Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Альфа-Банк пропонує клієнтам відпочинок у кредит


Альфа-Банк пропонує клієнтам відпочинок у кредит

Альфа-Банк пропонує клієнтам відпочинок у кредит

22 березня 2012 12:54

Альфа-Банк оприлюднив подробиці проекту «з прицілом» на літо: тепер можна взяти у розстрочку туристичний тур. Другий учасник проекту - туристична компанія TUI, на офіційному сайті якої вже можна ознайомитися з умовами розстрочки для забезпечення собі якісного відпускного відпочинку. Кредит на тури TUI оформляється «на місці придбання» якісного відпускного відпочинку - у будь-якому турагентстві TUI або на сайті цієї компанії (але в цьому випадку - лише з 26 березня).

Ніяких особливо специфічних вимог до потенційного відпускнику-позичальнику банк не пред'являє.

Головне, щоб було російське громадянство і постійне місце роботи (причому стаж потрібна просто смішний - всього лише не менше трьох місяців), але при цьому не було боргів за іншими кредитами (неважливо, в Альфа-Банку або десь ще).

Крім того, необхідні постійна реєстрація на російській території (це теж традиційне вимога будь-якого банку), а також дотримання вікового цензу: від 22 років для чоловіків і від 19 років - для жінок. Банк і туристичне агентство пропонують позичальникам два види тарифів, причому фінансові рамки в обох випадках однакові - від 5,4 тис. до 200 тис. рублів. Зате розрізняються інші умови.

Зокрема, безпроцентну розстрочку можна оформити на термін чотири місяці, при цьому буде потрібно початковий внесок мінімум 20%. Кредит банк готовий дати на строк від трьох і до вісімнадцяти місяців, причому початковий внесок в цьому випадку починається з 0% і немає комісії за дострокове погашення. Що стосується процентних ставок, то у випадку з розстрочкою мова йде про 14% (приємне доповнення - відсотки по кредиту відпускник фактично не платить, вони компенсуються туристичною компанією TUI допомогою знижки, яка надається на обраний туристом тур, а знижка ця якраз і дорівнює відсоткам за користування кредитом).

Якщо ж клієнт бере кредит, то йдеться про ставку в 25% річних. 


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток 26 січня 2012 0:00 Три нових ... Більше

Сбербанк Росії в г Новосибірськ - відділення, кредити, вклади, послуги, телефон Ощадбанк в Новосибірську представлений Сибірським банком Ощадбанку Російської Федерації, ... Більше

АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

АІЖК продовжує програму кредитування будівництва житла "Стимул" до 2015 року 6 червня 2012 15:45 Агентство іпотечного житлового кредитування не буде закривати в раніше заплановані ... Більше

Кредитна карта Хоум Кредит Банку - як оформити заявку, відгуки про кредитних програмах Хоум ... Більше

Популярне