Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок


АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок

Банк Авангард розширив можливості транспортних карт

4 липня 2012 20:06

АКІБАНК (Москва) розмістив на своєму офіційному сайті результати порівняльного аналізу, проведеного порталом Сравні.ру. Згідно з опублікованими даними, співробітники порталу вивчили зміни, що відбулися в Москві з середньою ставкою річних за червень 2012 року. При цьому аналізу піддалися не всі кредити, а тільки ті, які на Сравні.ру визначили як найвигідніші кредити готівкою.

У прес-службі АКІБАНКа уточнюють: для того, щоб вибрати найдешевші позики, Сравні.ру використовував власний кредитний калькулятор.

Параметри, задані для відбору, виглядали таким чином: сума позики - 100 тис. рублів, застава відсутня, термін кредитування - 1 рік, обмежень по категоріям позичальників немає, регіон надання кредиту - Москва. З наведеного аналізу випливає, що така ставка виросла на 0,23%, тобто зараз, взявши 100 тис. позикових рублів на термін 12 місяців, позичальник в загальному виплатить відсоток в діапазоні від 5,8 до 9,4 тис. рублів. Прес-служба АКІБАНКа особливо загострює увагу на тому, що кредит «Універсальний», який кредитна організація з 17 травня і по 30 вересня включила в свою сезонну акцію зі зниження ставок, зайняв в двадцятці найбільш дешевих кредитів готівкою в Москві 13 місце.

Таким чином, «Універсальний» у рейтингу Сравні.ру піднявся на один пункт у порівнянні з результатами першого кварталу нинішнього року.

Кредит «Універсальний» від АКІБАНКа - це рублевий позику, яку можна оформити на строк від одного року до п'яти років (відсотки річних при цьому варіюються від 16% до 18%).

Мінімальна сума, яку готовий дати позичальникові банк, - 50 тис. рублів, максимум, на який реально претендувати, - півмільйона. При цьому для претендента на суму кредиту до 100 тис. рублів (саме такий розглядався порталом Сравні.ру в своєму огляді) буде потрібно один поручитель - не молодше 23 років, але й не пенсіонер (у тому числі і до моменту погашення кредиту) пропрацював на місці роботи, актуальному до моменту оформлення кредиту, не менше півроку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні картки банків, види кредитних карток «Виконай свої мрії», «Отримай те, що хочеш», «Здійснимо всі Ваші бажання» ... Більше

Банк Пріоритет г Самара - кредити, послуги банку Про банк Банк Пріоритет ... Більше

Автокредит без КАСКО, чи обов'язково КАСКО за автокредитом На ринку автокредитування з початку осені спостерігається деяке пожвавлення.Багато банків стали "розморожувати" свої програми автокредитування, ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування 9 серпня 2012 0:00 Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб.Позики ... Більше

Популярне