Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » АК БАРС дарує подарунки за покупку LADA в кредит


АК БАРС дарує подарунки за покупку LADA в кредит

Експрес-кредити в Техносиле видаватиме Ренесанс кредит

4 травня 2012 13:55

Банк АК БАРС (Казань) вирішив привернути увагу своїх клієнтів до продукції російського автопрому. Як повідомляє прес-служба Банку, відразу після першотравневих вихідних було оголошено про початок нової маркетингової акції (вона триватиме до 30 червня нинішнього року) під назвою «Подарунки друзям». Поширюється акція на ті програми кредитування в лінійці продуктів АК БАРС Банку, в рамках яких можливо взяти позикові кошти на купівлю нового автомобіля LADA.

Беруть участь (і, відповідно, можуть претендувати на отримання «дружнього подарунка») в акції ті клієнти, які вирішать укласти кредитний договір в період з 2 травня по 30 червня (тобто під час дії маркетингової акції).

  Прес-служба кредитної організації уточнює: оформляти автокредит слід для подальшого придбання автомобіля LADA в ТОВ «КАН-АВТОВАЗ». Також умовою участі в акції є укладення у ВАТ «НАСКО» договору добровільного страхування транспортних засобів за ризиком «Викрадення» і «Збиток» (КАСКО). У Банку вважають: таким чином клієнти АК БАРС не тільки зможуть придбати в кредит автомобіль, але й отримають деяку кількість додаткових приємних бонусів (автострахування можна, мабуть, віднести до цього розряду), у тому числі - подарунок на вибір.

Всі подарунки цілком логічно «прив'язані» до автомобільної темі.

Зокрема, вибрати можна паркувальний радар Сenmax ps-4.1. або автомагнітолу Pioneer 1300 UB.

Є в списку презентів в рамках акції та автосигналізація Сenmax 700. До речі, як уточнюється в умовах проведення акції на сайті Банку, кількість подарунків обмежена сотнею примірників, так що рішення про придбання авто в кредит варто брати пошвидше. Судячи з розміщеною на сайті АК БАРС Банку інформацією, на сьогоднішній день під умови маркетингової акції підходять, як мінімум, дві програми автокредитування - АК БАРС «Максимум» та АК БРС «Пільговий».


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нордеа Банк: автокредити без комісій За 2010 рік Нордеа Банк збільшив обсяг видаваних автокредитів більш ніж на 350%.Які процентні ставки по автокредитах Нордеа ... Більше

Банк Башкомснаббанк г Уфа Про банк Банк «Башкомснаббанк» був утворений в 1991 році в м. Уфа в якості ... Більше

З 1.09 НОМОС знизить відсоток по кредитах для малого бізнесу в рамках акції 27 серпня 2012 7:20 НОМОС-БАНК оголошує 1 вересня днем початку двомісячної ... Більше

Восени закриються офіси Інвестбанку в Підмосков'ї, Костромі і Пермі 31 ... Більше

"Фосборн Хоум" запропонує кредити клієнтам інтернет-магазинів У другій половині липня стало ... Більше

Популярне