Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій


Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій

Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій

9 квітня 2012 22:28

Абсолют Банк зробив наголос на пільгові ставки по іпотеці - вони почали діяти якраз в рамках нової спеціальної акції, оголошеної кредитною організацією. Акція банку УРАЛСИБ носить назву «Під ключ!» І теж «зав'язана» на процентні ставки, «приємні у всіх відносинах». За інформацією прес-служби Банку Абсолют, учасники спеціальної акції можуть розраховувати на те, що процентна ставка по іпотечному кредиту буде для них на один процентний пункт нижче стандартних умов, що виставляються кредитною організацією.

Спецпрограма, оголошена Абсолют Банком, діє з квітня по кінець серпня нинішнього року - в ці терміни потенційний позичальник, який оформив договір іпотечного кредитування, може скористатися зниженою процентною ставкою протягом місяця з того моменту, як його заявка буде схвалена Банком.

При цьому в рамках особливих умов є ще більш особливі умови: при укладанні угоди на придбання нерухомості протягом двох тижнів з того моменту, як Банк прийме позитивне рішення за заявкою, клієнт зможе претендувати на зниження ставки на 0,5% (у випадку з місяцем ставка знижується на 0,25%). Втім, це теж ще не все. Оскільки надаються за спеціальною акції знижки можуть бути складені ще й з додатковим дисконтом (якщо підключається опція «Абсолютна ставка»), заповзятливий позичальник у підсумку має шанс заощадити до 1% річних від стандартних ставок, прописаних у програмах кредитування банку.

У свою чергу, Банк УРАЛСИБ, теж зробив ставку на зниження процентних ставок, пішов все ж по іншому шляху.

У рамках акції «Під ключ!» Кредитна організація готова запропонувати позичальникові знижені процентні ставки по іпотечних кредитах - в тому випадку, якщо на взяті в кредит кошти буде придбана нерухомість на первинному ринку житла. При такому варіанті процентна ставка може скласти від 10% річних у рублях. Як сказано в умовах акції, в іпотеку в даному випадку можна взяти або вже здані квадратні житлові метри, або квартиру в споруджуваному будинку високого ступеня готовності.

Якщо готове житло здобувається у юридичної особи (це може бути забудовник або інвестор проекту), ставка за кредитом складе 10% річних у рублях.

З будинками високого ступеня готовності ситуація трохи інша: поки будинок не зданий в експлуатацію, ставка Уралсиб становитиме 12% річних у рублях, але відразу після того, як будівництво завершиться, відбудеться зниження до 10% річних (потрібно буде лише надати в банк свідоцтво про державної реєстрації права власності).

У рамках оголошеної програми кредит можна взяти на термін від 3 до 30 років за умови внесення первинного внеску не менше 20% від загальної вартості нерухомості, що купується. Термін дії акції невеликий - до 31 травня 2012 року.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Шахрайство з кредитами - як не стати жертвою шахраїв На жаль, занадто велике поширення кредитів призвело і ... Більше

Акції банків по кредитних картах в серпні Попереду ще один літній місяць! Весь серпень російські банки проводять унікальні акції по кредитних картах і пропонують нові привабливі ... Більше

Банк НТБ - Національний торговий банк - кредити, послуги Про банк ВАТ «Національний торговий банк» (НТБ) був ... Більше

Банк «Західний» почав надавати миттєвий автокредит 25 листопада 2012 0:00 Банк «Західний» почав надавати автокредит за одну годину.Послуга отримала назву ... Більше

Банки Уфи - кредити в банківських установах Уфи Як відомо, конкуренція змушує шукати нові методи залучення клієнтів.На сьогоднішній день в ... Більше

Популярне