Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок


АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок

Банк Авангард розширив можливості транспортних карт

4 липня 2012 20:06

АКІБАНК (Москва) розмістив на своєму офіційному сайті результати порівняльного аналізу, проведеного порталом Сравні.ру. Згідно з опублікованими даними, співробітники порталу вивчили зміни, що відбулися в Москві з середньою ставкою річних за червень 2012 року. При цьому аналізу піддалися не всі кредити, а тільки ті, які на Сравні.ру визначили як найвигідніші кредити готівкою.

У прес-службі АКІБАНКа уточнюють: для того, щоб вибрати найдешевші позики, Сравні.ру використовував власний кредитний калькулятор.

Параметри, задані для відбору, виглядали таким чином: сума позики - 100 тис. рублів, застава відсутня, термін кредитування - 1 рік, обмежень по категоріям позичальників немає, регіон надання кредиту - Москва. З наведеного аналізу випливає, що така ставка виросла на 0,23%, тобто зараз, взявши 100 тис. позикових рублів на термін 12 місяців, позичальник в загальному виплатить відсоток в діапазоні від 5,8 до 9,4 тис. рублів. Прес-служба АКІБАНКа особливо загострює увагу на тому, що кредит «Універсальний», який кредитна організація з 17 травня і по 30 вересня включила в свою сезонну акцію зі зниження ставок, зайняв в двадцятці найбільш дешевих кредитів готівкою в Москві 13 місце.

Таким чином, «Універсальний» у рейтингу Сравні.ру піднявся на один пункт у порівнянні з результатами першого кварталу нинішнього року.

Кредит «Універсальний» від АКІБАНКа - це рублевий позику, яку можна оформити на строк від одного року до п'яти років (відсотки річних при цьому варіюються від 16% до 18%).

Мінімальна сума, яку готовий дати позичальникові банк, - 50 тис. рублів, максимум, на який реально претендувати, - півмільйона. При цьому для претендента на суму кредиту до 100 тис. рублів (саме такий розглядався порталом Сравні.ру в своєму огляді) буде потрібно один поручитель - не молодше 23 років, але й не пенсіонер (у тому числі і до моменту погашення кредиту) пропрацював на місці роботи, актуальному до моменту оформлення кредиту, не менше півроку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека банку Уралсиб - умови іпотеки на квартири, рефінанірованія кредиту Ми продовжуємо серію матеріалів, присвячених іпотечному кредитуванню у ... Більше

Банк "ФІНАМ" - оформити картку стало простіше! З 1 березня ... Більше

Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів 9 квітня 2012 20:57 Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також ... Більше

Договір позики між фізичними особами - складання договору Всі майнові відносини, як ... Більше

УБРіР знизив ставки по кредиту «Хвилинне справа» 30 березня 2012 7:41 Уральський банк реконструкції та розвитку ... Більше

Популярне