Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу ФІМ Цільовий


АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу - ФІМ «Цільовий»

МСП Банк запустив нові кредити для малого та середнього бізнесу Маневр і Лізинг

30 липня 2012 21:31

АКІБАНК приступив до реалізації нового кредитного продукту. ФІМ «Цільовий» розроблений кредитною організацією у співпраці зі «старшим партнером» - МСП Банком - і орієнтований, природно, на компанії зі сфери малого і середнього бізнесу. Прес-служба АКІБАНКа уточнює: нова кредитна програма розроблена в рамках існуючого між двома фінансово-кредитними організаціями угоди, яка дає АКІБАНКу можливість брати участь у «профільної» програмою підтримки малого та середнього підприємництва.

Ця програма - пише прес-служба - орієнтована головним чином на такі підприємства і організації сфери МСБ, які готові використовувати банківські кошти для роботи на майбутнє свого бізнесу.

У перелік заохочувані таких чином напрямків входить, по-перше, діяльність з розширення виробництва, а також витрати на придбання і модернізацію основних засобів. Другий напрямок, фінансоване банками в рамках Програми, - ремонт інженерних комунікацій, потім йде впровадження нових технологій, інноваційна діяльність. Є й інші напрямки діяльності малого та середнього бізнесу, які внесені спеціалізуються на цій кредитній темі банками в список пріоритетних.

Що стосується ФІМ «Цільовий», який сьогодні пропонує своїм клієнтам АКІБАНК, то оформити його позичальник може на строк від одного року до п'яти років, причому ставка зберігається єдиної, незалежно від періоду кредитування, - 12,5% річних (позика оформляється в рублях ). Чи буде ця позика оформлений як одноразова виплата грошових коштів, або ж Банк відкриє кредитну лінію (непоновлювану) - вирішувати самому клієнтові. Бажаючим отримати кошти АКІБАНКа слід пам'ятати також і про те, що ФІМ «Цільовий» не відноситься до розряду «кредитів без довідок та поручителів» - Банк вимагає наявності забезпечення.

В якості застави по кредиту можуть бути використані будь ліквідні активи, причому в цій частині кредитна організація йде назустріч своєму позичальникові: організаціям МСБ дозволено надати неповне забезпечення за кредитом (75% від зобов'язань).


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Акцепт (Сибірський ФО) оформляє іпотеку на покупку котеджів 4 липня 2012 ... Більше

Ханти-Мансійський і Газпромбанк оголосили про спільну з Єкатеринбурзький забудовником акції 29 ... Більше

Нордеа банк іпотека - інтерв'ю про іпотечні програмах Нордеа В інтерв'ю порталу «Занімаем.Ру» ... Більше

Ханти-Мансійський банк кредитні карти Статус - кредитні карти Ютейр 16 вересня 2012 0:00 Ханти-Мансійський банк ... Більше

Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

Популярне