Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Акції банків по кредитних картах в березні


Акції банків по кредитних картах в березні

Акції банків по кредитних картах в березні

До приходу весни банки оновили лінійку своїх продуктів і підготували для своїх клієнтів нові цікаві пропозиції. Це і програми лояльності, і знижки, і приємні весняні подарунки.

Ощадбанк пропонує участь в унікальній акції "Романтика", яка проводиться банком спільно з компанією Visa. Для того щоб стати учасником, необхідно з 14 лютого по 14 березня 2012 оплатити покупки по кредитній карті Visa Ощадбанку на найбільшу суму. Ті двадцять учасників акції, які витратять найбільшу кількість грошових коштів, отримають головний приз - романтичну подорож до Парижа на двох.

З 22 лютого по 11 березня банк проводить акцію "Даруйте більше подарунків!". Акція приурочена до дня захисників вітчизни і міжнародного жіночого свята. Кожен клієнт, який оформив в Ощадбанку кредитну карту або кредит готівкою, отримує сувенір.

До 2 березня включно діє спеціальна пропозиція від банку Тинькофф. Спільно з компанією «Групон» банк проводить акцію, в рамках якої людина, яка оформила кредитну карту Тинькофф Platinum, отримує тисячу рублів на рахунок в Групоне. Залишилося 2 дні, щоб встигнути заповнити заявку і заробити тисячу рублів і 200 бонусів від Групон.

Банк "Східний Експрес" продовжує видавати кредитні карти без відсотків. З 19 лютого 2012 клієнти банку, які мають позитивну кредитну історію, можуть оформити одну з кредитних карт: "Друга", "Персональна" або "Надійна", і користуватися кредитними коштами без сплати відсотків протягом 56 днів.

Для тих, хто хоче заощадити на процентній ставці, Банк пропонує взяти участь в акції "Вранці кредит дешевше", яка проводиться з 6 лютого по 31 травня поточного року. Для того, щоб отримати кредит з більш низькою процентною ставкою, достатньо подати заявку в ранкові години: з 9 до 12.00.

З 22 лютого по 31 березня 2012 Альфа банк і компанія Visa організовують акцію для любителів соціальної мережі Одноклассники. Всі відвідувачі сайту, вперше скоїли оплату в «Онлайн платежах» за допомогою картки Visa будь-якого банку, отримують в подарунок 20 бонусних балів - кайдани. Це бали, які можна витратити на соціальні ігри та віртуальні послуги в мережі.

Новим клієнтам банку "Кредит Європа" надається можливість виграти подарункові сертифікати, за якими можна отримати 20% знижки в магазинах Banana Republic, GAP, Mark & Spencer. Для участі в акції необхідно до 31 березня оформити і активувати кредитну карту CARD CREDIT. Акція проводиться в більше 30 містах Росії. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти акції банків
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Комерційний кредит, товарне кредитування - види, відсотки, особливості Одними з ... Більше

З 1 січня по 1 липня 2012 року банк ВТБ24 ... Більше

Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час ... Більше

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 3,29% річних 10 вересня 2012 11:28 Банк HSBC у Великобританії завершив оформлення безпрецедентно дешевої іпотеки, ... Більше

Банк Тольяттіхімбанк г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Тольяттіхімбанк »(Тольятті) внесено ... Більше

Популярне