москві II Всеросійському банківському Форумі «Банки і страховики 2012: Як заробити максимум на спільних продуктах з мінімальними ризиками?». Зокрема, у своїй доповіді, тема якого була заявлена як: «В чому причина невдач продажів банківських продуктів через страхові компанії?», Він вказав на той факт, що міжбанківська федеральна програма «Миттєві Гроші» (зокрема, співпраця між банками, яке в її рамках здійснюється), крім іншого, ще й реально збільшує потік нових клієнтів в офіси страхових компаній - і це хороший спосіб поновлення співробітництва банків та страховиків.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оформлення кредиту не за місцем реєстрації У потенційних клієнтів нерідко виникає питання: ... Більше

Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій 9 квітня 2012 22:28 Абсолют Банк зробив ... Більше

Банк "Відродження" випустив карти для олімпійців 15 вересня чемпіони, призери, учасники та тренери олімпійських та ... Більше

Як отримати кредитну карту поштою Сучасні банки в силу жорсткої конкуренції між собою за клієнтів ... Більше

Освіта в іпотеку.АІЖК запускає новий продукт Агентство з іпотечного житлового кредитування буде видавати кредити ... Більше

Популярне