Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » АІЖК знизило ставку по іпотеці багатодітним сім'ям - іпотека для молодої сім'ї


АІЖК знизило ставку по іпотеці багатодітним сім'ям - іпотека для молодої сім'ї

Поправки АІЖК дозволять оформляти іпотеку з нульовим першим внеском

28 жовтня 2012 0:00

АІЖК знизило процентну ставку по іпотечних кредитах багатодітним сім'ям. Ставка була знижена на 0,15% річних і становить тепер 0,25%. Зміна торкнулася іпотеки на житло в новобудовах.

Мінімальне зниження в 0,25% діє для сім'ї з двома дітьми.

Якщо у позичальників більше двох дітей, ставка буде знижена на 0,5% річних. Мінімальний показник ставки склав тепер 6,15, - повідомляє прес-служба організації. Варто відзначити, що відрахування надаються тільки для володарів сімейного або материнського капіталу або для тих, хто має право такий одержати.

Цей відрахування по ставці був доданий в набір вже діючих умов зниження відсотків.

Так, ставка може бути знижена на 0,5% для позичальників, сума іпотеки яких не перевищує встановлений Міністерством регіонального розвитку мінімум.

Інші чотири раніше працювали вирахування знижували ставку на 0,25% (в цілому вона могла знизитися на відсоток). Вони стосувалися наявності материнський сертифікатів в якості первинних внесків, державних житлових сертифікатів. Крім того, ставка знижувалася для позичальників, що беруть участь в програмі «Забезпечення житлом молодих сімей» федеральної цільової програми «Житло», і для тих, хто здобував нерухомість в будинку, побудованому в рамках програми АІЖК «Стимул».

Варто відзначити, що прогнози щодо ринку кредитування поки не найоптимістичніші.

Це пов'язано і з недавніми повідомленнями про можливий дефолт рубля, через якого російська валюта може впасти в ціні. Крім того, А. Аксаков, керівник асоціації регіональних банків, зазначав, що в майбутньому можливе зростання ставок по іпотеці, який не зможе зупинити навіть АІЖК.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Повернення помилково перерахованих з карти грошей Сьогодні власники пластикових карт все частіше переводять кошти "з карти на карту", вдаючись до послуг банкоматів, терміналів, інтернет ... Більше

Іпотечний кредит МДМ Банк - іпотека «Поліпшення житлових умов» 16 вересня ... Більше

Річна ставка по кредиту в 2012 році - процентні ставки по ... Більше

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

Банк Башкомснаббанк г Уфа Про банк Банк «Башкомснаббанк» був утворений в 1991 році в м. Уфа в якості ... Більше

Популярне