Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет


Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет

Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет

19 травня 2012 0:00

Альфа-Банк перестав приймати заявки на автокредит за програмою «Онлайн-автокредит», призначеної для зарплатних клієнтів банку. Заявка оформлялася на сайті кредитної організації клієнтами Альфа-Банку за даним видом проектів. Раніше, як повідомляє ряд інтернет-ЗМІ, у зарплатних клієнтів Альфа-Банку була можливість подати заявку на автокредит на сайті банку.

Програма була спеціально націлена на співробітників компаній-клієнтів Альфа-Банку та співробітників підприємств, що входять до консорціуму «Альфа-Груп». Тим не менш, скасування оформлення автокредиту на сайті зовсім не означає повне скасування роботи кредитної програми. Можливість отримати автокредит за вигідними відсотковими ставками досі існує у всіх співробітників партнерів або «зарплатних клієнтів» Альфа-Банку.

Найбільший російський приватний банк на сьогоднішній день відійшов від політики фіксованих ставок, визначаючи процентну ставку по автокредиту для кожного окремого позичальника. Так, за даними банку, сума автокредиту може складати від 4 тисяч до двохсот тисяч доларів США або аналогічної суми в рублях. Кредит на купівлю машини по такій сумі може бути наданий на термін від року до шести років.

При цьому мінімальний початковий внесок становить 10% вартості купованої в кредит машини.

Автокредит діє для будь-якого випадку покупки автомобіля в кредит. Будь то купівля нової машини в кредит, іномарки, вживаного авто - стандартний автокредит Альфа-Банку діє для всіх позичальників. Є у кредитної організації і другий варіант автокредитного програми.

Це програма «Універсальний», доступний в будь-якому відділенні Альфа-Банку в Росії.

Автокредит видається на суму від 112 тисяч до 700 тисяч рублів.

При цьому мінімальний первинний платіж по автокредиту становить 20% ціни купується в кредит автомобіля. Кредит видається на термін від року до п'яти років. Процентна ставка при цьому залежить від терміну кредитування - чим вище термін, тим вище і ставка.

Мінімальна процентна ставка при кредитуванні на рік становить 13,5%., А максимальна ставка діє при п'ятирічному кредиті - в такому випадку вона становить 16% річних.

Більш низькі ставки по автокредиту діють, якщо позичальник погодиться на комісію за обслуговування поточного кредитного рахунку. Іншими словами, якщо автокредит буде видаватися у формі кредитної лінії. У разі якщо кредит буде виданий разово, комісія по ньому складе всього 6 тисяч рублів.

При другому варіанті кредитування комісія буде щомісячної і буде вона становити 0,15% платежу за місяць.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Програма лояльності БистроБанка поширилася на вклади 21 серпня 2012 23:40 БистроБанк ... Більше

У вересні Сітібанк змінить тарифи за кредитками 27 серпня 2012 16:17 Сітібанк попередньо повідомив клієнтів про зміну тарифів по кредитним карткам, яке ... Більше

Подорожчання автокредитів - оцінка Pricewaterhouse Coopers на 2012 рік 20 січня 2012 0:00 Аналітики очікують зростання процентних ставок по автокредитах ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

Автокредити від Банку "Агропромкредит": програми, умови, можливості офіційного сайту Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» ... Більше

Популярне