Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Акції банків по кредитних картах в квітні


Акції банків по кредитних картах в квітні

Акції банків по кредитних картах в квітні

На дворі крапель, а у нас квітневі акції банків по кредитних картах!

У квітні найбільше за всіх подарунків для своїх клієнтів приготував Сітібанк - на початку місяця банк проводить одразу кілька акцій:

 • З 20 березня по 15 квітня власники кредитних карт MasterCard можуть виграти квитки на розіграш кубка Ліги чемпіонів, який відбудеться 19 травня поточного року. Переможцю акції дістануться два квитки на історичний матч, переліт до Німеччини бізнес-класом авіакоманіей Lufthansa, трансфер і розміщення в готелі. Для участі необхідно зареєструватися на сайті банку і зробити покупки по карті MasterCard на загальну суму не менше 30 000 рублів.
 • З 27 березня по 5 квітня Сітібанк пропонує клієнтам, які проживають в Москві або Московської області, стати володарями двох квитків на концерт відомих бардів "Пісенна вершина". Для того щоб отримати квитки, необхідно в рамках дії акції оплачувати покупки карткою або знімати з неї готівку на загальну суму не менш 3000 рублів.
 • З 10 березня по 5 квітня 2012 здійснюючи покупки по кредитній карті Сітібанку на загальну суму від 1000 рублів можна виграти два квитки на передпрем'єрний показ фільму "Морський бій".
 • Оплачуючи покупки по карті Сітібанку в магазинах RIVER ISLAND, Levi's, lady & gentleman c 1 по 30 квітня можна отримати знижку - 10%, а в магазинах Peacocks і ESPIRIT - 15%.
 • Росбанк до 30 квітня 2012 запрошує всіх в політ у рамках спільної акції з авіакомпанією "Трансаеро". Для того щоб стати власником авіаквитків, необхідно здійснити якомога більше покупок по кредитній карті MasterCard "Трансаеро-Росбанк" на загальну суму не менше 10 000 рублів. Чим більше покупок, тим вищі шанси отримати приз!

  До 31 травня 2012 Джии Ваб банк проводить акцію "Задоволення від покупок - гроші в подарунок". Всі бажаючі взяти участь повинні пройти реєстрацію на сайті банку і зробити покупки по карті Visa Instant на суму понад 3000 рублів кожна. Переможці отримають 1000 рублів на рахунок діючих мобільних телефонів.

  Альфа-Банк продовжив акцію "100 днів без відсотків по кредитній карті Альфа-Банк!" до 30 червня 2012 року. З жовтня 2011 року до кінця червня поточного року в банку можна оформити кредитну карту з пільговим періодом до 100 днів. Умови пільгового кредитування в 100 днів поширюються лише на карти: MasterCard Standard, Visa Classic, Visa / MasterCard Gold, Visa / MasterCard Platinum.

  На зняття готівки дані умови не діють.

  До 31 травня 2012 року в банку також продовжується акція "Розжени весну!". Для участі необхідно подати заявку на сайті банку і оплачувати товари та послуги кредитною карткою MasterCard Альфа-Банку. Учасників чекають чудові призи: 65 електросамокатів, 15 скутерів та 2 автомобілі Skoda.

  Райффайзенбанк дарує весь квітень подарунки! Якщо ви вже є клієнтом банку, ви можете просто порекомендувати своїм друзям звернутися в Райффайзенбанк і отримати за це винагороду - 1000 рублів або цінний подарунок. Якщо ваш друг подасть заявку в банк по вашій рекомендації, він отримає кредит за зниженою ставкою 18.9% річних або зможе оформити кредитну картку зі знижкою 50% на річне обслуговування.

  Якщо ваш друг оформить некредитні продукт, ви разом отримаєте стильний парасольку в подарунок.

  До 30 квітня 2012 Росгосстрах банк спільно з компанією MasterCard проводять акцію, взявши участь в якій можна виграти один з 20 телевізорів або один з 45 наборів для барбекю. Для участі необхідно оплатити товари та послуги по кредитній карті Росгосстрах на суму не менше 500 рублів. Призи отримають ті учасники, які здійснять найбільш число транзакцій.

  Беріть участь і вигравайте! Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: кредитні карти акції банків
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  «Зі знаком якості» від Лівобережного - мінімум 150 тис. без застави 27 серпня 2012 16:01 Банк Лівобережний, оцінивши попит з боку малого і ... Більше

  Іпотека в Банку Москви - умови іпотечного кредитування Отже, ми продовжуємо серію статей, присвячених іпотечними програмами великих ... Більше

  Взяти кредит в 21 рік - корисні поради, як отримати перший кредит Раніше ... Більше

  Промсвязьбанк вирішив заощадити час позичальників - онлайн заявка на ... Більше

  Автокредит в банку Русфінанс - умови, спеціальні програми, кредити Форсаж й Відмінна можливість Вже досить багато написано ... Більше

  Популярне