Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Акції банків по кредитних картах в березні


Акції банків по кредитних картах в березні

Акції банків по кредитних картах в березні

До приходу весни банки оновили лінійку своїх продуктів і підготували для своїх клієнтів нові цікаві пропозиції. Це і програми лояльності, і знижки, і приємні весняні подарунки.

Ощадбанк пропонує участь в унікальній акції "Романтика", яка проводиться банком спільно з компанією Visa. Для того щоб стати учасником, необхідно з 14 лютого по 14 березня 2012 оплатити покупки по кредитній карті Visa Ощадбанку на найбільшу суму. Ті двадцять учасників акції, які витратять найбільшу кількість грошових коштів, отримають головний приз - романтичну подорож до Парижа на двох.

З 22 лютого по 11 березня банк проводить акцію "Даруйте більше подарунків!". Акція приурочена до дня захисників вітчизни і міжнародного жіночого свята. Кожен клієнт, який оформив в Ощадбанку кредитну карту або кредит готівкою, отримує сувенір.

До 2 березня включно діє спеціальна пропозиція від банку Тинькофф. Спільно з компанією «Групон» банк проводить акцію, в рамках якої людина, яка оформила кредитну карту Тинькофф Platinum, отримує тисячу рублів на рахунок в Групоне. Залишилося 2 дні, щоб встигнути заповнити заявку і заробити тисячу рублів і 200 бонусів від Групон.

Банк "Східний Експрес" продовжує видавати кредитні карти без відсотків. З 19 лютого 2012 клієнти банку, які мають позитивну кредитну історію, можуть оформити одну з кредитних карт: "Друга", "Персональна" або "Надійна", і користуватися кредитними коштами без сплати відсотків протягом 56 днів.

Для тих, хто хоче заощадити на процентній ставці, Банк пропонує взяти участь в акції "Вранці кредит дешевше", яка проводиться з 6 лютого по 31 травня поточного року. Для того, щоб отримати кредит з більш низькою процентною ставкою, достатньо подати заявку в ранкові години: з 9 до 12.00.

З 22 лютого по 31 березня 2012 Альфа банк і компанія Visa організовують акцію для любителів соціальної мережі Одноклассники. Всі відвідувачі сайту, вперше скоїли оплату в «Онлайн платежах» за допомогою картки Visa будь-якого банку, отримують в подарунок 20 бонусних балів - кайдани. Це бали, які можна витратити на соціальні ігри та віртуальні послуги в мережі.

Новим клієнтам банку "Кредит Європа" надається можливість виграти подарункові сертифікати, за якими можна отримати 20% знижки в магазинах Banana Republic, GAP, Mark & Spencer. Для участі в акції необхідно до 31 березня оформити і активувати кредитну карту CARD CREDIT. Акція проводиться в більше 30 містах Росії. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти акції банків
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Асоціація російських банків хоче внести банкрутів по роздрібних кредитах в "чорний список" 16 квітня 2012 11:32 Асоціація російських ... Більше

Материнський капітал для вирішення житлового питання Як використовувати материнський капітал?Чи можливо частково погасити кредит коштами материнського капіталу?Останнім часом ці питання задають все більше сімей, які ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

Економічна криза в Україні - причини, наслідки Якщо на початку осені ... Більше

Кредитні карти ОТП Банку: швидко, зручно, надійно Олена Леванкова, начальник управління карткових та ощадних продуктів ОТП Банку, відповідає на питання кореспондента ... Більше

Популярне